Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem lehet minden pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet minden pasi ilyen?

2011. nov. 24. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan vegasi kiruccanás bele fáj úgy 1-2 millióba. Ez válasz a kérdésedre? Nem nehéz szépséget elérni dúsgazdagon...
2011. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem egy álomképbe vagyok szerelmes, hanem a pasimba (most már a férjembe). Tök mindegy, hogy hogy kérte meg a kezem, én boldogan mondtam igent.
2011. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak olyan pasas kéne aki tényleg szeret és fél elveszíteni
2011. nov. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem itt nem a pénzen van a hangsúly...

Nem tudom miért nincs több ilyen pasi, talán nekünk is változnunk kellene néhány dologban. Én nagyon sokszor voltam önző, és követelőző a párommal, csodálkoztam hogy miért olyan amilyen, szerencsére észrevettem a hibám, és változtattam, azóta hasonlít a videón szereplő pasihoz, csak kevesebb kreativitással :D

2011. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
dehogy a pénz a lényeg! hanem a kreativitás! ugyanezt meg lehet csinálni Magyarországot,erdőket bejárva, emlékfotókat csinálva,ötletelni hogy mivel lephetnénk meg a kedvest...nem mindig a nőknek kéne kitalálni hogy most akkor ide menjünk-oda menjünk. Hanem a pasinak kéne meglepni néha a szeretett(?) nőt..
2011. nov. 24. 09:47
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Elárulom Neked, hogy az ilyesfajta kreativitás sz@rt sem ér.

Jo így nézni és vár rá az ember lánya, meg álmodozik róla, de csak olyan embertöl kaphatod meg aki igazán szeret és szerelemmel szeret.


Másrészt, lebegjen a szemed elött a negatív példám, mert hasonlóan kreatív egyén vagyok, készültem a nagy napra az exem pont külföldön volt. Felkészültem, hogy leveztek 2500kilométert, elterveztem mindent és indulás elött 2 nappal felhívott, hogy már nem szeret.... nem tudtam hová tenni, de kibújt a szög a zsákból.

Összejött egy idös palival, aki az@rásig van lóvéval...


Ezek után nem tudom ki lesz az a Nö akinél ezt újra egyáltalán el fogom tervezni vagy a sok egyéb apróságot, amik ugyszint kreatívak voltak, de mutatták, hogy szeretem.

2011. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Hat eve vannak egyutt, utaztak tobb orszagba, ezekrol a kiruccanasokrol lettek a kepek osszerakva. A megkeres nem kerult penzbe, hanem csak jo humor, batorsag kellett hozza.

Ugy gondolom, hogy a magyarok nem elegge lazak az ilyen dolgokhoz. Eloszor is pali ugy gondolna "mindenki ot nezi, k.csognek venne". Az ilyen "mit szolnak masok, a szomszedok" szokas M.O-on.

A masik, hogy ha megnezed teljesen idgen emberek segitseget kerte meg a srac, mindegyik happy volt fenykepezni, fent tartani a plakatot, veluk orulni, gratulalt aki elment mellettuk. Ez nem szereples, mert a csaj megkerdezte a vegen hogy "Who are you?"

Ugyhogy amit videon lattunk, nem nagy dolog kell hozza, hanem derus kilatas, humor es nem szegyenlos tulajdonsag.

2011. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: bocsi,de arról szerintem nem mi tehetünk hogy olyanért tetted volna ki a szíved-lelked,aki nem érdemelte meg. Mindig így van,hogy azt szeretik legjobban,aki köcsö.g (ha pasi) vagy ha egy kis rib.i (ha lány).
2011. nov. 24. 10:33
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

lehet hogy csak én nem ájultam el a videótól, de sebaj


az én párom még nem kérte meg a kezem, de sokszor okozott nekem ennél nagyobb meglepetéseket

2011. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Kerdezo,


"Mindig így van,hogy azt szeretik legjobban,aki köcsö.g (ha pasi) vagy ha egy kis rib.i (ha lány).'


Mig ilyen negativ gondolkodassal elsz, addig nem fogsz talalni egy ilyen pasit, de nem csak ilyet, hanem senkit.

2011. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!