Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyzolás a hintó? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyzolás a hintó? Most akkor ezzel leszek b@szogatva?

Figyelt kérdés

szeretnék hintót az esküvőmön, úgy néz ki, lesz is, 4 gyönyörű fehér pacival.

akinek ezt elmondom, mindjárt rákezdi, hogy minek nagyzolni, meg de gát, h ilyenre költök, stb.


odáig már senkivel sem jutok el, hogy a hintó és a lovak egy nagyon jó Barátomé, ő fog hajtani is...szívességből!szóval egy fillérembe se kerül


de ugye ezt a faluba nem fogják tudni...meg fognak szólni? nagyzolósnak fognak tartani? nem szeretném évek múlva is azt hallgatni, hogy bezzeg hintóra tellett...


2011. ápr. 1. 10:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%

nekik akarsz megfelelni, vagy magadnak szeretnél egy szép dolgot?


nem értem az embereket, minek érdekli őket ennyire, mások rosszindulatú megnyilvánulása

2011. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
27%
szerintem is nagyzolás.
2011. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%
Most a falu szájára adsz, őszintén? Kit érdekel, hogy más mit mond?Szerintem nagyon romantikus és emlékezetes lenne,én is így képzeltem anno, csak itt a városban nem volt rá lehetőség.
2011. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Dehogyis:) Vannak akik autót bérelnek, luxus étterembe mennek, hajón stb. van az esküvő, az sem gáz sztem.
2011. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagyzolás is, kit érdekel, a Ti napotok, nem az övéké.
2011. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%
hát az emberek ilyenek. biztosan fogsz hallani jópár ilyen beszólást. de engem ez a helyedben nem érdekelne, elvégre az a lényeg hogy te mit szeretnél, mit számít hogy a többiek mit gondolnak? habár ha jobban belegondolok azért pár ember mégis van akinek adnék a véleményére: vőlegény, anyukám, de a többiek le vannak...
2011. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%

Ha te nem nagyzolásból, csak egyszerűen a saját örömedért akarod, akkor ne foglalkozz mások véleményével.

Nekem is lett volna hintó szép lovakkal ha az exemmel házasodom össze, mert nekik volt saját lovuk és hintójuk és ha már az ember ingyen hozzájut, miért ne szeretné, nagyon szép dolog az.

A te életed, a te esküvőd, neked kell jól érezned magad, ne érdekeljen az irigy és rosszindulatú emberek véleménye.

2011. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%

külön én sem költenék rá, biztos rettentő drága.

De így, hogy ismerős és ingyen van én is örülnék neki nagyon hisz ez olyan szép, romantikus dolog és milyen jó lesz mutatni a fotót a gyerekeiteknek, unokáknak, hogy a mamáék hintón vonultak az esküvőn.

És falun szerintem nem olyan feltűnő, mint nagyvárosban.

Mondjuk a mi 22 fős esküvőnkre nem illett volna, de ha többen lesznek a vendégek, akkor szerintem örülj a lehetőségnek.


Ez csakis a te és a párod napja, minden legyen úgy, ahogy ti szeretnétek.

Olyan sosem lesz, hogy valami mindenkinek tetszik 100%-ban.

2011. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
66%
Ha szeretnél hintóval menni,akkor szerintem ne hagyd ki a lehetőséget. Biztos lesz aki megszól, ha másért nem irigységből. Nekem is volt olyan ötletem annó fényképezkedés helyszínre, hogy lehurrogták (ki vagyok én hogy ott akarok ?). Most már nagyon bánom ,hogy másra hallgattam és nem váltottam valóra az álmom ezzel kapcsolatban. Te ne bánd meg, hogy mások miatt nem teszed meg amit szeretnél a TE nagy napodon!!!
2011. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:18


megmagyarázod? mert tényleg nem értem, miért lenne az...


120an leszünk, jól fog mutatni:)

2011. ápr. 1. 10:32
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!