Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a lány, akit mindenkinél jobban szeretek, hogy sz*rt nem érek. így. Hogy lehet ezt megemészteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 23:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
felnézhet rád....egyébként miből kifolyólag reagált így?
2010. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
összeszólalkoztunk, kicsit veszekedtünk, aztán mondtam, hogy bocsánat, nem akartam veszekedni, sokat jelent, ő mondta, hogy én pedig neki semmit nem jelentek, utál, sz*rt nem érek, bár eltűnnék örökre, még arra sem akar emlékezni, hogy valaha megismert. :)
2010. jan. 21. 00:06
 3/21 anonim ***** válasza:
Sz@rd le. Így.
2010. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Aha, kicsit. Talán valami ami neked kicsi, az neki k*rva nagy. Jártok? Mer tha nem és csak te szereted akkor hagyjad békén és na zaklasd... Ha tényleg ok nélkül mondta akkor meg váljatok szét, mert az érzések megváltozhatnak, persze ezt szebben is ki lehet fejezni...
2010. jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a veszekedés hevében mondta. Bár ha én tényleg szeretek valakit, ilyet akkor sem mondanék neki, ha nagyon felhúzom magam. Beszélj vele, ha már megnyugodtatok, lehet, hogy egyáltalán nem gondolta komolyan. Akkor van baj, ha úgy érzed, hogy tényleg így gondolja.
2010. jan. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
sztem nagyon is komolyan gondolta, ha ennyire körbecifrázta...hagyd a csajt, egy ennyire eldurvult kapcsolatot időben be kell fejezni.
2010. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
semmit nem csináltam... kb. annyi volt, hogy megkérdeztem, hogy hogy van, meg bókoltam egy kicsit neki, mert mondta, hogy nem néz ki valami jól... és akkor rákezdett...
2010. jan. 21. 00:17
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon megbántódhatott, mivel ugye döglött kutyába nem rúg az ember...
2010. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem hagyod békén? Ha nem a barátnőd esetleg akkor semmi dolgod vele...
2010. jan. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
neked kell eldöntened. tényleg igaza volt hogy sza.rt sem érsz? ha igen akkor gondolkodj el miért, ha meg nem volt igaza akkor miért kéne akárhogy is megemészteni?
2010. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!