Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezedet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezedet? Meg voltál elégedve?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem vártál el semmi extrát? (pl. helyszínnel kapcsolatban)
2011. aug. 13. 11:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
10:25 vagyok. Igen, rögtön igent mondtam. Szeretem nagyon!
2011. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
megint lepontozták a válaszom... no komment
2011. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én eljegyzésem egy egy napos kiránduláson Balatonon volt. A párom,a huga és a barátja meg én elmentünk vizibiciklizni és ott a vizibiciklin egy vers elmondása után megkérte a kezem. Titokba vette a gyűrűt és szervezte az egésszet! Gyönyörű volt!:)
2011. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már régi a kérdés, de nem rég regisztráltam és gondoltam írok ide is. Remélem nem baj:)

A párom és én Svájcban lakunk, egyetem után közösen költöztünk ki. Minden oké volt, béreltünk albit, stb. Két hónap után hazarepültem Budapestre meglátogatni anyuékat, majd amikor a svájci repülőtéren leszálltam a párom várt. Megölelt, majd mondta, hogy nyúljak bele a zsebébe. Persze rossz zsebébe nyúltam bele, szóval belenyúltam egy másikba. Találtam benne egy cetlit, amire rá volt írva : "Hozzám jössz feleségül?" Alig tudtam elolvasni, amikor lenéztem a cetliről, a párom már letérdelt és feltette a kérdést. Sírva mondtam, hogy igen:) Majd tíz percig csak sírtam örömömben, meg csodáltam a páromat, meg a gyűrűt. Ennek már egy éve, amikor megkérte a kezemet öt éve voltunk együtt. Júliusban pedig lagzi :)

2014. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!