Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más rongyrazasa miatt anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más rongyrazasa miatt anyagi teher?

Figyelt kérdés

Megint nagyon puccos esküvőre hívtak meg minket. Kértem, hogy semmi luxusszallas, hát persze de.

1 éves a kisfiam, amióta megszuletett, neki sporolunk.

Nem élünk rosszul, de lakast szeretnenk venni, plusz próbálunk tartalekolni a picinek. PLusz Nemsokára csak gyest kapok...


Minimum 120at kéne adni, hogy fedezze a koltsegeket. De kinek van ERRE ennyi pénze?


Nem tudom mit kéne... lemondani nem akarom. De terhet se akarok nekik okozni...



jún. 18. 16:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
39%

Ha rongyrázásként tekintesz erre, akkor ne menj el. Semmi szükségünk nincs arra, hogy ott savanyúskodj. Ha nincs ERRE ennyi pénzed, ne menj el és probléma megoldva!


Ők ott voltak a Ti esküvőtökön? Mennyit adtak? Mennyi idő telt el? Ebből kb. ki tudod számolni, hogy mekkora anyagi terhet jelentett Nektek.

jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Adni annyit amennyi nektek nem teher.Mi szándékosan nem tartottunk lagzit,hogy senki ne érezze ,hogy kötelező állnia dolgokat.Igy mi mindig annyit adunk amit mi gondolunk.Ha a pénz miatt hívnak meg ,az régen baj.Mas luxus szarjat én nem fogom fizetni.
jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Nem voltak ott, mert mi pont anyagi okokból kettanus esküvőt tartottunk.


Közeli barát, de nyilván ebben nem értünk egyet. Ezért nem szeretném lemomdani

jún. 18. 17:13
 4/36 A kérdező kommentje:
Jó csak tudod van pénzünk.. csak gyűjtünk. Szóval épp terhet nen jelentene... csak visszaesest. Nem lenne pofám 50 ezerrel odaallitani. De amúgy kb annyit nem fájna adni.
jún. 18. 17:14
 5/36 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy első mondja. Ha lakásra spóroltok, nem azon a 120 ezren fog állni vagy bukni.
jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%
A házaspárnak illene állnia a házasság költségeit. Nem pedig a vendégek pénzéből fizetni luxushotelt meg egyebek.
jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

"Kértem, hogy semmi luxusszallas, hát persze de."


Ilyenkor megmondod hogy majd ti intézitek a szállást magatoknak. Ez így szokás.

jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Én iszonyú gusztustalannak tartom, mikor a pár a vendégekkel akarja kifizettetni az esküvőjüket.

Mindenki olyan esküvőt szervezzen, amit akkor is tud magának finanszírozni, ha egy fityinget sem kapnának senkitől nászajándék gyanánt (nyilván így is kapnak majd bőven).


Én adnék, amennyit tudok és amennyi nem okoz majd fejfájást a jövőben és kész.

Ha ezért később megszólnak, az a saját szegénységi bizonyítványuk.

Nehogy már a saját és a családom kárára én álljam az ő luximuxizásukat basszus.

jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy miért veled akarja kifizettetni?
jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell fedezni semmilyen költséget, illik persze adni, de csak a nem luxus mértékig.
jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!