Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha 18 évesen jöttem össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 évesen jöttem össze a párommal, mennyit kéne még várnom az eljegyzésig?

Figyelt kérdés
A párom tudja, hogy szeretném. 2 hét múlva leszünk 5 évesek, s még mindig nem kérte meg a kezem. Tudom, fiatal vagyok, épphogy 23 éves. Fél év múlva összeköltözünk (de így is mintha együtt laknánk, annyit vagyunk együtt). Szerintetek nem "illett" volna már megkérnie a kezem, ha tényleg komoly a kapcsolat? Azért már nem ritkaság ez az én korosztályomban. Ő 26 éves.
2019. márc. 21. 19:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Mennyire ragaszkodsz a nagy lagzihoz? En pl anno hiaba akartam, mara mar elengedtem.

Sok boldogsagot egyebkent, orulok, hogy egyutt maradtatok! A gyerekert meg ha szeretnetek, akkor mar most kezd el ragni a fulet, hogy idoben legyetek :D

2023. jan. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Akkor ördögi kör, ha hagyod. Miért nem mondod, hogy te nem vágy nagy lagzira? Vagy arra vágysz? Ha igen és tudod, hogy erre még gyűjtenek kell, akkor mi a kérdés? Akkor tudod, miért nincs még szervezés...

Gyereket akarsz? Hány évesen? Lehet még évekig gyűjtögetni a nagy lagzira, csak nehogy azon kapd magad, hogy 30 éves korodra még mindig nem volt még a lagzi és összevesztetek... Ha egy lagzit eddig húztok az anyagiak miatt, mi lesz a gyerekvállalással? Azt meddig húzza majd kamuba? Amíg el nem múlsz 40? Nekem furcsa a hozzáállásod. Félvállról veszed.

2023. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
3 kapcsolatom volt 5+ éves eddig. Egyiknek sem terveztem megkérni semmijét még a gyerekeim anyjáét sem. És igen, volt amelyiknek pedig fontos lett volna, ahogy neked. De annak sem. Ez beállítódás kérdése, semmi több. Nem szerettem kevésbé, sőt. Egyszerűen eszembe sem jut és az igényét is csak valamiféle illúziónak, társadalmi elvárásnak, akármilyen egyéb mizériának "tapadásnak" fogtam fel, nem egy romantikus nagy kalandnak.
2023. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
#33 Ezzel a hozzáállással sincs baj, egészen addig, ameddig tisztességes vagy a nőhöz, és világosan megmondod neki, hogy soha nem fogod megkérni. Ha ezt nem teszed meg, akkor az gerinctelen, féreg hozzáállás. Ha őszinte vagy már a kapcsolat legelején, akkor meg a nőnek nincs mit számonkérnie rajtad, még akkor sem, ha gyereket szült neked.
2023. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!