Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Gyémántgyűrű. Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyémántgyűrű. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hamarosan gyűrűt szeretnék venni amivel megkérem a párom kezét. Sokan túlzásnak tartják a gyémántot de én azt szeretnék. A barátaimmal beszéltem, de ők is olyan furcsán néztek így már inkább azon gondolkodom hogy nem fogom senkinek sem megmondani mi is a kő valójában, majd azt mondom hogy nem az. De hogy lehetne majd a párom elől is "eltitkolni"? Kell-e? Vagy ha egyszer rákérdez majd mondjam meg neki az igazat? Ti mit tennétek? Ő mindig is azt mondja hogy nem az számít miből van, hanem a szándék.


Nők lányok, Ti mit gondoltok?



2012. szept. 28. 15:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Én nőként jobban örülnék egy nagy esküvőnek, és szép luxus" " nászútnak, mint drága gyűrűnek. Maximum akkor örülnék neki ha amúgy is annyi pénzünk lenne, hogy amellett jutna minden másra is BŐVEN. De csak azért hogy elmondhassam hogy gyémánt... Nem örülnék neki.
2012. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Lehet olcsó gyémánt is, én is ilyet kaptam: 1/4 karátos csak, kb. 100 ezerbe kerülhetett átszámolva (de külföldön élünk, belefért). Nem az volt a lényeg hogy gyémánt vagy nem, csak az a dizájn megtetszett a férjemnek, és én is imádom mert tökéletes, nem is a gyémánton van a hangsúly, hanem a szép kis berakáson körülötte. De ha csak cirkónia lenne a gyémánt helyén, akkor is ugyanúgy tetszene.
2012. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Manapság már gyakorlatilag fillérekért lehet gyémántot venni, persze nem nagyot és nem tökéleteset. Ahol pl. mi csináltatjuk a gyűrűnket ott certificate-el, befoglalással együtt már 10ezerért vannak szép tiszta apró gyémántok a gyűrűhöz. Szóval 10 ezer forint pluszért már bárki elmondhatja, hogy gyémántgyűrűje van. Nem akkora dolog.
2012. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, nem kell titkolni, pont mivel mondom, hogy manapság már egész olcsón is lehet gyémántot rakatni a gyűrűbe, miért is ne? Ha követ akar? Max. nem sokat és nagyot, de még mindig jobb, hogy az unokájának is szép lesz, nem fog 3-5 év múlva megkopni a fénye, és megcsúnyúlni.
2012. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%
Diamonds are the girls' best firends...:)
2012. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%

Több minden is fura ebben:


- miért kell a abrátaid jóváhagyása ahhoz, hog ymilyen gyűrűt vegyél Te a saját menyasszonyodnak?

- ha mondjuk 5 ember azt mondta, hogy gáz, akkor most 5 hozzászóló után, aki szerint nem, megveszed?

- az különösen szép, ha már a gyűrűt illetően is "hazudsz" a párodnak, akkor igazán érdemes eljegyzést tartani, ha már ennyit nem lehet megbeszélni/elmondani a másiknak.


Mindezek után szerintem nem azzal van a baj, hogy mibőlvan a gyűrű, hanemate fejedben.

2012. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A barátaid azért néznek furcsán, mert irigyek. Tök jó dolog, ha ezt megengedheted magadnak és szerintem nincs az az nő, aki megsértődne, ha ezzel kérnék meg a kezét. És nem kell előle eltitkolni.


Az egyetlen egy dolog, amiért nem örülnék neki, vagyis ez így nem jó kifejezés, mert persze, hogy örülnék, csak nagyon félteném. Bár én szerintem a sima cirkónia köves arany gyűrűt is nagyon félteném. :D

2012. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy gyémántgyűrűnek,de nagyjából próbálj meg rájönni hogy milyen ékszereket szeret
2012. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én gyémánt gyűrűt kaptam, senki nem néz ránk furán emiatt. Nem kell titkolózni meg dugdosni. Elég szomorú, hogy ma már arra kéne büszkének lenni, hogy búcsús gyűrűvel kérték meg a kezünket. Persze, a szándék a lényeg, de én nagyon örültem a gyémántnak, és a mai napig elmosolyodom, ha ránézek, és örömmel tölt el, ha dícsérik. Ha azt szeretnél venni, vedd azt, és ne az számítson, hogy a haverok mit mondanak. Ha megteheted anyagilag, akkor vedd meg.
2012. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Te szeretnéd, hogy gyémántot húzhass a barátnőd ujjára, vagy ő szeretné, hogy az legyen? Ennél mégis inkább az ő véleménye számítana...

Ha gyémánt, akkor ügyelj rá, hogy cruelty free legyen, ne az a fajta, amit polgárháborús országban bányásznak a rabszolgasorban tartott emberekkel, olyat nem biztos, hogy szívesen viselne...

2012. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!