Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a nők ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nők ennyire pénzéhesek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz elképzelnek, hogy egy férfi mindent megtesz azért, hogy egy gazdag nőé legyen, sutba vágja az erkölcseit, és az érzéseit, és csak a pénzéért szeretne a gazdag nővel lenni. Biztos volt már ilyen a történelembe, de ez sokkal gyakrabban történik meg fordítva. Miért? A férfiak túl büszkék? A nők pénzéhesebbek? A gazdag nők rá se néznek a szegény férfiakra, ám egy gazdag férfi ránéz egy szegény nőre, mert min. 1 dugásra jó? Ellenben a nőket nem lehet csak a külsővel elcsábítani? Szerintetek hogyan van ez?


(Én is férfi vagyok.)


2010. júl. 14. 16:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

akkor magyarazzatok meg nekem h miert van ez velem ha minden no a penzre bukik :D


Van egy 3szobas lakasom, van egy Jeppem , es nincs semmi kolcsonom a banktol tehat adossagom nincs , szombat ejjelenkent zenelek egy kis varoskaba, ahol lakom vagy a kornyezo falvakon , nem vagyok nagykepu csendes nyugodt termeszetu emberke vagyok es nincs csajom 2 eve ezt hogy magyarazzatok lanyok senkinek nem jovok be pedig sikeres vagyok es megvan minden ami kell egy csaladhoz csak no nincs az eletemben

2010. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
83%
MIből etetnék a gyerekeiket, ha nem abból, amit a pasi keres???Biztos ösztön:)
2010. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
figyelj. ez úgy van,hogy a nő tudat alatt is azt nézi,hogy mi lesz jó a leendő gyerekeinek. ezért választja a legerősebb férfit, aki még gazdag is. nyilván így biztonságban tudhatja a gyerekei jövőjét. viszont a férfiaknak nincs ilyen szempont,náluk csak az,hogy fiatal legyen és minnél több gyereket tudjon szülni.
2010. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

10:24 vagyok.

10:07es

figyelj,a pénz önmagában még nem elég :D

ha nincs önbizalmad hogy mondjuk odamenj a kiszemelthez,akkor nem valószínű hogy összeszedsz valakit. hogyha odamész de akkor tűnik el az önbizalmad,akkor is ugyanez. de az is lehet hogy nem a saját "kategóriádnak" megfelelő nőkkel kezdesz.

2010. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
aztán meddig nem érdekelne 17/L ? Addig ameddig el nem múlna a csóró "varázsa" - az tuti . Amint kitisztulna a fejed , körülnéznél mi is hiányzik neked ...
2010. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

hát kiderülne, ha létezni ilyen férfi...

nem azt mondom, h feltétlen csóró legyen, de nem lenne akadály, pláne, ha én meg nem vagyok az. :)

'L/17'

2010. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én nem származom szegény családból. Egy szegény pasit választottam..mert szeretem, de elég nyomasztó amikor egy balzsamot nem tudok megvenni a hajamra..és be kell osztani az utolsó fillért is..nem tudok elnyalni egy fagyit, mert ha költekezek, akkor nincs kajára. Albérletben lakunk és dolgozom meg ő is de olyan keveset keres..hiába keresek elég jól, hogy az ő keresetéből a szememet nem tudom megtörölni..szerinted miért a pénzesekkel foglalkoznak? Télen orcseppet sem tudtam magamnak venni, amikor beteg voltam. És látom, hogy ilyen helyzetbe még egy macska is megterhelő lenne, nemhogy egy gyerek..
2010. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

10:07-nek


van egy csomó adósságom ,gyerektartás meg minden és mindig is csapodár voltam / abbahagytam 4 éve és kikötöttem egynél/ . Én mindig is ledumáltam a nőkről a bugyit . Ez biztos hogy egy tőlem független adottság . Vagy több százszor is megcsaltam a nejeimet / a bíróságon nem is védekeztem sohase / .Nekem mindegy hogy van vagy nincs pénzem , tehát nem egészen a 3 szobás lakásról meg a kocsi milyenségéről van szó. Ha egy csajszival megismerkedsz , nem azzal kezdett hogy mennyi mindened van ... Nehéz ügy , ha nincsenek meg az adottságaid a nőkhőz . Ideig óráig tudsz erőlködni ezen , de végső soron ha odaáll melléd egy dumás pasi - már vert helyzetben vagy . Tényleg ! Hogy van ez , mert mind a mai napig csodálkozom azon , hogy mennyire könnyű dolog a nőkre "ráhangolódni"szinte semmi perc alatt , illetve átállni azonnal a "hullámhosszukra" pár mondatuk után . És itt nehogy azt mondjátok hogy csak buta libáknál lehetséges ez , mert volt orvosnő , ügyésznő , házasokig sőt , még volt egyetemi tanársegéd is ..ezt meg úgy hogy sosem voltam tolakodó , borzadok az olyanoktól .Tudom hogy visszás tőlem , de higgyétek el szerény vagyok nem is hivalkodó semmiben , - és most nem hencegni akarok, hanem komolyan kiváncsi vagyok rá. Mint az elején írtam ,abbahagytam ezt a formámat és már nem is izgat , hiányzik ..

2010. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Aválasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:01


Azért van , mert azt mondod nekik amit hallani szeretnénak. Én is azokra gerjedek rá, akiktől nőnek érzem magam..és ez csak akkor lehetséges:D

2010. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mert az emberek (köztük a nők is) szeretnek jól élni. Lehet, hogy ez elcsépelt szöveg, de nagyon is igaz, főleg a mai világban...
2010. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!