Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, nök! Nálatok volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nök! Nálatok volt olyan hogy nagyon vágytok eljegyzésre de nincs, s 1-2 évet vártok, és emiatt kicsit összetörtök? Vagy volt olyan aki a pasi kezét kérte meg?

Figyelt kérdés
Várom a storykat kivancsian :)
2014. ápr. 6. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

rengeteg nő van így,

most éppen te is,

túl reagálod a jelentőségét,

2014. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem epp rolam van szo, de koszi a kommentet.
2014. ápr. 6. 09:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég fura hogy valaki 1-2 évet várna anélkül hogy ő maga szóba hozná. Fel lehet azt vetni máshogy is, nem csak úgy hogy "megkéri a kezét". Nálunk sose volt se lánykérés, se "fiúkérés" pl, mégis összeházasodtunk.
2014. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen, pedig a akkoriban nem volt nekem fontos az eljegyzés, a házasság se. De az akkori partnerem kb. fél év együttjárás után elkezdett beszélni róla, hogy mennyire szeretné,ha feleségül mennék hozzá, és hamarosan eljegyez.Aztán nekem is megjött hozzá a kedvem. Elöször boldog voltam,hogy hamarosan "szintet lépünk" aztán egyre elkeseredettebb,mert éveken át nem történt semmi. Minden évfordulókor/hónap fordulókor, születésnapkor, névnapkor, szóval már kb. akármikor azt vártam, hogy majd eljegyez. Ha mondta, hogy van egy meglepetése, akkor is csak erre tudtam gondolni, végül nem tudtam már örülni semminek sem. Voltak célozgatások a részemről, minden volt. Végül elhatároztam, hogy én kérem meg a kezét a következő évfordulónkon, de erre nem került sor,mert még előtte szakítottunk.

Én amit megtanultam,hogy egy jól működő kapcsolatban nem kelleneka játszmák, nem kell célozgatni, taktikázni, éveket várni a másikra. Ha szeretnél a felesége lenni,de ő nem lép, akkor mondjad neki, lehet nem is lépne magától, amig nem tudja neked ez mennyire fontos. Ellenkező esetben legfeljebb megmondja,hogy nem akar elvenni, akkor legalább már tudod, és nem vársz a semmire.

2014. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Az a pasi akire éveket kell várni, elég döntésképtelen., határozatlan. Nem igazi férfi. Legalábbis én nem látom annak az ilyeneket.


Ha nem lép, akkor olyan FÉRFIT kell keresni, aki úgy is viselkedik. És nem mint egy kisfiú aki nem képes komoly döntést hozni a saját életéről.


Nem mondom azt hogy fél év után vegyen el, de azért 3-4-5, x év eljegyzésre várva már túlmegy minden határon, és csak az időt pocsékolja az adott nő egy olyan pasi mellett aki ennyi idő után se tud dönteni. Aki ilyen, az későbbi fontos döntéseknél is képes éveket várni... a nő meg kifut az időből, ha pl gyerek a téma.

Egy felnőtt párkapcsolatban 1-2 év után már igen is lehet tudni hogy együtt akarja e leélni az életét az adott nővel avagy sem. (valakinek még ennyi sem kell...Csak sokan szeretnek hárítani, időt húzni, mert az ingyen szex, az együtt élés, a mosott ruha, a meleg étel jó buli, de cserébe nem jár semmi a nőnek csak hogy valaki jelenlegi élettársa, szeretője legyen....persze hogyne. Az ilyen pasik túl kényelmesek.

2014. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hat éve jártunk együtt, két éve együtt éltünk, 29 éves múltam, ő 35, mikor nagyon nekikeseredtem, hogy én családot, gyereket szeretnék, de ő csak házasságban tudja ezt elképzelni. Mégsem kérte még meg a kezem. Egyik nap, hazafelé sétálva összeszedtem magam, és kijelentettem, ha 30 éves koromig nem történik semmi előrelépés, akkor én, bármennyire is szeretem, el fogom hagyni. Ő ötölt-hatolt, hogy várjak még egy kicsit...

Két hét múlva Egyiptomba mentünk egy körutazásra, addig nem voltunk még együtt külföldön egyszer sem. Kairóban, a szállodában kérte meg a kezemet, egy gyönyörű gyémántköves gyűrűvel, amit már két hónapja megvett, de ott akarta átadni.

Ez tizenkét éve történt, tizenegy éve vagyunk házasok, 10 és kétéves gyerekeink vannak. Boldogok vagyunk. Nagyon!

2014. ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Kedvesek vagytok hogy szantatok ra idot.
2014. ápr. 7. 09:03
 8/16 A kérdező kommentje:

es az utolso nayon aranyos kis tortenet.:)

sok boldogsagot kivanok

2014. ápr. 7. 09:13
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kérd meg a pasid kezét!

Nézd meg a Szökőhév c. filmet, majd rájössz, hogy miért!

2014. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
megnéztem a filmet, köszi a tippet :) Kellemes napot mindenkinek !!!!
2014. ápr. 15. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!