Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nők ennyire pénzéhesek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz elképzelnek, hogy egy férfi mindent megtesz azért, hogy egy gazdag nőé legyen, sutba vágja az erkölcseit, és az érzéseit, és csak a pénzéért szeretne a gazdag nővel lenni. Biztos volt már ilyen a történelembe, de ez sokkal gyakrabban történik meg fordítva. Miért? A férfiak túl büszkék? A nők pénzéhesebbek? A gazdag nők rá se néznek a szegény férfiakra, ám egy gazdag férfi ránéz egy szegény nőre, mert min. 1 dugásra jó? Ellenben a nőket nem lehet csak a külsővel elcsábítani? Szerintetek hogyan van ez?


(Én is férfi vagyok.)


2010. júl. 14. 16:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem minden nőnek fontos a pénz.Lehet hogy furcsa, de én azt vettem észre, hogy amelyik lánynak nem voltak anyagi gondjai gyerekként (nem mondom hogy milliomos volt, csak normális körülmények között élt) az kevésbé tekinti a pénzt fontosabbnak a párválasztásnál.Lásd.az egyik előző válaszoló.

Én nagyon csoró családba születtem, sokszor kenyérre való is alig volt, és bunkoság vagy sem, számomra fontos hogy egy férfinak legyen pénze (nem kell luxus kocsi villával, nem vagyok pénzéhes), pont azért mert nem akarom még egyszer átélni azt amiben felnőttem, lehet r*bancnak nevezni, de ez van.Én is dolgozom, de egy kapcsolat sztem ugy jó, ha a férfi az igazi pénzkereső, én már csak ilyen régimódi vagyok. 23/L

2010. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre egy példa : beszélgettem egy kolléganővel aki elvált nálam 2 évvel fiatalabb de mivel nem érdekelnek a nők a feleségemen kívül nem törödtem vele csak dumáltunk. Feljöttek az anyagiak is és , hogy van, hogy napokig nincs nálunk szex a párom hisztije miatt. Miután megtudta mennyit keresek felajánlotta, hogy tőle megkapok minden a szexben és költözzek oda hozzá ! Ezt mind kb. 4x 10 perc beszélgetés után ! Ez nekem nagyon dúrva ! Ha sokkal szebb lett volna is nem lett volna a válaszom.


A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:01


Én az ellentéted vagyok. Lehetne nekem is sok bartátnőm de általában a barátot látják meg bennem (mindent elmondanak a leg kisebb részletekig)egy idő után mert nyilván úgy viselkedek velük szemben. A másik, hogy több mint 2 évtizede nős vagyok és (hűséges) itt kapcsolódik valamelyest az írásom ehhez a kérdéshez.

Jelenleg 3 helyen dolgozok szinte nem vagyok otthon (a feleségem fizetésének a 7szeresét keresem meg pl ebben a hónapban tavaly ilyenkor a 9xesét) de ezt Ő úgy tünteti (próbálja meg feltüntetni) fel, hogy egyenértékű az Ő keresete az enyémmel amiből vitánk is volt jócskán. Engem nem érdekel a pénz, miattuk dolgozom!

Jönnek ezzel a házimunka bla bla baromsággal, hogy az a második műszakjuk. Ez mekkora egy f@xság bakker, hallgatni sem szeretem! Ezt a semmirekellő nők mondják szerintem akik lusták mint a föld.

Amire azt mondta, hogy egész nap takarított meg mosott annak pl a takarítás részét 1 óra hossza alatt külömbre megcsináltam mint Ő. Ja Én voltam katona és tudom mi az, hogy szemlére takarítani! Ilyenkor írják azt az önérzetesek, hogy akkor mért nem én takarítok... volna pofájuk ennyi munka után ezt mondani hogy hazaesek X óra meló után és még én takarítsak?! A mosást megcsinálja az az automata mosógép amit vettem neki, de ezt is úgy adják elő mintha a mosoteknő fölött kellene görnyedniük egész nap. Csak mosogatni kell, de azt se nagyon mert az a napi 4 óra munka amit csinál úgy de úgy kimeríti, hogy csak rendelni tud kaját. Ja a harmadik műszakot meg a játszótéren "dolgozzák" le a barátnővel trécselve (megbeszélve , hogy milyen sokat meg fáradtságosat dolgoztak aznap meg, hogy a férjeik milyen semmirekellőek! Ez nem vicc !) hüvösben padon ülve közben 1-1 fagyit elnyalva. Szegénykéim.

Ja igen és ezt nem nekem lehet köszönni hanem neki.

Egyenjugúság? Röhely.

A mai napig szoktam neki bókolni de erre azt mondja, hogy csak meg akarom baxni. És ? Akkor mi van? Naná! Örülnie kellene neki szerintem. Nagyon sokan már 5-10 év után nem nyúlnak az asszonyhoz nemhogy sokszor ennyi idő után. Az akcióra nem hagyok ki egy napot se (már amikor nem dolgozok)! DE nálam se a betegség sem a fáradtság nem indok az akció elhanyagolására !

Más :

A Discoveryn láttam, hogy a nők úgy "gondolkodnak", hogy ha lát egy sovány férfit meg egy pocakosat akkor a pocakost fogja választani. Mindezt azért mert a pocakosnak nem a koplalástól van pocakja hanam a kajától kvázi van pénze , el tudja tartani Őt és a gyerekeit amiket szül. A másik ami a testalkathoz kapcsolódik , hogy "biztosabb nyugodtabb" a családi élet , nem valószínű , hogy a pocakos(már ha megkapja ami neki kell) másik nővel fogja csalni, nem úgy mint pl egy vékonyabb akár sportosabb férfi aki után megfordulnak a nők. Aztán, hogy így van e?

2010. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nem csak a nőknek fontos a pénz! ez népbetegség, de ténylg könnyebb a nőkre húzni. L/17
2010. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

74% !


bocsi haver.... de régebben pontosan az ilyen házas nőket szoktam megkapni és szinte seperc alatt !


na srófold fel magad a megjegyzésemre , ma már eszembe sincs az ilyesmi, de a mai világban annyi az elégedetlen nő /ezé-azé, tök mindegy hogy igazuk van e avagy sem / , de aki ért a nyelvükön /nem olyan sokan vannak/ azoknak nincs akadály előttük.


visszatérve a cuccodra.. nem vagy könnyű helyzetben , és fogalmam sincs hogy én hogy látnák hozzá. Azt hiszem , hogy ész nélkül menekülnék /magamat ismerve .


Ez a fajta cucc annyira de annyira ismerős a csajszik siránkozásiból , hogy mig nekem a farkamra jöttek , addig másnak a könyökén jöttek ki a panaszaik és otthagyták őket .Na én nem ! Annál jobban és jobban figyeltem . Ha már az hallottam hogy csajszi "sírt, nyafogott" , tudtam hogy megvan . De csak azért ne gurulj be , mert elárulok még ehhez valamit : még az arcukra sem emlékszem, bármennyire igyekszem felidézni őket , nem megy .. annyira nem számított . Fogalmam sincs miért csináltam ilyeneket hosszú éveken keresztül.


Ja..igen tök az ellentétem vagy . Dolgozol mint állat , és még így sem vagy elég ! "Egyenrangú" a nejed ... Hűűűűű haver! Szar ügy ha ezt állandóan az arcodba kapod.


Nálam ilyen nincs , mert a mostani 4 éves csajszimmal , amint ide kerül a cucc , én mindig elmarháskodom .. Így mindig azt kapom tőle " veled nem lehet komolyan beszélni ! De olyan aranyos vagy , hogy nem lehet rád haragudni " Pedig nagyon is tudnék komolyan beszélni - de majd hülye leszek !! :))Ez nem az az alkalom , amikor ő lendült bele /én nem vagyok ott ! Majd akkor amikor én akarom, amikor én vagyok erre felkészülve !De akkor is csak annyit , amennyit képes befogadni , mert miért akarnék veszekedni csinálni egy szar napot magamnak ? Ami elhangzik addig is , az ott marad az agyában , és rágja , emészti .. Jaj hányszor játszottam én ezt el ! És különben is : hülyék a túloldalon ....


Nevetni fogsz ,de az összes volt nejeimmel jó a kapcsolatom , pedig még a barátnőiket is ledöntöttem mind egy szálig .Mondom , ma már köze nincs hozzá ennek az énemnek ...


szóval , nem a pénzkereset , a megfelelés ,a jeep , a gondoskodás , meg csomó "normál" fittyfene számít annyira a nőknek , hanem a "kezelésük" . Ha drekk a helyzet , akkor is úgy kell csinálni , hogy ők a szűzmáriák non plus ultrája . Az időzités a fontos, mit mikor és milyen helyzetben mit hogy adsz elő , és hogy fogadod. Ha engeded magad velük sodródni és odaállsz olyanról vitázni vele amiben nem vagy otthon ,jobban mondva otthonosabban forog ép abban a pillanatban akár /ezt látod a nekiveselkedésén , arcán ,mimikáján, gesztikulálásain , vagy éppen a büszkeségét , női mivoltát kezded ki, akkor vesztettél . Ha kiabál te nyugodt maradsz , de ha azt kivánja hogy fölébe kerekedj -akkor azt tedd .. és még sorolhatnám , de hogy ezt hogyan csináld ? , na ez az amit "tanítani" nem lehet . A lényeg úgy nyerjél , hogy azt érezhesse hogy neki lett igaza / de úgy! hogy ez te is tudomásul vedd, mert ellenkezőleg dolgozik belül benned a kisördög! / . Na ebből szokott a végén akkora szex lenni , hogy a fal adja a másikat ! :))


Amikor azt mondja a nő egy bizonyos szituban hogy "aranyos vagy" , az azt jelenti hogy ural téged /azt hiszi/ de érzi csak , hogy valahol mégse ..Ekkor van igazán "macho" illatod a számára !Ilyenkor tényleg elég ha gyengéden hozzáérsz .Innen már csak egy lépés és a mennybe viszed - ha okos vagy , magaddal együtt . Ha nem magaddal együtt, akkor az egész nem ért semmit .A köv. alkalommal már nem fog működni nála a pavlovi reflex .


szóval annyival vagy mássabb mint én , hogy csinálsz valamit ( nem is keveset ) de nincs benne nagy áttörő boldogságod , mig én szinte semmit hozzád képest ,és mégis mondhatnám szeretet vesz körül / ha éppen kész vagyok rá. Milliószor próbáltam a haverokat, barátaimat irányítgatni, hogy ne így baaa meg ! Mond az ilyenkor és úgy hogy így-úgy ... de mintha falakba ütköznék. Régen rájöttem , hogy nem lehet ezt a cuccot exportálni . Persze jönnek a dumával mindig : neked jó, mert te mindig is kijöttél a nőkkel , a nejeiddel . hogy csinálod ? stb,stb.. pedig mindig a szemük, fülük előtt zajlott le szinte minden /hiszem a kérót mindig ők adták :))

2010. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

10:07 vagyok akinek van 3 szobas lakasa meg a jeepje


azert nem mukodik a kapcsolat mert a sors olyan lanyokkal hozott ossze h nagyon feltekenyek es van is amiert mert ha klubbokban jatszok sok rajongo gyul ossze s kozuluk csajok is s ha mar van csaj kozelbe akkor jon a feltekenyseg es a veszekedes . Majd jon valaki nekem is aki megert h nekem ez a masodallasom :D

2010. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

3 szoba , jeep és csajok + zenész ???


Ad el mind a kettőt , verd el a zsét a kaszinóban és légy ívhegesztő ..


rögtön lesz megértő mind a tíz ujjadra .

2010. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!