Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon valaha fel fogja fogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon valaha fel fogja fogni a lány, akit mindenkinél jobban szeretek és mindenben mellette álltam, hogy ezt nem teherként kellett volna kezelnie?

Figyelt kérdés
vagy caak szimplán elfelejt és felsóhajt "na végre eltűnt"?
2010. jan. 13. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem elég világos, mire gondolsz. Azt kezelte teherként, hogy szereted? Küzdj azért, hogy felfogja!
2010. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
küzdtem én eleget. annyira küzdöttem, hogy azt mondta h ha mégegyszer a szeme elé kerülök megy a rendőrségre...
2010. jan. 13. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
röviden : bókok, meglepetések, odafigyelés, törődés, támogatás, segítség, figyelmesség, ajándékok, kedvesség, kitartás, harc, néha fejmosás. és mindezért : húzzak a 'csába, lesz*rom, kit érdekel, nélküled is ment volna, szánalmas vagy, nem érdekel mi lesz veled, hívom a rendőrt!!
2010. jan. 13. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen egy bunkó lehet az a csaj, ne is foglalkozz vele hülye p*csa
2010. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Na azért ez nem minden esetben ilyen egyszerű, hogy "milyen bunkó a csaj"... (Kedves kérdező félre ne értsd, nem állítom, hogy a te helyzeted is ilyen, de) én ismerek egy lányt, aki szakított a pasijával, mert az élete minden percében ott volt és irányítani akarta a csajt. Azóta a csávó zaklatja, hiába küldte már el többször is a lány, nem ért belőle, már teljesen szétmentek szegény lány idegi. Ő már továbblépett (nem volt nehéz, a csávó pszichopata) de még mindig üldözi. Itt már tényleg csak a zsaruk segíthetnének, dehát ugye nem sokat érnek...


Még egyszer hangsúlyozom, NEM MONDOM, hogy Veled is ez a helyzet, csak megakadt a szemem azon, hogy a csaj "mekkora bunkó"..


A válaszom pedig az, hogy akármilyen okból viselkedik így a lány (akár bunkó, akár úgy érzi hogy zaklatod) szerintem felejtsd el, mert ha nem hagyod békén, biztos nem fogja fel, hogy fontos volt neked. Inkább meg fog utálni. (ez az előző sztori tapasztalata is). Aztán ki tudja, lehet, hogy ha békén hagyod, rájön, hogy mégis kellesz az életébe.


L/21

2010. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem voltam ilyen, de az tény, hogy nagyon nem tudok elszakadni tőle.
2010. jan. 14. 21:41
 7/7 A kérdező kommentje:
egyébként hány éves a lány?
2010. jan. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!