Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Plasztikáztatni...

Mit tegyek? Plasztikáztatni szeretném a mellemet nem vagyok meg elégedve amióta szültem 6 hónapja azóta nem merek még a tükörbe sem nézni. Férjem leh*lyézet mondván nincsen semmi baj a mellemmel. És nem is támogat engem. (nem anyagilag kell).

Figyelt kérdés
De én akkor sem érzem jól magamat a bőrömbe. Terhességem alatt folyamatosan tornáztam.. És így is amikor a tükörbe nézek elkap az undor! Köszönöm a válaszokat! 29N
2011. aug. 15. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
ugyan én még nem szültem,de nekem párom mindig azt mondja h úgy szeret ahogy vagyok,erre én azt mondom h fogynom kéne 4-5 kg-t,ő csak annyit mondd,hogy ha úgy jobban érezném magam akkor oké,de miatta nem kell,mert így szeret
2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Hát nekem a mell az utolsó dolog ami érdekel egy nőben..


esetleg 1 képet csinálhatná.

2011. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudhatod, akarsz e még egy gyereket esetleg 2 év múlva! Még ne csináltasd meg, különben is, lehet, hogy még fogysz majd, meg amúgy is, sok kockázata van egy ilyen műtétnek! És a gyerkőc már nem szopik? Vagy hogy gondoltad ezt??
2011. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Ha azt mondja, hogy semmi baja, akkor úgy is van.

Mi a bajod a melleddel? Nagyobb lett? Majd szép lassan visszahúzódik. Csak akkor plasztikáztatnám, ha a hasamon hordanám.

2011. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha megteheted akkor tedd is meg!Sokkal jobb lesz utána!És képet tölts fel róla;-)
2011. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már nem szopik 2 hetes korától már tápszerezik.
2011. aug. 15. 20:11
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyobb lett és kicsit megereszkedett..
2011. aug. 15. 20:12
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem várj még vele. Legalább egy évet adj a testednek, hogy helyrerázódjon. Na meg 6 hónappal szülés után egyébként se dönts komoly dolgokban :), ilyenkor még meg hülyülve az ember lánya a hormonoktól és sehol nem találja a helyét, még önmagában se. Saját tapasztalat.
2011. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

tökéletesen megértelek, és ebben, már bocs mindenkitől, de csak a Te véleményed számít, hiába csodál akár száz ember a gyönyörű melled miatt, ha egyetlen egynek azaz neked nem tetszik, te leszel szomorú, viszahúzódó, szégyenlős, roszabb esetben depresziós tőle.

amit viszont mérlegelj, hogy ez egy műtét, és mint minden orvosi beavatkozásnak kockázata van...ha nem lenne már lehet én is megcsináltattam volna, de ezt azért nem lehet figyelmen kívül hagyni..+ lesznek utána valószínű műtéti hegek, amik csak halványodnak, de nem minden esetben tűnnek el...

ne érts félre nem ellene beszélek, csak tájékoztató jelleggel írtam, szerintem a te boldogságod felől csak te dönthetsz...nem a férjednek kell viselnie a melleidet, úgyhogy mondd meg neki hogy legyen megértő..

2011. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Az a legfontosabb hogy TE érezd jól magad! elvégre a TE életed. Megannyi történet van róla, hogy műtét után mennyivel megnőtt az anyukák önbizalma:) ^^ Ez pedig megéri. Nem?:)
2011. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!