Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyémántgyűrű. Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyémántgyűrű. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hamarosan gyűrűt szeretnék venni amivel megkérem a párom kezét. Sokan túlzásnak tartják a gyémántot de én azt szeretnék. A barátaimmal beszéltem, de ők is olyan furcsán néztek így már inkább azon gondolkodom hogy nem fogom senkinek sem megmondani mi is a kő valójában, majd azt mondom hogy nem az. De hogy lehetne majd a párom elől is "eltitkolni"? Kell-e? Vagy ha egyszer rákérdez majd mondjam meg neki az igazat? Ti mit tennétek? Ő mindig is azt mondja hogy nem az számít miből van, hanem a szándék.


Nők lányok, Ti mit gondoltok?



2012. szept. 28. 15:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Én nem sértődnék meg, ha valaki gyémánt gyűrűt venne nekem. Szerintem nem kell ebből nagy ügyet csinálni, és főleg nem kamuzni, ne nyisd a jegyességet hazugsággal.
2012. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Én sem sértődnék meg, de nem mernék vele kimenni az utcára, az biztos. Azért ha már gyémántot veszel, ne titkolózz az előtt, akinek megkéred a kezét! Szerintem.
2012. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%

Ááá, de Te mit szeretnél?

Az az idea jár a fejedben, hogy egy szép gyémántgyűrűt adj annak, akit szeretsz?

"a gyémántot de én azt szeretnék" -> Igen.

Akkor?

Anyagilag se gond e szerint, akkor? -> Igen.

Én nem gondolkodnék titkolózásban, hiszen Ő a Párod, hahóó... / mellesleg, ha később tudja meg, hogy 'kamuztál', az biztos jó...


"Ő mindig is azt mondja hogy nem az számít miből van"

Akkor lehet gyémánt is...

2012. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha megengedheted magadnak, miért ne? Akkor lenne gáz, ha hitelt vennél fel rá, vagy ilyesmi. A párod is miért ne tudhatná, hogy mit kapott? Én is gyémántot kaptam amikor megkérte a férjem a kezem. Csak arra figyelj, hogy hol veszed, ne vágjanak át. Másoknak meg semmi köze, hogy mi van a gyűrűn, ha kérdezik, mond,h magánügy és kész.
2012. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
Mi értelme, hogy gyémánt legyen, ha mindenki előtt titkolni kell?
2012. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Ha van rá pénzed, nem gáz. De ha majd eljegyzed, akkor is drága gyűrűt kell venned. A gyémánt kísérőgyűrűhöz nem illik a sima aranykarika.

Ezzel a gyűrűvel csak megkéred a kezét, de nem jegyzed el.

2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

én nem néznék rád furcsán. nekem is gyémánt van a karikagyűrűmben. lehet venni gyémántgyűrűt 100 ezerért is, és lehet venni 1 milliárdért is. az egy milliárdost furcsának tartom, de ha megengedheted magadnak, miért ne vehetnél 1, 2-vagy akár 3 százezerért egy eljegyzési gyűrűt? LÉNYEGÉBEN a hölgy egész életében viselni fogja, ha minden jól megy. akkor jobb, ha nem bóvli ha már van rá kereted.

a másik fele a kérdésnek meg: ha rákérdez, megmondod, hogy gyémánt. ha nem, akkor nem mondasz semmit. de azt ne csináld, hogy lánykéréskor azt mondod: gyémánt ám! :D

2012. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
szerintem vegyél nyugodtan neki, nem kell nagy darab gyémánt bele, az enyémbe is egy kis picike van és csak 7000 ft volt
2012. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%
7. vagyok. lemaradt: 25/N
2012. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Gyémánt és gyémánt között is van különbség. Sokan viszolyognak tőle, mert azt hiszik, hogy a másik fel akar vágni vele. Lehet gyémántköves gyűrűt kapni már 120 ezerért is, ennél vannak drágább nem gyémánt eljegyzési gyűrűk is.

Miért titkolnád a menyasszonyod előtt, hogy gyémánt? Hazugsággal indítanád az egészet? Amúgy, ha van egy kis esze, magától is rájön, hogy gyámánt...

2012. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!