Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez az esküvői meghívóhoz?

Figyelt kérdés

A "legjobb barátnőm" meghívott az esküvőjére,amikor küldte a meghívót mellette volt egy kis papír is,hogy nem ajándékot kérnek hanem pénzt! Én írtam neki,hogy sajnos nem tudunk pénzt adni,mert házvásárlás előtt állunk,gyerekeink vannak,ráadásul most bejöttek plusszkiadások is! Erre azt válaszolta,hogy biztos 10-20ezerrel olcsóbban is eladnánk a házat nekünk,meg hogy azért ajándékot tudunk-e venni ha pénzt nem adunk?! Ha annyira azt akarta volna,hogy menjünk akkor azt mondta,volna ,hogy nem kell vinnünk semmit csak menjünk!

Mi a véleményetek erről? Mit léptetek volna?


2011. febr. 5. 16:42
1 2 3 4 5
 1/45 laus-belsz válasza:
68%
háát szerintem ez a "barátnő" csak azért szervez esküvőt hogy "meggazdagodjon" bisztos szükségevan jó sok pénzre én ezt gondolom...
2011. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%
Ezek után én el nem mennék az esküvőre.
2011. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Nem megyünk az biztos! Nagyon megváltozott az utóbbi időben,kint élnek most Angliába,jól élnek...biztosan ez is közrejátszik!
2011. febr. 5. 16:56
 4/45 anonim ***** válasza:
69%
én se mennék el. vagy keresnék más barátnőket.
2011. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

Ez érdekes "dolog". Egy esküvőre annyi pénzt vagy ajándékot illik vinni, amennyibe a vendéglátásotok kb. kerül. Tehát egy négy tagú család esetén ez kb. 20e Ft és akkor még talán kedveset is mondtam.

Itt inkább a "stílus" az ami felróható neki, rengeteg olyan esküvői meghívót láttam, ahol fel volt hívva a figyelem, hogy ne ajándékot adjanak, hanem pénzt. De ezt sem "kell", hanem "lehet".

2011. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 szamóca. ***** válasza:
74%
hát igen, nem volt szép tőle. bár tőled se, valljuk be:) ha alegjobb barátnőd meghív az esküvőjére nem szokás ám visszaírni hogy szivesen elmegyek, de ajándékot nem kapsz... mert mos az lényegtelen h mit kért, az ajándék is pénzbe kerül...
2011. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%
Mondd meg neki,hogy a szertartásra elmentek, de a vacsorára nem. Ajándékot vagy pénzt pedig ne is várjon tőletek.
2011. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Mi ajándékot akartunk venni nekik! Üres kézzel semmiképpen nem állítottunk volna be! De azt mondta,hogy ha nem viszünk minimum 10-20 ezer forintot akkor ne menjünk el! Azt mondta hogy nem 100ezer forintot kért hanem "csak" 10-20ezret...
2011. febr. 5. 17:10
 9/45 szamóca. ***** válasza:
59%

"ha nem viszünk minimum 10-20 ezer forintot akkor ne menjünk el!"

erről még az előbb valahogy nem volt szó, és valamiért kételkedem a szavaidban:)

oké, még amit a kérdésben írtál elhiszem. 10-20 ezret simán rá szoktak költeni az ajándékra, ezért írt ennyit. ebben semmi kivetni való, a stílus valóban nyers volt.

amúgy mrie godnoltál milyen ajándékot viszel a legjobb barátnődnek? plüsskulcstartót? egy normális ajándék benne van ennyiben..

2011. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam,mert ezt a levelet most írta pár perce! Ő el sem jött az esküvőmre, de megértettem,nem akart ezért hazautazni,de nem is gratulált meg semmi! Másik barátnőmtől egy képtartót kaptam. Több vendégtől semmit nem kaptunk,volt akitől csak 5ezret! Nem smucigságból de most tényleg nem tudnánk 10ezerért ajándékot venni.Még nem gondolkoztunk,hogy mit vegyünk nekik.
2011. febr. 5. 17:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!