Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én problémám a következő:...

Az én problémám a következő: Anyám összejárogatott egy pasassal úgy 7-8 éve miután elvált apámtól aztán abbamaradt. Másfél éve beállított hogy ideköltözik persze engem és a testvérem senki nem kérdezett akarjuk-e?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 05:33
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Én elköltöztem albérletbe 1 évre és mikor kénytelen voltam hazajönni láttam hogy telepakolta a lakást a szemetével mint a kis király úgy és itt! A pasas alkoholista hozzá feketén áruszállító, aki pókerezik, 3 lakást úsztatott el eddig, mindent jobban tud, kioktat, kiha énnem majd megmutatom stílusú. Most ott tartunk hogy anyám be is jelentette ide, anyám fizet mindent, autója vizsgáztatását, kaját stb... arra nem képes hogy kinyissa az ajtót ha csöngetnek vagy felvegye a telefont...

Elég volt apám 13 éves koromig örültem hogy megszabadultam tőle erre jött ez...

Hogy tudnám kirakni innen mert anyám őt védi és engem hamarabb rakna ki mint ezt az alkoholistát!

2010. ápr. 15. 05:39
 2/33 anonim ***** válasza:
Anyukádnak ezeket elmondtad? Mármint kérdezzél rá, h apukád után biztos h megint egy ilyenre vágyik? Ketten menjetek el egyet fagyizni, sétálni és magyarázd el neki, nyisd fel a szemét ha eddig ő nem vette észre...De nem értem h miért van vele
2010. ápr. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Rengetegszer próbáltam már észérvekkel példákkal elmagyarázni alátámasztani de nem használ szerinte a hiba bennem van és miattam és a testvérem miatt jutottunk oda ahol most vagyunk mert "Mellettetek nem lehet élni"!

én24 testérem17

2010. ápr. 15. 06:07
 4/33 anonim ***** válasza:
28%
Bocs, de mi az hogy, hogy tudnád kirakni. Lehet, hogy borzasztó egy pasas - a létező minden problémával - de ha anyádnak ő kell és jó neki, akkor semmi közöd hozzá. Ugyanúgy mint anyád lakásához sem. Kénytelen voltál hazaköltözni, tehát nem tudtad saját magadat eltartani. Miért gondolják a gyerekek, hogy a szüleiknek nem lehet magánéletük?
2010. ápr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Az albérlet ahol laktam megszűnt mivel a tulaj visszaköltözött... ez egy 40nm-es lakás ahol most 4en nyomorgunk 1 igen egy szobában és az öcsém még nem felnőtt ergó veszélyezteti is.

Mivel én és az öcsém vagyunk az örökösök gondolom némi közünk azért van hozzá vagy majd lesz.

Anyám eljárt szórakozni a válása után és lett pár uj ismerőse csak aztán daganatos lettem és hirtelen eltünk mindenki ahogy lenni szokott.

Gondolom nyilván erről is én tehetek. meg arról is hogy 3 pont híján nem vettek fel államira főiskolára és a 700 ezres tandíjat nem tudtam fizetni...

2010. ápr. 15. 06:21
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem tudom akkor..Ha már beszéltél vele, de nem jutottál semmire...nem tudom, nagyon enhéz akármilyen tanácsot adni, mert úgysem mi vagyunk a helyzetbe hanem te..Szóval, probálj kijönni jól velük, amig majd mégegyszer el tudsz költözni.

-első-

2010. ápr. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

hát igen csak elég nehéz ha mindenért te vagy a hibás és neked mindenkire tekintettel kell lenned de rád senki nincs...

Mivel februárban kirúgtak így azóta állást keresek azóta méginkább én vagyok a bűnbak holott eddig is magamnak fizettem mindent (cigit, kaját) és havi 25ezret adtam anyukámnak mert mégis itt lakom...

2010. ápr. 15. 06:31
 8/33 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom..Lehet h ha jobb viszonyba leszel velük, főleg a pasival akkor anyud se fog mondnai ilyeneket.Lehet h neki teher az h tudja h te nem kedveled a pasit.....Vagy valami ilyesmi.Meg kell probálnod mindenképp.

-első-

2010. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Azért ha ilyen alkoholista,stb a pasas,azért a gyerekeknek is van hozzá közük szerintem hogy kivel élnek együtt...Elég szomorú hogy az anya nem a gyerekeket nézi elsősorban,hanem inkább eltart egy faszit... Ha lenne hova mennetek az öcséddel,az lenne a legjobb megoldás aztán lehet hogy anyukád észhez térne...Más eset az,ha a faszi normális,segíti a családot,stb.
2010. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Egyetlen megoldás az albérlet. Minél jobban támadod ezt a hapsit, anyád annál jobban mellé áll.


Szóval találj munkát, költözz albérletbe.


Kvázi arról, hogy 3 ponttal lecsúsztál a főiskoláról,te tehetsz.

2010. ápr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!