Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezedet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezedet? /Hogyan kérted meg a kezét?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 14:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Kibérelt egy pici házat:) Csukott szemmel odavitt kocsival, kiszálltam, levette a kötést és rózsaszirmok a földön. Mentem a szirmok után, egy szobába vezettek, ahol egy hatalmas ágy, előtte egy asztal + két szék:) Sarokban zenészek és mikor beléptem egy szív alak volt kirakva szirmokkal és abba álltunk bele, majd egy férfi kinyitott egy dobozkát, gyönyörű pillangók repültek ki belőle + szólt a zene:) A férjem elővette a gyűrűt és pillangók között kérte meg a kezem:) Vacsit szolgáltak fel nekünk:) Utána csak ketten maradtunk és eltöltöttünk egy emlékezetes éjszakát:) Minden vörös színű volt, az ágytakaró, a szirmok...:) Az asztalon gyertya:) 10 éve boldog házasok vagyunk:) Sok boldogságot mindenkinek!
2009. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez varazslatos lehetett...

elottem hozzaszolonak uzennem, h meg tobb boldog evet kivanok nekik egyutt!

Tudom hogy a parom megvette a gyurut amivel meg fog kerni, de eddig meg nem kerult ra sor, azt mondta akkor amikor majd eljon a megfelelo pillanat es amikor nem szamitok ra...Mar rettenetesen varom azt a bizonyos pillanatot

2009. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Köszönöm a jó kívánságot! Remélem neked is hasonló örömökben lesz részed hamarosan:) Első hozzászóló voltam:)
2009. máj. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a hétéves évfordulónkon, a szálloda éttermében kérte meg a kezem, vacsi után. Készült rá nagyon, mielőtt nyaralni mentünk telefonált, és kérte a személyzetet, hogy szerezzenek be egy hatalmas rózsacsokrot, amit majd a vacsi végén kihoz a pincér. Igazából már évek óta vártam, hogy megkérje a kezem, mindig számítottam is rá, de amikor megkérte, elég váratlanul ért, és őszintém szólva kicsit kínosan is éreztem magam. Nem tudom miért.De mindezzel együtt, számomra örökre szép emlék marad. Az időzítés remek volt, romantikus és számomra gyönyörű.
2009. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Az enyém ennyire nem volt romantikus, de legalább váratlan volt...

Egyik este tévézés közben beszélgettünk, hülyéskedtünk, és valami olyat szólt, ami nekem nagyon nem tetszett...bevágtam kicsit a durcást..akkor ő odajött, megpróbált kiengesztelni. És mikor már semmi nem hatott akkor csak annyit kérdezett, hogy leszek-e a felesége???

természetesen rögtön elfelejtettem, hogy picit haragudtam rá és rögtön igent mondtam...:-))

Sok boldogságot nektek is!!!!!!!

2009. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 hete jártunk (én 16 éves voltam akkor), mikor egyik sétánk alkalmával nagy komolyan megkérdezte, hogy leszek-e a gyerekei anyja? azt mondtam igen, de ragaszkodom az esküvőhöz...

napra pontosan 5 év múlva esküdtünk, és a lányunk 1 éves szülinapja két héttel az 5 házassági évfordulónk után lesz idén ősszel :D

2009. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa volt nálunk ez a lánykéréses téma, ugyanis a párom sokszor felhozta a házasságot, így mindketten tudtuk, hogy meg akarja kérni a kezem, pedig maga a kérdés nem hangzott el. Együtt választottuk ki a gyűrűket és mikor visszamentünk a lakásába, letérdelt és úgy kérte meg a kezem. De persze tudtam, hogy ez meg fog történni. Valahogy ez nálunk teljesen evidens volt már attól a perctől fogva, hogy először találkoztunk, így szóba is került sokszor.
2009. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

az én kezem alig egy hete kérte meg a párom,szóval még friss a dolog :) Születésnapom volt, ami hétfőre esett, de a családdal vasárnap ünnepeltünk, megkpatam az ajándékokat a páromtól is kaptam egy szép nyakláncot, szóval másra nem számitottam már. Aztán hétfőn este elvitt vacsizni...egyszercsak elővarázsolt egy kis dobozkát a zsebéből, az asztalon elém csúsztatta és elmondta h mennyire szeret, meg h tényleg komolyan gondolja velem meg minden. Nem térdelt le, de igy is nagyon szép és romantikus volt :) Aztán egész vacsora alatt mindketten olyan zavarban voltunk,mintha ez lenne az első randink :) Vacsi után elmentünk a szüleimhez és ő áldását kérte apumtól :) az olyan nagyon szép volt! persze örültek és sok boldogságot kivántak, pezsgőztünk és miután hazamentünk(már fél éve együtt élünk) megünnepeltük kettesben az ágyban a nagy napot :)

hát ez az én sztorim...boldog menyasszony vagyok :D

2009. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már megszületett a kislányunk (5 hónapos volt) és már kb. 1,5 éve ismertük egymást, amikor megkérte a kezem. Én igazából soha nem mondtam neki, hogy akarom-e az esküvőt, vagy nem. Egy szép délutánon minden átmenet nélkül (teljesen spontán, mert még a gyűrű sem volt meg :) letérdelt elém a konyha közepén és megkérdezte, hogy leszek-e a felesége. Én nagyon meglepődtem és először azt mondtam, hogy majd meglátjuk (elég zűrös volt akkoriban, ezt nem részletezem-nem vert, vagy ilyesmi). Aztán rendeződtek a dolgai(nk) és 2006. január 6-án összeházasodtunk. A kislányunk is ott volt természetesen az esküvőn. Majd október 26-án (én okt. 28-án születtem) megszületett a kisfiunk.

Számomra ez volt egyébként a legtökéletesebb lánykérés a világon. Együtt mentünk el kiválasztani a gyűrűket és mind a ketten ugyanazt választottuk egymástól függetlenül :-)

Mindenkinek sok boldogságot kívánok!

Anita

2009. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lánykérésemre is szívesen emlékszem. Tervezgettük a közös jövőt, többször már, összeköltözés, házfelújítás stb...De én nem akartam addig, míg úgymond: "nincs neve a gyereknek". És valamelyik discó előtt megkérdezte, hogy akkor hozzámegyek e, de én nem vettem komolyan, ezért kinevettem, és nem foglalkoztam vele. Végül egy nyaralás alatt megkérte a kezem eddigre, már sokadjára, és igent mondtam neki, bár nem így terveztem. Majd jött a karácsony, ajándékosztás már régen megvolt, mindenki megkapta a jussát, mikor mi is be szerettük volna jelenteni a párommal, hogy eljegezést szeretnénk tartani. Erre férjem odaállt a szüleim elé, és hivatalosan megkérte apukámtól a kezemet. Rettenetesen meglepődtem, mert nem erre számoltam, és hirtelen a semmiből előkerült egy apró kis doboz, benne egy gyűrű..:) Nagyon meglepődtem, mert nem számítottam rá. szüleim is boldogok voltak. Februárban születésnapomkor megvolt a hivatalos eljegyzésünk, pont a 23. szülinapomon..:) Felkerült a karikagyűrű mindkettőnk újára. Férjem verset költött erre az alkalomra, és versben mondta el a kérését ismételten szüleim és a hallgatóság előtt! pedig nem egy verses típus, nem veszett el benne egy kis "Petőfi", de ezzel a mondókájával igazán kitett magáért!:) 24 éves voltam, mikor megvolt a lakodalmunk is szeptemberben, és idén nyáron lesz egy éves, épp a jövő hónapban a kisfiam!:) Szeptemberben 2 éves házasok leszünk.:)
2009. jún. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!