Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ateistaként vallásos templomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ateistaként vallásos templomi esküvőre hívtak meg a párommal, a párom és a családja vallásos, lesz mise, áldozás, mindenféle, ilyenkor ateistaként ezt hogy illik?

Figyelt kérdés

szept. 11. 11:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
#30 Nemhogy nem kötelező, de nem is "szabad" annak aki nem elsőáldozott, én úgy tudom.
szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Voltam templomi esküvőkön , de nekem semmit nem kellett csinálnom, csak felállni néha. Mivel mondenki tudja hogy egy templomi esküvőn a vendégek fele nem hívő ezért nem ért meglepetésként senkit hogy a fél banda nem vetett keresztet. De ezzel nincs gond, elvégre a pár miatt voltunk ott akik úgy döntöttek hogy templomit akarnak. Ezzel a pap os tisztában van. Nem kell álszenteskedni, senki se várja el. Csak üld végig csendben, illedelmesen, néha fel kell állni, ennyi.
szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell keresztet vetni, sem térdelni. Ateista vagy.
szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Keresztet vetned nem kell. Figyelj mikor állnak fel és ülnek le, meg ha nyújtanak neked kezet, fogj kezet velük. De amúgy semmi extrát nem kell csinálni.
szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem te leszel ott az egyetlen ateista, szóval ne parázz, tedd, amit a többiek, mármint felállás, leülés, ennyi.
szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!