Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérték meg a kezedet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérték meg a kezedet? Meg voltál elégedve?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem vártál el semmi extrát? (pl. helyszínnel kapcsolatban)
2011. aug. 13. 11:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Valaki nagyon osztogatja a mínuszokat, én mindenkit lájkoltam!
2011. aug. 13. 12:33
 12/24 anonim ***** válasza:
89%
Én is nyomtam a zöld kézre mindenkinek, és egyszerűen nem értem, hogy a sok irigy és primitív ember miért csinálja ezt...Tessék lehet engem is lepontozni!
2011. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én még messze vagyok attól, hogy megkérjem valaki kezét. Még jó 10évig nem is nagyon tervezem. 19vagyok.
2011. aug. 13. 14:12
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
:D hát akkor engem is le lehet pontozni, mert én is leírom. Engem is az ágyban jegyzett el, de csak én voltam ott, mert sz.r idő révén nem tudtunk elmenni oda, ahol szerettem volna menni. :( így rossz kedvem volt. a 4. évfordulónk volt, ezért szerettem volna menni valahova. így otthon maradtunk. aztán próbált kitessékelni az ágyból, hogy a gyűrűt elő tudja venni, hisz ő sem számított a rossz időre. de megoldotta, le térdelt az ágy mellé és megkérdezte, hogy lennék -e a felesége. nem a legromantikusabb volt, de nekem így volt tökéletes, ha visszaforgathatnám sem szeretném, hogy máshogy legyen.
2011. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
hát, lepontozni bunkóság, de szerintem is fura egy ilyen bensőséges eseményt turisták szeme láttára... mondjuk olyan is van, aki szereti, ha szex közben nézik, ízlések és pofonok.
2011. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Balaton partján, séta után, naplemente közben. Senki nem volt a környéken, csak mi. Nem vártam el semmi extrát, nekem pont így volt jó :)
2011. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
86%-os 18:15ös vagyok. megmondtam, hogy lepontoznak :D gratulálok :D
2011. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére semmi extra nem volt benne, és ez volt a legszebb.

Az ékszerész előtt kérte meg a kezem. :) Utána mentünk is rögtön megvenni a gyűrűket, én meg ott vigyorogtam mint a vadalma! :D

2011. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

És rögtön igent mondott mindenki?

Ezt nem szokták jobban átgondolni?

2011. aug. 15. 10:34
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
09:45-ös vagyok. én igent mondtam, főleg, hogy már évek óta téma volt, meg már számítottam is rá, nem is volt kérdés :D
2011. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!