Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzésig tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzésig tényleg nem alhatok otthon együtt a párommal?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve lakom együtt egy albérletben az egyetem miatt.

Összeköltözésünk előtt csak nagyon ritkán engedték meg, hogy náluk aludjak (kétszer szilveszterkor és kétszer szalagtűző után). Bár már két éve együtt lakunk, ha hazamegyünk, akkor sem engedik meg a szüleim, hogy egymásnál aludjunk. Volt, hogy nálunk maradt éjszakára a párom és egy másik szobában kellett aludnia.

Azt mondják a szüleim, hogy eljegyzésig nem aludhatunk otthon egymással. Ennek így van értelme? Hiszen gyakorlatilag együtt élünk egy másik városban!

21/L


2012. márc. 20. 06:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme, egyrészt mert gyakorlatilag együtt éltek, másrészt nem vagytok már tizen évesek.

Persze amíg a szüleid támogatnak anyagilag akkor az bizony úgy lesz, ahogy ők mondják.

Tavaly kérte meg a párom a kezemet, akkor én is 21 voltam még, előtte én volt úgy, hogy hetekig náluk aludtam, és volt amikor ő nálunk. Ebből sosem voltak gondjaink.

2012. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld! Mi egészen az esküvőnk napjáig ( 1991-ben volt) nem aludhattunk együtt. Emlékszem az esküvő előtt 1 hónappal elmentünk vidékre meghívni az Anyukám nővérét aki nála 12 évvel idősebb volt. Nála aludtunk. Nekünk külön szobát szeretett volna adni, de Anyu fel volt háborodva ezen. :-) Ma már csak mosolyogni tudok ezen, de akkoriban marhára nem volt vicces. És a mai napig nem értem a miérteket. Annak ellenére, hogy tudta fogamzásgátlót szedek tehát már éltünk nemi életet.

Úgy hogy kitartást. Nektek csak az eljegyzésig kell várnotok. Megveszi a pasi a gyűrűt, felhúzza az ujjadra aztán szevasz. Ugye hogy már aludhatunk együtt? :DDDD

Viszont azt a tényt, hogy ez a szüleid otthona nem szabad figyelmen kívül hagynotok. Jobb a békesség nem érdemes ezen összeveszni.

2012. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta, hogy nem szeretné a lányát hallgatni, én üzenném, hogy én se szerettem volna hallani anyám :D
2012. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
A szüleidből kiindulva, ha eléggé hitelesen (elkerekedett, kissé könnybe lábadó szem, stb...) ígéritek meg, hogy nem dugványoztok az együttalvás alatt, meg fogják engedni. Istenem, középkor rulez!
2012. márc. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De figyeljetek már! Nem is mondta, hogy a szülei ettől félnek, ezt csak sejtjük. Most ha egyből ezzel az érvel jön elő csak zavarba hozza a szüleit. hogy egyáltalán szóba is jöhetne ez náluk. értitek? ki tudja mennyire konzervatívak a szülei.
2012. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert konzervatívak, ne idegeskedj ezen, felesleges, el kell fogadni...
2012. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!