Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teherként élem meg a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherként élem meg a barátnőm, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy ideje csak teherként élem meg a barátnőm. Úgy gondolom több házimunkát csinálok, több dolgot intézek el. Jobban törekszem hogy menjek előre az életben és fejlődjek. Rajta ezeket egyáltalán nem látom, és mindig az van bennem hogy így 2 ember helyett kell mindent megterentenem. Nyilván ő is csinál házimunkát, és valamennyire próbálkozik ha eleget csesztetem akkor ő is fejlődik, de nem látom rajta az ambiciót. Cseszegetni kell a dolgokért.


Mit lehet ilyen helyzetben csinálni, létezhet megoldás, hogy ez változzon bennem?


Mindketten 28 évesek vagyunk.



#teher párkapcsolat
2022. dec. 20. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha fullos punci, tűrj! Ha nem, csere!
2022. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Most csak kifejezetten a házimunkáról van szó, vagy az élet más területein is ilyen, hogy noszogatni kell?


Ha szerelmes lennék belé adnék egy esélyt, megmondanám neki, hogy amit tesz az nem jó és ha nincs változás akkor elengedném kezeit.

2022. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Ez annak az eredménye, hogy a szülei nem tanították meg ezeket, hogy önszántából csinálja ezeket vagyis nincs meg az a képessége, hogy tudja milyen ha magától csinálja... szóval legyél vele kedves és tanítsd meg ezekre légy egy kicsit az apja mert úgy néz ki vannak dolgok amikben a szülei nem voltak ott számárra. 28N

Én is valamilyen szinten ilyen vagyok mert a szüleim mindent helyettem csinált meg, szóval légy vele türelmes és egy kicsit tanítsad meg neki azt amire a szülei nem voltak képesek.

2022. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Dobd ki.
2022. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Jah persze, dobja ki , mint ha más választás nem lenne csak mindent kidobni és újat venni
2022. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezt sok nő szemrebbenés nélkül elnézi amúgy a férfiaknak.

Nem mondom, hogy ezt el kell nézni. Nem kell, se a férfinak, se a nőnek.

Amúgy amit a #3 ír abban is van valami. Nők rendszeresen csinálják ezt a férfiakkal, mert a szülők nem tanították meg nekik az alapvető dolgokat.

Esetleg nem állhat valami mentális betegség a háttérben? A depresszió meg tud mutatkozni motiválatlanságban. Ha az éldt több területén is elő jön ez, én lehet ezen is elgondolkodnék.

2022. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Úgy tűnik egy pasival jöttél össze.
2022. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

ez nem fog változni. ő ilyen, nincs igénye jobbá válni, jpbb életet teremteni. sokan vannnak ilyenek...


ha nem tetszik, akkor neked is, neki is jobb egyedül folytatni.

2022. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem illetek ossze hagyjad. A tartos szerelem lenyege az osszeilles lelkileg, eletstilusba, igenyessegbe. Ket rendetlen ember jol ellehet egyutt, 3naponta kitakaritanak, addig ulnek a kosz tetejen nagy boldogsagba.
2022. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!