Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezedet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezedet? /Hogyan kérted meg a kezét?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én álmom teljesen valóra vált! Azt szerettem volna, hogy a párom olyan napon kérje meg a kezem, ami semmihez sem fogható. Ne kötődjön se szülinaphoz, se semmihez. Csak az eljegyzésről szóljon! Már 3 éve és egy hete vagyunk együtt, több mint egy éve már együtt élünk. Elmentünk vásárolni Tatára egy átlagos napon (dec 7. tegnap), átlagos dolgokat vásárolni. Azt mondta, hogy mivel jó gyorsan meg tudtunk mindent venni, ráérünk, nézzünk ki az Öreg tóra és a Várhoz. Nem volt ebben semmi furcsa... Oda fele menet pont azt beszélgettük, hogy milyen sok szép emlék fűz ide minket. (Sokszor átszoktunk nézni Tatára,akár egy fagyira vagy sétára. Nincs túl messze tőlünk /30km/ és télen-nyáron szép!) A vár mellett a várfal legmagasabb pontján átölelt - szép romantikus kivilágítás mellett közel a Betlehemhez - és próbálta szavakba foglalni érzéseit, majd elővette a gyönyörű ékszerdobozt a meseszép gyűrűvel, hagyományokhoz hívően letérdelt és megkérdezte leszek -e a felesége! Igent mondtam! Nagyon boldog vagyok! Nagyon szeretjük egymást! Pár nappal ezelőtt már a szüleimtől megkérdezte, hogy beleegyeznek -e. Azt mondták a döntés az enyém! Pár nap múlva tartunk egy családi eljegyzési vacsorát, ahol hivatalosan megkéri apukámtól a kezem! Kívánok minél több lánynak ilyen szép napot!!!
2010. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!