Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 6 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve vagyunk együtt a párommal, ő 33, én 24 éves vagyok. Még nem kérte meg a kezem. Vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor először felhoztam a témát (egy évvel ezelőtt), azt mondta, hogy ő arra gondolt, hogy erre akkor kerülne sor, ha lediplomázom. Megbeszéltük, hogy ennek nincs igazán értelme, ha pár hónapon belül úgyis összeházasodnánk (minek költsünk eljegyzési gyűrűre pl), itt a szándék lenne a lényeg, hogy komolyan gondolja. Ezért abban állapodtunk meg, hogy megkér, mielőtt betöltené a 33-at. Ez májusban lesz. Ennek ellenére az az érzésem, hogy az egészhez úgy áll, mintha a fogát húznák. Azt, hogy most már tényleg el kéne menni ékszerüzletbe, én erőltettem, effektív meg is szerveztem az egészet, ki van választva a gyűrű, tudjuk az árát, megvan a méret, már csak el kellene mennie megrendelni. Mégis, most, hogy konkretizálódott a dolog, minden fontosabb lett, hirtelen bejött egy csomó "váratlan" kiadás, stb, elég esélytelennek látom a dolgot.


Megelőzendő az ezirányú kommenteket, leírom, hogy jövőre végzek egy elég komoly egyetemen, és nem lesz rossz fizetésem sem ebben a szakmában, tehát nem arról van szó, hogy a pénzére hajtanék, vagy bármi ilyesmi. Egyszerűen úgy érzem, hogy vagyunk már olyan szinten a kapcsolatunkban, hogy megtegyük ezt a lépést, hogy elhatározzuk magunkat és egyúttal a külvilág felé is mutassuk, hogy mi a szándékunk. Ráadásul ő bőven elég idős már ahhoz, hogy elkötelezze magát (mellesleg nem egy csapongó Don Juan típus amúgy sem).


Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek én vagyok türelmetlen, vagy van igazság abban, amit szeretnék? Szerintem feleslegesen pocsékoljuk egymás idejét, ha ennyi év nem volt elég ahhoz, hogy eldöntsük, hogy akarjuk-e ezt az egészet. Persze, voltak nálunk is hullámvölgyek, de mindig kikeveredtünk belőlük valahogy, meg egyébként is, hol nincsenek. A környezetemben egyre-másra jegyzik el, veszik feleségül egy-két évek után a lányokat, már totál nevetségesnek érzem magam, hogy egy relatíve idősebb pasi ennyire nem tudja elhatározni magát.


Mit gondoltok?



2016. márc. 15. 00:26
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
83%
Azért szalagavatós korú lány körül sertepertélni 30 felé nálunk ciki volt. Le kell körözi a zsebpénzből piát vásárló trafikba személyit mutogató kissrácokat. Ujjgyakorlat eddig....aztán sok esetben ha nincs pofozgatás köpködés akkor megszokásból elvannak egymás mellett.... Ja és “már x hónaposak vagyunk ha komoly baj lenne akkor se kéne elrontani ezt a rekordot szakítással” Szerintem teljesítmény ott van ahol igazi próbatétel is van
2020. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mizu kérdező?
2020. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veletek?
2021. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem úgy jártál, mint én. Ugyan ilyen mondvacsinált indokokkal húzta az időmet az exem, sok évet vett el az életemből... Azóta már tudom, hogy ilyen nincs. Aki szeret, az nem várat. Ezer olyan választ is láttam férfiaktól is, hogy "ez csak az asszonynak volt fontos, úgyhogy elvettem, mert szeretem". Ez ennyi...

A "miért nem vesz el?"-re a válasz még mindig az, hogy "mert nem akar"...

Jó régi kérdés, a kérdező idén 30 éves. Én is nagyon kíváncsi lennék mi történt azóta.

2022. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!