Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Látszik a vőlegényemen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik a vőlegényemen, hogy minden mozgó nőre izgul. Mit várhatok hosszú távon vele?

Figyelt kérdés

a nők a gyengéi, de hűséges. nincs, aki ne jönne be neki. ez bizonytalanságot okoz bennem, ami lassan felőröl

segítséget, véleményeket várok esetleg tapasztalatokat


2011. márc. 5. 20:58
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

ő nem engem un

alapból ilyen, az első naptól kezdve a volt bnőjén át, egészen mostanáig


amikor lázadtam párszor halálpontosan ezt mondta:

"olyan vagy, mint az exnőm"

(akivel 6 évig járt a nő szívatta agyba-főbe, de ő volt élete szerelme és nagyon nehezen tette túl magát azon, hogy vége - nos ha a nagyszerelmével ilyen, élete értelmével, az hát nem a bnő hibája....)

2011. márc. 6. 20:06
 32/37 anonim ***** válasza:
84%
És az, hogy nem un téged az jobb? Mi lesz, ha meg is un?
2011. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

akkor én leszek az anyja

az a ne csavarogj, mikor jössz haza, látom ez is tetszik neked, szép kislány - típusú nő


na mentem társkeresőzni

hátha találok mást aki pár év múlva meglepetésszerűen csal meg és a mostanit fogom siratni


mekkora döntés.

2011. márc. 6. 21:20
 34/37 anonim ***** válasza:
84%

Két rossz közül a kisebbik rosszat kell választani.

Lehet, hogy a következő megcsal, de a mostani biztos. Egyébként szerintem elég tapasztalt vagy az ügyben, hogy milyen pasit ne válassz legközelebb!

2011. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Mindent a szemnek semmit a kéznek,azért van a szeme,hogy nézzen!Te is tedd ezt bámuld meg a pasikat mikor együtt mentek az utcán vagy bárhol,előbb utóbb szóvá fogja tenni és akkor te megmondod neki miért teszed ezt!Addig ne szólj neki semmit,had tudja meg milyen érzés ez,és ha megtudja és igazán szeret akkor abbahagyja,de ne légy féltékeny inkább mutasd meg neki,hogy te jobb vagy az összes többinél akiket megnéz,tedd féltékenyélegyen önbizalmad stb..Én ezt tenném a helyedben amit leírtam,egy probát megér.Ha nem csalt meg biztosan nagyon szeret ,csak ő ilyen,ne csodáld férfiból van :-)Remélem helyre jön a srác! Ne ne dobd ki,ne hallgas ilyen butaságokra!Azt tedd amit a szíved súg,sokszor jobb arra hallgatni mind az eszedre! :-)

22/L Remélem a véleményemmel tudtam segíteni kicsit,ha már átgondolod amit írtam már az jó! :-)

2011. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

köszi

szakítani nehezebben menne

2011. márc. 22. 09:11
 37/37 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!