Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ateistaként vallásos templomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ateistaként vallásos templomi esküvőre hívtak meg a párommal, a párom és a családja vallásos, lesz mise, áldozás, mindenféle, ilyenkor ateistaként ezt hogy illik?

Figyelt kérdés

szept. 11. 11:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, ez most kamu kérdés?

Az elején még ateista voltál, most meg a hitedről beszélsz, meg "ha muzulmán lennél"?

Igen, ha meg sárga lennél és kerekeid lennének, akkor meg te lennél a 6-os villamos.


Eleve butaság a kérdés, mert a nyitó szerint a párod vallásos, vagyis járatos ebben, vagyis őtőle is meg tudtad volna kérdezni.

szept. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Oksa, én nem fogok senkit utánozni, nem mondok szövegeket, keresztet se vetek. Csak féltem, el se akartam menni eddig
szept. 11. 11:33
 13/35 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés


"Az elején még ateista voltál, most meg a hitedről beszélsz, meg "ha muzulmán lennél"?"

ezt elméletben kérdeztem xD


A páromat kérdeztem, neki fogalma sincs, azt mondta, csináljam amit mindenki

szept. 11. 11:34
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem akarom kihagyni sem, mert illene elmenni, csak közben meg rém kellemetlenül érezném magam, ha el kéne mennem misére és hallgatni kéne a dolgokat meg mondani, meg keresztet vetni
szept. 11. 11:36
 15/35 anonim ***** válasza:
29%

"azt mondta, csináljam amit mindenki"


És ez miért nem volt elég?

Látod, itt is ugyanazt mondjuk.

Ha netán mégis keresztet vetsz, nem fog kiátkozni a pápa. De ha nem vetsz, akkor sem fog a tömeg megkövezni. Ha muzulmán vagy, vedd le a turbánodat, mielőtt belépsz. Ha zsidó vagy, vedd le a kipádat. Ha ateista vagy, vedd le a szemellenződet.

Nagy általánosságban, ha volt gyerekszobád, akkor tudsz ilyen helyzetben viselkedni minden előképzettség nélkül is.

szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit csinálnod. Esküvőn ugyan nem voltam, de katolikus temetésen többször is. Csendben voltam, ha kellett, felálltam, ha kellett, leültem. Nem kell óbégatni meg keresztet vetni, csak ne látszódjon rajtad, hogy rühelled az egészet.
szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy aki nem járt még ilyen helyen, az szorong egy kicsit, de hidd el, hogy semmi extra nem fog történni.


A felálláson-leülésen kívül semmit nem kell mondanod vagy csinálnod. Túlgondolod és túlstresszeled ezt a dolgot, de meglátod majd, hogy sokkal hétköznapibb, mint hiszed.

szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi mindekinek ❤️❤️
szept. 11. 11:48
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kell keresztet vetned. A felállás-leülést csináld ahogy a többiek, amúgy meg ülj szép csendben, ennyi.


Ateista vagyok, csomószor jártam már templomban, nem kell túlgondolni, csak viselkedj normálisan.

szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
33%

Elmész,telizabalod magad,jól bebaszol azt hazamész.:D


Én is az vagyok.Haverén voltam.Csináld amit a többi,tapsolj,állj fel ha felallnak,ámenezz ha mondják,meg mittudomén.:D

szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!