Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen tortat vigyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tortat vigyunk a keresztlanyunk eskuvojere?

Figyelt kérdés

mi mint keresztszulok vallaltuk magunkra az esku voi totra megrendeleset....

szerintetek melyik legyen?...

amugy nekem a kastelyos tetszik a legjobban


[link]



[link]



[link]



[link]


2011. ápr. 4. 23:43
1 2
 1/16 Manócska'90 ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik :S de lehet, hogy csak én vagyok hozzá szokva az emeletes fehér marcipánbevonatú tortákhoz
2011. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Attól is függ szerintem, hogy mennyien lesznek, illetve mennyi idős/milyen a házasulandó pár. Nekem a szív alakú tetszik legjobban, viszont ez szerintem nem elég olyan sok vendégnek. Ha sok ember hivatalos, a rózsásat ajánlanám, de talán oszlopok nélkül.

A kastélyos elég különleges, viszont nehéz vágni bizonyos helyeken, nekem kicsit túl színes és kaotikus, de ha vidám, fiatal(os) párról és kevésbé konzervatív násznépről van szó, még jó is lehet. Az M&M's-es nekem egyáltalán nem tetszik, nem találom elég ünnepélyesnek.

2011. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]

Tudom, hogy nem azok közül van, amiket mutattál, de talán többet látsz, jobban tudsz válogatni. Én gyerekek helyében nagyon örülnék egy ilyen tortának, csodaszép!

2011. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én az egyszerű letisztult dolgokat kedvelem. Szóval az utolsó, szív alakú torta. Esetleg ah kevés, akkor többet rendelhetnétek és lehetne a máz rajtuk különböző színű.
2011. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

kb 70 fos lagzi lesz....


keresgelek meg...

2011. ápr. 5. 00:49
 6/16 anonim ***** válasza:
A kastélyos aranyos, de abból akkor csináltass krva nagy kastélyt, mert így ez egy 10 fős szülinapi zsúrra nem lenne elég.
2011. ápr. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 00.23-as által javasolt az szép lenne.
2011. ápr. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


nagy hirtelen ennyit még javasolhatok, hogy szét nézz?

Egyébként tényleg nagyon jópofa a kastély torta, de nekem valahogy a rózsás jön be. Vagy amelyiket javasolták. De Te ismered a keresztlányod, hogy milyen típus + a meghívottak összetételét.

2011. ápr. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon mutatósak ezek a torták,de egyik sem elég 60 főre. Azonkívül hogy fogja ezeket felvágni az ifjúpár baleset nélkül?

Az emeletes tortákról tudni kell,hogy az "emeleteket" fapálcák tartják,és az egymásra rakott torták között is papír van.

Ha már mindenképpen ilyeneket akartok,akkor olyant válasszatok,ahol nincs sok tartóelem. Pl. a szívest.

Abból lehet nagyobbat is készíttetni.

2011. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a szivest, vagy a 00.23-as által javasoltat érdemes megrendelni. A többi túl giccses, ezen kivül nehéz szeletelni is.
2011. ápr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!