Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyzolás a hintó? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyzolás a hintó? Most akkor ezzel leszek b@szogatva?

Figyelt kérdés

szeretnék hintót az esküvőmön, úgy néz ki, lesz is, 4 gyönyörű fehér pacival.

akinek ezt elmondom, mindjárt rákezdi, hogy minek nagyzolni, meg de gát, h ilyenre költök, stb.


odáig már senkivel sem jutok el, hogy a hintó és a lovak egy nagyon jó Barátomé, ő fog hajtani is...szívességből!szóval egy fillérembe se kerül


de ugye ezt a faluba nem fogják tudni...meg fognak szólni? nagyzolósnak fognak tartani? nem szeretném évek múlva is azt hallgatni, hogy bezzeg hintóra tellett...


2011. ápr. 1. 10:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
51%
hát figyelj, a Te esküvőd, a többi meg kapja be :D majd egy talicskán tolnak be, nem... :D na, pl egy limó az lehet h nagyzolás kicsit, de egy hintó??? Úgyhogy ne velük. Ők sem kérik ki a véleményedet, akkor neked se kell törődni ilyennel. :)
2011. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
35%

Emberek, jézusom!!!

És ha az én eslüvőmön 200 vendég lesz, 3 méteres lesz az uszályom, 20 koszorúslányom lesz és 6 lovas hintóval fogunk menni, akkor mi van?! Az, hogy ez normál esetben egy férfi és egy nő legboldogabb napja és igenis, a maximumot akarják belőle kihozni!

Az irigykedők meg pukkadjanak meg, ne nézzenek oda!


Inkább az a gáz, amikor a párnak van lehetősége egy normális lagzira, mégis sóherkednek, hogy "nekem elég egy kis polgári is". Ez a szégyen, nem az, ha valaki csak igazán jól akarja érezni magát.


Szóval, Kérdező, ne hallgass másokra, csinálj mindent úgy, hogy valóban ez a Ti napotok legyen. Nem a falubelieké.

2011. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne nagyzolás. Inkább egy igazi "szappanoperista" módon romantikus dolog.
2011. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%
Hadd ne mondjam, nekem "kik" jutnak eszembe a hintós esküvőről, fehér paripástul... egyébként a kérdésre válaszolva számomra kimeríti a rongyrázás fogalmát, de az ilyeneken csak röhögök.
2011. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Szerintem mondjuk elég gusztustalan...

De a hintó az szerintem is jó ötlet, ha ezt szeretnéd, pont szrd le, hogy ki mit mond, Te fogsz az esküvődre vissza emlékezni 20 év múlva nem ők...

2011. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

kik jutnak eszedbe??? miért röhögsz???ezek érdekelnének, mert nálunk is ilyenek!


többi választ köszönöm! igazából engem nem érdekel, csak nem akarom, hogy párom szülei meg az enyémek is megkapják, hogy milyen rongyrázósok a fiatalok (mindenki a közszférában dolgozik), nem beszélve arról, hogy meggyanúsítsanak, honnan volt rá pénz, esetleg a szüleink nyúltak le az önkormányzattól, stb.

2011. ápr. 1. 12:00
 27/40 A kérdező kommentje:

köszi a linket! ezek nagyon csicsásak, meg színesek...

mondjuk a liliomos még elmegy, de annyira nem jött be...


tudok még harisnyavirágot is csinálni, arra is gondoltam....nem tudom...a hajamba viszont mindenképp élővirágot szeretnék:)

2011. ápr. 1. 12:02
 28/40 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 1. 12:08
 29/40 anonim ***** válasza:
94%

11:39 vagyok:


Először is, nem akartam leírni, de a romák jutnak róla eszembe, az a tipikus rájuk jellemző ordenáré rongyrázással összekapcsolt ízléstelenség. Számomra ez groteszk, humoros hatást kelt, azért röhögök. Mielőtt valaki félreértené, nem irigykedek, én egyszerűen ilyen vagyok: világéletemben utáltam mindent, ami hivalkodó és a kivagyiságról szól. Megtehetném, hogy milliós esküvőt szervezetetek, "áránhintóval", pejlóval, szóval még egyszer hangsúlyozom, ezt a reakciót nem az irigység váltja ki, hanem az értékrendem.

Egyébként olyan esküvőt szervezel magadnak, amilyen akarsz és ha a hintó az álmod tedd, én csak a véleményemet írtam le erről.

2011. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
76%

11:21-es válaszoló válaszának első felével egyet értek.

Ha te ezt akarod, ha nektek így tetszik, akkor semmi gond. Szerintem :)


A másik felével már nem értek egyet, nem értem miért lenne gáz, ha valakinek telne rá, de mégsem akar nagy esküvőt.

Kicsit ellentmondásos válasz egyetérteni ezzel, legázozni a másik oldalt.

Szerintem mindenki olyan esküvőt tartson amilyenen Ő és a párja jól érzik magukat, a többiek meg majd jól érzik magukat a sajátjukon, és azt úgy csinálják ahogy ők akarják.

2011. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!