Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Látszik a vőlegényemen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik a vőlegényemen, hogy minden mozgó nőre izgul. Mit várhatok hosszú távon vele?

Figyelt kérdés

a nők a gyengéi, de hűséges. nincs, aki ne jönne be neki. ez bizonytalanságot okoz bennem, ami lassan felőröl

segítséget, véleményeket várok esetleg tapasztalatokat


2011. márc. 5. 20:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%

Véleményem szerint jobb lenne ha az exedként emlegetnéd, ez nem normális...

hosszútávon nem várnék semmit egy ilyen alaktól.

Odáig oké, hogy hűséget fogadunk nem vakságot, de azért mindenre ami nő és mozog ne izguljon fel...

20-L

2011. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
27%
Akárcsak Alekosz! :)
2011. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt még el is ecseteli neked, és közbe látja, hogy neked nagyon nem tetszik de azért mondja és mondja...Akkor az már nem túl jó.
2011. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Szabó Éva Györgyi válasza:
60%
Beszélj egy pszichológussal ez ügyben.
2011. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
Ha megcsal majd ne lepődj meg és akkor minden rendben.
2011. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

sok helyen olvasom a pszichológus dumát

akikben totál nem bízom, tekintve, hogy minden embernek kialakulnak a saját kis elvei, lehetnek elfogultak, meg sorolhatnám

nemhinném, hogy van kettő köztük, aki ugyanarra vezetne


a megcsalásra rátérve, az is lehet hűtlen, aki nem ilyen


nem ez aggaszt

hanem hogy hány nő fog a képembe vigyorogni: hogy nekem játsza az agyát a férjed


és a páromnak el sem kell mondania, látszik rajta, mert pasi...

2011. márc. 5. 21:26
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Játszmákat, drámákat, veszekedéseket, (esetleg) megcsalást. Ezeket várhatod hosszú távon. Ha ezeket vállalod, akkor nincs gond. Pszichológus szerintem is hülyeség. Én nem találkoztam még olyan emberrel, akin pszichológus segített volna (magamat is beleértve, pedig én többel is próbálkoztam).
2011. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg hűséges, de már most hatással vannak rá más nők (az összes többi nő!). Ha egy picit fakulnak az érzései, megszokottabbá válsz, vagy éppen mosolyszünet van köztetek, mindig ott lesz a többi.. Szerintem ha már az elején sem csak te kellenél neki, akkor hosszabb távon még durvább lesz, 1-2 éven belül félrelép.
2011. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

a páromnak volt már hosszú(8 éves) kapcsolata

és nemegyszer hangoztatta, hogy ő egyetlen egy bnőjét nem csalta meg, és elítéli aki ilyet tesz


és ha fakulok se lehet már ennél rosszabb, az tuti


nem tudom mit gondoljak

2011. márc. 5. 21:54
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van egy ilyen barátom, fűvel-fával megcsalta a nőjét, persze hangsúlyozta a nőnek, hogy ő soha senkit. Még engem is be akart fűzni, hogy milyen szerelmes stb. én meg mondtam neki, hogy anyádat, én nem leszek egy a sok közül, akit kefélsz, erre jött az, hogy de hát ő hűséges, soha senkit, persze meg is kérdeztem, hogy akkor a múlt hétig miket mesélgetett. Akkor jött az, hogy jaj hát az már mert, már nem szerelmes, meg amúgy is a csaj milyen bunkó vele és szeretethiánya is van stb, de engem tényleg nem csalna meg stb.


Azt kefélte meg aki széttette a lábát neki, gyártott hozzá ideológiát is és közben egyfolytában azt adta elő, hogy ő a jó fiú a hősszerelmes, tökéletes, igazi, aki minden nő álma. Sok csaj be is vette, hogy ő az egyetlen.

2011. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!