Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyzolás a hintó? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyzolás a hintó? Most akkor ezzel leszek b@szogatva?

Figyelt kérdés

szeretnék hintót az esküvőmön, úgy néz ki, lesz is, 4 gyönyörű fehér pacival.

akinek ezt elmondom, mindjárt rákezdi, hogy minek nagyzolni, meg de gát, h ilyenre költök, stb.


odáig már senkivel sem jutok el, hogy a hintó és a lovak egy nagyon jó Barátomé, ő fog hajtani is...szívességből!szóval egy fillérembe se kerül


de ugye ezt a faluba nem fogják tudni...meg fognak szólni? nagyzolósnak fognak tartani? nem szeretném évek múlva is azt hallgatni, hogy bezzeg hintóra tellett...


2011. ápr. 1. 10:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
50%
Ha a belső motivációd nem az, hogy a tanyapics.knál kiüsd a biztosítékot, és irigykedjenek akkor csináld, a te napod a te életed, de ha olyan vagy aki szeret rivalizálni és hogy irigykedjenek rád akkor ne csináld, mert az olyan gáz.
2011. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
43%
Hintót szeretnél? legyen hintó! a te,ti esküvőtök. állj ki magad mellett. az a baj, hogy manapság sajnálják az esküvőre a pénzt az emberek./ha szerencséd van egy életre zóló kellemes emlék lesz az esküvőd/ én négy éve mentem férjhez, csináltunk lagzit nagyon jó volt, nem érdekeltek a kritikák csak az, hogy ott álljak a férjem előtt menyasszonyi ruhában. a mai napig egy csodás élmény. ha hintó akkor hintó, sajnálni fogod ha kimarad. sok boldogságot /az én esküvői mániám a fehér,bordó,arany összeállítás volt/ meg gyöngyből csináltattam a menyasszonyi csokromat /orchide/.sőt a polgárira külön vörös rózsából mert ez a két kedvencem
2011. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy nagyzolás. Én voltam valódi limuson is. Azt se éreztem annak. Ne foglalkozz senkivel. A lényeg, hogy neked és a párodnak feleljen meg minden. A falu szája meg ne érdekeljen, húzd ki magad és mosolyogj, hogy te ezt is megteheted. :)
2011. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egy falusi esküvőn kifejezettem szép a hintó, ne törődj másokkal minden csoda 3 napig tart! A Te nagy napod ha ilyennek álmodtad meg akkor ilyen legyen!
2011. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
40%

kérdező,nagyon szép lesz az esküvőd! én is ilyet szeretnék majd,lovakkal menni az esküvő helyszínére!

sok boldogságot és ne törödj más véleményével! :)


18/L

2011. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
64%
Felénk azt mondják, hogy szerencsétlenséget okoz, illetve mindenki elválik aki hintón megy. De én nem vagyok babonás. Ha szeretnétek menjetek hintón, ne foglalkozz mással.
2011. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
51%
a TE NAPOD!!! Amúgy az emberek sajnos nagyon irigyek, ne foglalkozz velük. Ha ez a barátod ingyen adja ezt a szolgáltatást, azt is mondhatod valamely pletykának, hogy habár semmi köze hozzá de ez egy barátod nászajándéka. Így nincs min tovább jártatni az agyukat, hogy honnan van rá pénz stb. Csak egy ötlet.
2011. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
72%
Egyik kolléganőmnek volt hintós esküvője,3 szor vittete körbe magát a városon,na az már gáz volt...mindenki csak kinevette,de nem a hintó miatt,hanem mert 3 szor hordatta magát körbe a városon.Ha nem így akarod Te is,akkor válaszd a hintót.
2011. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
46%

Az nagyzol,aki gyöngyből készítteti a csokrát is. Dicsekszik,hogy neki mennyi pénze van.

A hintó nem nagyzolás,és szép is. Láttam ilyen esküvőt én is,de ott a násznép is hintóval ment.

Felénk az esküvőre nem egy kocsiban megy a menyasszony és a vőlegény. Mint írod,sok vendég lesz. Legalább a vőlegénynek kellene egy másik lovaskocsi.

Ez természetesen csak az én véleményem.

2011. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

köszi!


aki gyöngyből csináltatott csokrok!mutatsz róluk képet? tudok gyöngyöt fűzni, én is gondoltam már rá, de nem tudom elképzelni...:)

2011. ápr. 1. 11:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!