Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vendégek elszállásolása? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vendégek elszállásolása? Mi nem szeretnénk?

Figyelt kérdés
Októberben lesz az esküvőnk. A vendégeink kb. fele 40-45 fő 100 km-re lakik. Én (a menya) nem számoltam a szállásolással, mert nálunk nem szokás és fel sem merült bennem (a szüleimben sem-mindenki hazavezet reggel), erre a párom szülei most mondják, hogy kell, mert bunkóság nem adni szállást éjszakára. Kicsit kész a helyzet, mert sem anyagialg, sem időben nem számoltunk rá. Most mi legyen?? A legolcsóbb kollégium is 3000-4000/éjszaka... :(
2010. júl. 21. 22:43
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Mi a lagzi helyszínéhez nagyon közel lakunk 1+2 fél lakásban. Netán pótágyak, ha nagyon húzós?? Tudom, hogy ez paraszt megoldás, de bepánikoltam.
2010. júl. 21. 22:45
 2/53 anonim ***** válasza:
97%

Akkor szépen megbeszélitek a vendégekkel, hogy mit akarnak s finoman jelzitek, ha nem futja rá a keretből.

Bár ez lehet csökkenteni fogja a ténylegesen eljövők számát mert lagziban persze, hogy mulatnak s nembiztos, hogy lesz józan sofőrje mindenkinek. (taxi ekkora távra húzóss lenne.)

2010. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
40%

Igen, tényleg bunkóság. Nekem mind a négy unokatestvérem 150 km-re lakik tőlem. Hát tudod rohadtul nincs kedvem hajnalban dübörgő dobhártyával, cigifüsttel a tüdőmben álmosan hazavezetni. Az első esküvőn ez volt, nem ittam semmit, lestem a többieket hogy hogy mulatnak, ásítoztam, egyfolytába agyaltam hogy szombat éjszaka van, tuti valami állatbarom belémrohan részegen kocsival. Nagyon szar volt. Na a többin már okosabb voltam. Megvártuk a szertartás végét, és mentünk is haza.Így tett a rokonságból több ember. Volt nagy pofára esés. Azért 100 km-t levezetni hajnalban álmosan nem valami jó poén.

Ha kell a nagy lagzi akkor gondoskodjatok erről is, ha nem futja legyen elég a kisebb lagzi.

2010. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
96%
Csak ne hozzátok menjenek.Elrontaná az első közös napotokat házasként.Anyósodéknak is fizetni kellene a szállásukért nem egyedül a ti terhetek az elhelyezés.Beszéld meg velük,hogy mi legyen,de sztem nem ciki ha nem adtok szállást.Vagy anyukádék,és anyósodék aludjanak,de ne a friss házasoknál.
2010. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
74%
Lagzi után mindenki menjen haza, ahogy jött. Nem kötelező az elszállásolás. Nem hotel a ti szobátok.
2010. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Köszi!


Higgyétek el, nálunk (Bács-Kiskun) tényleg nem szokás!! Én el hiszem, h. sz*r hazavezetni, de derült égből a villámcsapás nekem ez az információ...


Nem otthon alszunk majd, hanem egy hotelben vagy inkább panziónak nevezném...


És szerintem 80 fő nem nagy esküvő...

2010. júl. 21. 22:54
 7/53 anonim ***** válasza:
32%
Én a 22:50-es vagyok és szintén Bács megyei. Hát felénk meg szokás adni szállást.
2010. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
96%
Ne aggódj ezen,ha nem futja rá akkor nem futja,ez a ti napotok lesz,ne rontsd el ezzel.Meg lehet ezt beszélni a családdal,ha nagyon kell szállásolják el őket.
2010. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Felénk nem. A szüleim esküvőjén sem volt ilyesmi, szintén itt. Az esküvőt pedig teljesen magunk álljuk.
2010. júl. 21. 22:59
 10/53 A kérdező kommentje:
Nincs valami költségkímélő köztes megoldás? Akkor a házi elszállásolás kilőve... Marad a koli... Bár szorgalmi időszakban...
2010. júl. 21. 23:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!