Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyzolás a hintó? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyzolás a hintó? Most akkor ezzel leszek b@szogatva?

Figyelt kérdés

szeretnék hintót az esküvőmön, úgy néz ki, lesz is, 4 gyönyörű fehér pacival.

akinek ezt elmondom, mindjárt rákezdi, hogy minek nagyzolni, meg de gát, h ilyenre költök, stb.


odáig már senkivel sem jutok el, hogy a hintó és a lovak egy nagyon jó Barátomé, ő fog hajtani is...szívességből!szóval egy fillérembe se kerül


de ugye ezt a faluba nem fogják tudni...meg fognak szólni? nagyzolósnak fognak tartani? nem szeretném évek múlva is azt hallgatni, hogy bezzeg hintóra tellett...


2011. ápr. 1. 10:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
53%

Nem olvastam el a válaszadókat de szerintem csak azzal foglalkozz,hogy ez a ti napotok!!!!!!!!!!!!!!!!!!Legyen minden jó és szép!!!Ahogyan ti szeretnétek!

Szerintem nincs szebb egy hintós esküvőnél!Tesóméknak is volt.Fényképezkedni egy másik faluba mentek,odáig hintóval.El tudod képzelni,hogy a nagy napon gyönyörű ruhában áthintózol egy falut a már akkor férjeddel és mindenki integet,dudál és köszön és mosolyog...Szerintem csodálatos érzés lehet..Ha nekem lesz templomi biztos,hogy lesz hintó.Mivel mi csak akkor csinálunk nagy lagzit(polgári már volt)ha meglesz az akkora keret,hogy mindenkit meg tudjunk hívni és ha megvan a keret akkor az is belefér.

Neked pedig ingyen van:)MINDENKÉPP ÉLJ A LEHETŐSÉGGEL!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
53%
mi a francért foglalkozol azzal,hogy a falu mit mondd?az a fő,hogy te ezt akarod,s ez meg is lesz.szerintem a falu 1fillért sem ad az esküvőtökbe,úgyhogy semmi közük nincsen ahhoz se,hogyha te éppen limuzinon érkezel a templomhoz.
2011. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy új járj,mint az a pár,akiknél megbokrosodott a ló,valamitől megijedt,szanaszét estek le a hintóról,a puccos menyasszony ruhája leszakadt róla,újgazdagék jól megjárták.Volt aki sírt,volt akik a térdét csapkodta a röhögéstől.
2011. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
18%

Nálunk a párom szeretne hintót, én nem annyira. Nálunk a városban szokás, nem "nagyzolás" szerintem nagyobb nagyzolás a luxus mercédesz, a limuzin stb...

20-L

2011. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
18%
Énis akarok hintót! Használd ki a lehetőséget, és legyetek nagyon boldogok!
2011. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Maga az átlag esküvői puccparádé meg a lagzi is nagyzolás a maga módján... ha már vki így dönt, miért ne rendezhetné meg a sajátját úgy, ahogy neki jól esik? Más pénztárcájában vájkálni iszonyat nagy parasztság, és akkor sem lenne joguk beszólni/beleszólni, ha tényleg százezreket szórnál el az esküvődre (max. ha ők is érintettek lennének benne anyagilag). Ne másoknak akarj megfelelni, és ne érdekeljen, hogy az irigykedő pletykás hülyék mit mondanak.
2011. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, a százezreket nem az esküvőre értettem konkrétam, tudom, milyenek manapság az árak... hanem az ilyen extra dolgokra :).


(a másik meg az, hogy nem értem, miben nagyzolósabb meg csicsásabb a hintó, mint a limuzin meg az egyéb bérelt hiper-szuper kocsik meg a fullra kicsicsázott esküvői menet, mert nem egyet láttam mostanában azok közül sem... max. annyiban másabb, hogy előkelőbb és jobban visszaidézi a múltat...)

2011. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

számomra is kicsit cigányos a hintó...


nem értem, hogy az emberek többsége miért úgy állítja be az esküvőt, mintha azon az egy napon múlna élete boldogsága.

ezért sem jó faluban lakni, mert mindenki összesúg a hátad mögött, elég hozzá egy apró, szemet szúró kis dolog.

2011. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

szia!


írd be a keresőbe, hogy menyasszonyi csokor gyöngyből, rengeteg kép van./gyongykert/ onnan jött az ötlet, mert szerettem volna hogy megmaradjon a csokor és ez nem nagyzolás. egyébként én utánajártam a mi kisvárosunkban, hogy ki csinálná meg és egy gyöngyfűző hölgy elvállalta és bevitte a boltjába ahol mindenki megcsodálta.

2011. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket:) akkor lesz hitóés pont. a többit meg lesz@rom:D

már rákerestem google-n lehet, hogy megpróbálom, de még nem tudom...majd meglássuk! de köszi az ötletet!!

2011. ápr. 3. 19:39
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!