Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg ennyire függ az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire függ az eljegyzés a pénztől?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, a párom 25, több mint egy éve vagyunk együtt és nagyon jó a kapcsolatunk.

A környezetemben egyre több eljegyzés történik, házasságok, babák születnek. Én pedig még csak egyetemre járok. Persze tudom, hogy alap kell hozzá, a semmire nem lehet jövőt alapozni.

A párom nem az a jövőről beszédes fajta, de amikor beszélgettünk róla, mondta hogy még 2 év van a hiteléből, utána tervezhetünk, mert addig nem lesz pénze, utána tud csak gyűjteni.

Hát nem is tudom... egy hitelhez köti a szerelmünket úgymond. Nekem ez rosszul esett, persze nem akarom sürgetni, csak azért egy év után már illő tisztában lenni a másik szándékával. Úgy éreztem mintha el akarna csitítani ezzel a magyarázattal, tehát még 2 évig ne is reménykedjek?

remélem megértitek...


2012. márc. 6. 10:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

17:18-as válaszolónak üzenem, hogy nem, nem keserűség miatt írtam azt, amit írtam.Csupán 1 év együtt járás nem sok ahhoz, hogy valaki ennyire ki legyen bukva csak azért, mert 2 éven belül nem lesz eljegyzés...

Másrészről neked és a hozzád hasonlóaknak jár a szája, aki 30 éves pasival van együtt 20 éves létére...hát így könnyű... a 30 éves pasid megveszi neked a gyűrűt, mert van miből, mert egy 30 éves már dolgozik.

De ha valaki 20 éves, és a párja szintén, akkor nem biztos, sőt, hogy azért nem volt eljegyzés, mert nem tesz mély benyomást az évek alatt, egyszerűen csak nincs rá pénz...

Ha én is fognék magamnak egy 10 évvel idősebbet, akkor velem is terveznének, mert lenne miből...

2012. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

17:18 vagyok. Utolsó!

Szerinted 23 évesen hány éves pasival kellene egy nőnek járnia? Szerintem minimum 5 év, nálunk 7 van. Másrészt, bocs, ha ítélkeztem (a benyomásokról), de elég lenéző volt az a laza járás szöveg a részedről. Sajnos, bár vehetne már nekem gyűrűt a 30 éves pasim, de ez nem olyan egyszerű. Fiatalon egy dolgot rontunk el és máris az egész Életünkön nyomot hagy. Ezért is jól meg kell gondolni, hogy kivel kötjük össze az Életünket.

23N

2012. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

1 év enm sok, én 1,5 év után jöttem rá, hogy az exem egy elképzelt férfit alakít, akiről úgy gondolta, hogy én arra vágyom.(furán fogalmaztam remélem érthető)

Pedig én őt szerettem, nem az alakított személyiségét....

de most 6 nap után tudtam,. hogy ha rajtam múlik vele élem le az életem..

3,5 éve vagyunk együtt 2 éve hitelmentes lakásban élünk, már én is várom h megkérjenek, de tudom, hogy az esküvő is beleférne anyagilag (egy kisebb)


örülj neki, hogy nem hiteget, megmondta h meg akar kérni, de csak akkor amikor biztosítani tudja amegélhetéseteket, ez normális gondolkodásra vall..

2012. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!