Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésig tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésig tényleg nem alhatok otthon együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve lakom együtt egy albérletben az egyetem miatt.

Összeköltözésünk előtt csak nagyon ritkán engedték meg, hogy náluk aludjak (kétszer szilveszterkor és kétszer szalagtűző után). Bár már két éve együtt lakunk, ha hazamegyünk, akkor sem engedik meg a szüleim, hogy egymásnál aludjunk. Volt, hogy nálunk maradt éjszakára a párom és egy másik szobában kellett aludnia.

Azt mondják a szüleim, hogy eljegyzésig nem aludhatunk otthon egymással. Ennek így van értelme? Hiszen gyakorlatilag együtt élünk egy másik városban!

21/L


2012. márc. 20. 06:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Semmi értelme a világon, de a szüleid háza, a szüleid vára.

Mi is együtt élünk gyakorlatilag, itthon és náluk viszont sosem aludtunk együtt (legalábbis ha a szülők otthon voltak).

Engem ez nem borít ki túlságosan, csak mondjuk elég nagy értelmetlenségnek tartom :D


22-l

2012. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nincs értelme, de a szüleid lelkét megnyugtatja!
2012. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szüleidnek megmondhatnád, hogy nem csak éjszaka az ágyban lehet szexelni a másikkal, amúgy meg 21 éves felnőtt ember vagy, avval alszol, akivel szeretnél. Főleg, hogy nem valami idegen, 600. egyéjszakás noname paliról van szó, hanem a párodról...
2012. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
semmi értelme ha van egy kis eszük akkor tudják, hogy az albérletben is egy ágyban alszotok
2012. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezz vissza a szüleidnek, hogy ha majd nektek lesz saját lakásotok akkor Ők is hajlandóak lennének külön aludni nálatok? Én biztos megcsinálnám. Ennyi erővel akkor az én lakásomban is alkalmazkodni kell, mégha a szüleim is. Idétlen dolog. De ha csak az eljegyzés miatt van hát jegyezzen el! Már olyan szép sima ezüstgyűrűk meg acélgyűrűk vannak eljegyzésre olcsón! Nem tudom mit csinálnék, de visszakérdeznék legalább az biztos!
2012. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Értelme nincs. Azt sem értem,hogy miért az eljegyzésig? Régen az esküvő előtt nem alhattak együtt a fiatalok?
2012. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy együtt laknak nem biztos, hogy el is akarják egymást jegyezni ez az egyik.

Jó volna tudni, hogy most félnek, hogy szexeltek, és áthallatszik, vagy csak simán a lelkének tesz jót ez szüleidnek, mert a szomszéd nem lát át, hogy "na ezek is engedik, és férjhez sem ment a lánya" vagy megelőzi, nem akar kellemetlen helyzetbe kerülni ha mégis áthallatszana valami, akkor szólnia kelljen. De tényleg fura, hogy másik városba együtt laktok, godolhatja, hogy rádmászik a palid, náluk meg mint a gyerekek külön? :S

2012. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
De igazán nem tudom! Nem szeretném a lányomat végighallgatni az tuti. És bár nem ismerjük az igazi okot, de belegondolva engem is frusztrálna a dolog, bár az is ciki volna, ha mondanom kellene, hogy de külön szobába legyetek. :S az előző voltam megint. :S
2012. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
66%-os: az ALVÁSBAN mit szeretnél mégis végighallgatni? Szerintem annyi esze csak van, hogy ne az anyja fülébe szexeljen...
2012. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, na na. Azért laktam én anyósnál, mellettünk volt a konyha, és jóhogy szexeltünk. Okés, én ott laktam, de azért... Most ki gondol ilyenre, ha lemész pár napra, hogy most nem...
2012. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!