Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más rongyrazasa miatt anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más rongyrazasa miatt anyagi teher?

Figyelt kérdés

Megint nagyon puccos esküvőre hívtak meg minket. Kértem, hogy semmi luxusszallas, hát persze de.

1 éves a kisfiam, amióta megszuletett, neki sporolunk.

Nem élünk rosszul, de lakast szeretnenk venni, plusz próbálunk tartalekolni a picinek. PLusz Nemsokára csak gyest kapok...


Minimum 120at kéne adni, hogy fedezze a koltsegeket. De kinek van ERRE ennyi pénze?


Nem tudom mit kéne... lemondani nem akarom. De terhet se akarok nekik okozni...



jún. 18. 16:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
20: mindegy, mert már az éttermek kínálata is 30/fő körül kezdődik egy esküvőre, ha nem valami mucsaröcsögei zsákfaluban van az esküvő a helyi 40 fős bisztróban, hanem nívósabb helyen. És akkor ez még csak a kaja, jobb esetben a pia, de van, ahol a rövid ebben nincs is benne. És akkor erre jönne rá ugye a sok egyéb költség, /főre leosztva még szállás nélkül is megvan az a 40-50 ezer.
jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
#21: Ez tény! Meg kell köszönni a rezsimalacnak, hogy 7-8x-os áron kapja a gázt egy cég mint egy lakossági felhasználó (és ez csak egy a sok olyan költség közül ami miatt képtelenség ennél olcsóbban minőségi szolgáltatást nyújtani).
jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki annyit adjon, amennyi belefér neki. Nem gondolnám, hogy konkrétan elvárják ezt az összeget. Plusz ha igazán ismeritek egymást, akkor úgyis tudják, hogy milyen élethelyzetben vagytok. Nem tud mindenki ugyanúgy belerakni, nem is ez a cél.

Egy kis kikapcs mindig jól jön, szerintem menjetek el mindenképp. Mondjuk én elfogult vagyok, imádok esküvőre járni 😅

jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Tény, hogy spúrabb vagyok a gyerek ota. Magamra is sajnálom. Akkor már inkább nyaralnek ebből a pénzből.


Mimdegy, nem tudom...

Kar, hogy így elszalltak az árak. Régen 1 misibol megvolt egy hatalmas lagzi. Most meg mi van...?

jún. 19. 11:14
 25/36 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy a kisgyerekre hivatkozva csak a szertartásra mennék. Így nincs nászajándék.

Amúgy meg nem a ti gondotok, költségetek, ha ők a Hiltonban tartják, akkor nektek azt az árszínvonalat kell a borítékba tenni. Lóphaszt.

jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
73%
24: én nem vagyok spúrabb, mióta gyerekeim vannak, de ennyi pénzt már igenis én is sajnálok odaadni másnak, gyerekkel is, meg gyerek nélkül is. Akkor már inkább költenék ennyivel többet a nyaralásra, vagy vinném el valami nagyon király hétvégi programra a családot. Nem arról van szó, hogy földhöz vág ez az összeg, de én ennyi pénzt másra nem akarok költeni, csak magunkra.
jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
16%

Ne haragudj, de ha valaki a mi esküvőnkre úgy hivatkozna, hogy rongyrázás, akkor nem kéne jönnie.


Nem spúr vagy, hanem egy büdös nagy bunkó, aki pucér p_csára szülte a gyereket, most meg azt sem tudja, honnan vegye el a pénzt. Előre kellett volna gondolkozni!

jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekére van pénze, kedves jólnevelt 27-es. Luxus esküvőt finanszírozni nincs.
jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
A szertartas jó ötlet, de 300km. Sajnos az nem megoldható. :(
jún. 19. 16:18
 30/36 anonim ***** válasza:
91%

Jah... én ajánlottam a szertartást. Nem tudtam, hogy ennyire messze lesz.

Még az utazási költség is számottevő lesz 600 km-re. Plusz gondolom autópálya matrica. Luxi szállás. Boríték Ruha, fodrász.

Átgondoljátok.

Mi szeptemberben voltunk kastélyos esküvőn Vas megyében. Bár nem volt drága a szállás - és végül a rokonoknak kifizette az ifjú pár, eredetileg úgy kalkuláltunk, hogy mi fizetjük - attól függetlenül, hogy kastély meg menő meg minden, fejenként 30 k tettünk a borítékba, ahogy 1,5 évvel korábban ők is a mi borítékunkba.

Plusz még volt menyasszonytánc, oda is dobtunk azt hiszem 10k fejenként. De ennyi. Nem nekem kell a luxit kifizetni.

jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!