Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Plasztikáztatni...

Mit tegyek? Plasztikáztatni szeretném a mellemet nem vagyok meg elégedve amióta szültem 6 hónapja azóta nem merek még a tükörbe sem nézni. Férjem leh*lyézet mondván nincsen semmi baj a mellemmel. És nem is támogat engem. (nem anyagilag kell).

Figyelt kérdés
De én akkor sem érzem jól magamat a bőrömbe. Terhességem alatt folyamatosan tornáztam.. És így is amikor a tükörbe nézek elkap az undor! Köszönöm a válaszokat! 29N
2011. aug. 15. 20:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ne ítél ha nem tudsz semmit kedves utolsó. Ugyanis elapadt a tejem..
2011. aug. 15. 20:17
 12/18 anonim ***** válasza:
én várnék még. mert ha még szülsz akkor kitudja utána megint milyen lesz.
2011. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még. Egy szülés után 1 év kell a testnek, hogy helyrerázódjon. Nekem amikor olyan 13 hós lett a kislányom, akkor kezdtem észrevenni, hogy Na, most már elhiszem, hogy lehetek olyan mint régen. Szóval én még várnék egy bő félévet a helyedbe.
2011. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ava87 ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy várj még vele, lehet, hogy még változni fog. De ha később sem olyan, amilyennek szeretnéd, akkor szerintem nyugodtan csináltasd meg. A férjed úgy nem támogat, hogy egyszerűen neki mindegy, vagy kimondottan ellenzi?
2011. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltasd meg.



Lehet azt mondani, hogy ha a párjának így tetszik, minek, de ha neked nem tetszik, sosem leszel elégedett. Ha van rá pénzed, varrasd fel és tegyél bele implantátumot. Pár hét és minden a régi lesz, kivéve az önbizalmadat.

2011. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kimondottan elenzi.. Hogy én így is szép vagyok, de tudom akkor is azt mondaná ha 4 fejem lenne...
2011. aug. 15. 20:32
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne várd meg a következő szülést, mert szilikonnal nem fog megereszkedni, de az orvos még egy kicsit váratni fog. Ha nagyon zavar csináltasd meg, sok ismerősöm teljesen kivirult, újra jókedvű lett. A pasik többsége hülyeségnek tartja, de ha visszajön a jókedved, szexuálisan is újra beindulsz az neki is jó lesz.
2011. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azt azért nem árt tudni, hogy a férfiak többsége undorítónak találja a szilikonos melleket és inkább nem is nyúl hozzá, mert nincs kellemes (izgató) fogása, olyan, mint egy mmüanyag. Adott esetben rámegy a házasságod - ezt megéri neked? Föként ha a férjednek igy tetszel, akkor minek képzelödsz ilyeneket.
2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!