Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyémántgyűrű. Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyémántgyűrű. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hamarosan gyűrűt szeretnék venni amivel megkérem a párom kezét. Sokan túlzásnak tartják a gyémántot de én azt szeretnék. A barátaimmal beszéltem, de ők is olyan furcsán néztek így már inkább azon gondolkodom hogy nem fogom senkinek sem megmondani mi is a kő valójában, majd azt mondom hogy nem az. De hogy lehetne majd a párom elől is "eltitkolni"? Kell-e? Vagy ha egyszer rákérdez majd mondjam meg neki az igazat? Ti mit tennétek? Ő mindig is azt mondja hogy nem az számít miből van, hanem a szándék.


Nők lányok, Ti mit gondoltok?



2012. szept. 28. 15:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%

Azok tartják túlzásnak a gyémántot, akik nem engedhetik meg maguknak, ne hallgass rájuk, mert az irigység beszél belőlük. A párod elől nem kell eltitkolni, biztos ő is mindenkinek mutogatni fogja és nem szégyellni, ki szégyellné? Nekem is van gyémánt ékszerem és imádom hordani, egyszerűen tübbnek érzem magam tőle. Van olyan ismerősöm akit "eljegyeztek", de láttam a gyűrűt és akkor az a kő, hogy tuti nem gyémánt... akkor miért vesz ilyen nagyot??

20l

2012. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Szerintem igen is mondd meg mindenkinek miből lesz a kő, főleg a párodnak, előle ne titkolj semmit! Szerintem az lenne a ciki, ha azt hazudnád, hogy gyémánt, és közben csak valami olcsó csiszolt valami, és később ez kiderülne! Letagadni egy gyémántot... Nagy hülyeség, ilyet még nem hallottam. Már bocsi :) Dicsekedj csak el vele, ne foglalkozz semmivel és senkivel, had irigykedjenek!

Én is gyémántköves gyűrűt kaptam a páromtól a nyáron. Gyönyörű és örök ékszer. Sok sikert!

2012. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Ha 7000 HUF volt, az bizony nem gyémánt. Fantasztikus, mennyien el vagytok tévedve a drágakő árakat illetően!

2012. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ismerősöm drágakőbecsüs. Elment eljegyzési gyűrűt venni, és mondta az eladónak, hogy gyémántgyűrűt szeretne. Amikor kitette az eladó a gyűrűket, csak utána vette elő az ismerős a lupét és a gyémántvizsgálót a táskájából:) Az eladó kicsit elmeresztette a szemét, amikor látta hogy hozzáértő a vásárló, és gyorsan eltette amiket elővett, és hirtelen egyből előkerült hátulról az igazi gyémánt. Ismerős szerint iszonyat átverések vannak, és nem csak a gyémánt, hanem az arany minőségét illetően is. Ráadásul jó esetben ez soha nem derül ki, mert az ember ritkán adja el a karikagyűrűjét, tehát sosem vizsgálja be szakember. Ha ismersz valakit,aki ért hozzá, érdemes vele menni vásárolni.
2012. okt. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat mindenkinek.

pér nap fontolgatás után egyébként arra jutottam, hogy ha kérdezik elmondom ennyi, de nem fogom hangoztatni sehol sem.


Az ékszert barátom által veszem, aki bizonylattal és hitelesítéssel adja el egyébként nagy nevű ékszerüzlet több tíz éves múlttal. Az gyűrű ára ~1.500 € tehát itt már odafigyelünk majd a részletekre. Nem kell felvennem semmilyen kölcsönt hitelt sem erre sem később az esküvőre (amit egyébként szolid elegánsra terveznék, semmiféle felhajtással.) Nem szeretem a "rongyrázást".


Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 1. 11:45
 26/28 anonim ***** válasza:

ha nem tetszene a hölgynek írj egy privátot és megadom a címem,küld el nyugodtan és tuti hordani fogom :DDD

Sok boldogságot! :)

2013. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Nekem is van gyémánt ékszerem és imádom hordani, egyszerűen tübbnek érzem magam tőle."


Asszem, én gyémánt nélkül is többnek érzem magam nálad :D

2013. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha szereti a gyémántot és a drágább ékszereket akkor azt vegyél neki! A barátaid pedig le vannak ejtve ha neki tetszik!
2013. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!