Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a lány, akit mindenkinél jobban szeretek, hogy sz*rt nem érek. így. Hogy lehet ezt megemészteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 23:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ópersze, hagyjam békén... jó kis duma. és ha nagyon szeretem? nem mászok rá, nem idegesítem, néha beszélgetünk, mert érdekel, hogy mégis mi van vele, visszafogom magam.
2010. jan. 21. 00:21
 12/21 anonim ***** válasza:
lehet, hogy menstruál. hormonok.
2010. jan. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
hát talán azért esik ennyire rosszul ez az egész tőle, mert őt szeretem a legjobban.
2010. jan. 21. 00:22
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te hiszed hogy nem mászol rá, lehet hogy nem jól mérted fel a tűrőképességét... Az hogy szereted nem jogosít fel semmire. Ez van, nem mindig jön össze... De csináld csak, utána meg majd a nők lesznek a szemetek, és akkor lehet kiírni a kérdést, "miért gyűlölöm a nőket?"...
2010. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni, ha mondjuk azt mondod neki milyen szép a Perwollal mosott ősrégi ruhája, amikor előző nap vette... VAGY a frizurád éppoly tökéletes, mint tegnap volt, amikor most jött a fodrásztól...Hát ugye xD
2010. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor kedveskedj neki nyugodtan. de tényleg ne mássz rá!!! a válaszolók meg úgy látszik még sose voltak szerelmesek.
2010. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ugyanmár, premenstruációs szindróma

énis kiabálok néha hülyeségeket, aztán másnap megjön :)

2010. jan. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe elkűldeném a halál fas.ára.

Még h sert se érsz.

2010. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
sert=szart :-)))))))
2010. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

necsinálj hülyét magadból!

Én is hülyét csináltam magamból már párszor. Pedig nekem is szóltak hogy ne... De azért megpróbáltam xD

Keressmást, még ha nehézis.

2010. jan. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!