Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez számomra nagyon illúzióromb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez számomra nagyon illúzióromboló volt. Egyáltalán miért kérdezett rá, ha nem aktuális?

Figyelt kérdés

4,5 éve vagyunk együtt a párommal,komoly tervekkel a jövőre nézve. Régebben volt nagy ötlete még érettségi után, hogy legyen eljegyzés, de aztán arra jutottunk, hogy egyetem előtt nem sok értelme lenne.

Aztán most szépen lassan elteltek az egyetemi évek és sokat beszéltünk az eljegyzésről. Őszintén én már nagyon nagyon szeretném, fontos nekem, az érzés, a gesztus, a minden...hogy kijelenti, hogy szeretné. Persze közben ő is komolyodott és egyre nagyobb felelősségnek érzi ezt az egészet, neki még 2 év egyetem hátra van.

Ma rákérdezett, hogy mégis hogy képzelem el az eljegyzést, mire (mivel már régóta álmodom) egyből volt egy forgatókönyvem az egészről. Még el sem mondtam kijelentette, hogy de ez nem mostanában lesz, nekem meg teljesen elvette a kedvemet, így nem meséltem tovább. Oké, nem kell most legyen, de legalább ne vágja a fejemhez:-S Aztán bocsánatot kért, de már úgy éreztem nem "alkalmas" az idő a mesélésre...Teljesen elvette a kedvemet, mit meséljek, ha úgysem lesz a dologból egyelőre semmi. Végén úgy tűnt kibékültünk, de nekem még mindig rosszul esik. Készülök hozzá költözni, hogy együtt lehessünk végre, erre ez...:-S

Nektek nem esett volna rosszul?


2012. febr. 15. 21:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Elég egyértelmű volt a barátod. Ha van kedved és időd egy sehova sem vezető kapcsolatban eltölteni 5-8 évet és közben lemondani a fiatalságodról, költözz össze vele. Az esküvői igyekeztre ezek után ne számíts. Sajnos ő még nem akar elköteleződni, vagy másban gondolkodik.
2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

elég rosszul


nem értem minek ennyi évet várni alapból,és tervezgetni.

Mi alig 1 éve voltunk együtt,amikor feljött a téma ismerősök kapcsán,hogy ha megkérdezné mit mondanék,van-e bármi amit szeretnék.Én csak annyit mondtam hogy hadne legyen semmi nagyon eltervezett,és semmi felhajtás,csak spontán.Erre ott helyben megkérte a kezem,gyűrűt is utólag szereztünk be,egyből karikát.Fél év múlva házasodtunk,szűk család volt csak jelen.Tökéletes volt.

2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ez az álmodozós- fejben minden elgondolós- romantikus fajta, szóval nem esett volna rosszul, de érthető, ha neked igen.

Viszont szerintem a párodnak esze ágában sem volt megbántani. A pasik nem mindig érzik, h mikor mit kell mondani, hogy az érzékeny női léleknek is jó legyen. Szóval szerintem csak egy rosszkor elejtett, rosszul megfogalmazott mondatról van szó. Ne haragudj rá! :)

2012. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Két típus van, akik azt hiszik hogy évekig kell jegyben járni mert az milyenjól mutat, és akik akkor jegyeznek el, amikor nem sokra rá már el is akarják kezdeni szervezni az esküvőt. Talán ő az utóbbi. Írtad hogy 2 éve van még, gondolom egyetem alatt nem akar megházasodni, megértem őt. De ez nem jelenti azt hogy nem szeret, vagy hogy nem fog elvenni a jövőben! Az egészben nekem csak az a furcsa hogy minek kérdezett rá, ha utána nem akarja. Lehet tervez valamit és kellett neki a forgatókönyved:)
2012. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Illúzióját csak annak lehet lerombolni, aki illúziók között él, drága...
2012. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

"Ma rákérdezett, hogy mégis hogy képzelem el az eljegyzést, mire (mivel már régóta álmodom) egyből volt egy forgatókönyvem az egészről."


Azért nem könnyű a férfiaknak sem, akik elé készt forgatókönyvet tesznek, hogy tessék, ez lesz. Hol van a közös akarat, az hogy ők mit szeretnének? Kicsit olyan a szaga az egésznek, minta Mennyaszörnyek sorozatnak, ahol az ara tombol, ha valami nem a forgatókönyv szerint történik és közben kiabálja, hogy ez az Ő (nem mi!!!) napja.

2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Azért nem volt eddig, mert megbeszéltük, hogy távkapcsolatba (egyetem miatt) nem kell beleférnie egy eljegyzésnek.

Tudom, hogy nem "húzza" az időmet, mert már a barátaitól is hallottam vissza, hogy szeretne feleségül venni, egyszerűen neki a mikorral van baja, azt hiszem, nem tudom....

Én meg úgy érzem 4,5 év elegendő volt várakozásból, lesz az még 5 is, mire befejezem az egyetemet és összeköltözünk. De összeköltözés után mégis még mennyit kéne várni? Nem értem :-S nem akarom sűrgetni, mert az már megint régen rossz, de ez a mai is rosszul jött ki. Szerintem ő is érezte...



Igen, lehet, hogy annak lehet lerombolni az illúzióját akinek van, én nem szégyellem, hogy 4,5 év után vágyom az eljegyzésre, esküvőre...ez van.

2012. febr. 15. 22:13
 8/24 A kérdező kommentje:

"Kicsit olyan a szaga az egésznek, minta Mennyaszörnyek sorozatnak"

Nem olyan, sőt, azt mondta neki van egy elképzelése és kíváncsi arra, hogy én hogy képzeltem el. Most ne gondold, hogy merev keretet állítottam fel. Sőt én nem szeretnék semmit tudni az egészről és természetesen ez a nap a MI-ről szól és nem rólam.

2012. febr. 15. 22:15
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

teljesen normális hogy ennyi idő után szeretnéd

A hogyant meg ő kérdezte.


Pasiknak semmi se jó.Ha nem mondod meg mit és hogy szeretnél,akkor szenvednek hogy ők nem tudják kitalálni,ha meg megmondod,akkor mit képzelsz hogy te megmondod hogy hogy legyen...

2012. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem értem miért nem lehet eljegyezni valakit csak mert egyetemre jár? A nagyszüleim úgy voltak házasok, hogy nagyapám hadifogoly volt most akkor nincs eljegyzés , mert egyetemen kell gubbasztania?Ám nem ez a lényeg, hanem az lehet azért kérdezett, hogy tudja hogyan fogjon hozzá és azért mondta még nem aktuális, mert nem akar idő előtt lebukni. Viszont megeshet, hogy ha összeköltöztök akkor meg már természetesnek veszi, hogy vele vagy és nem látja értelmét az eljegyzésnek:S
2012. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!