Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Látszik a vőlegényemen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik a vőlegényemen, hogy minden mozgó nőre izgul. Mit várhatok hosszú távon vele?

Figyelt kérdés

a nők a gyengéi, de hűséges. nincs, aki ne jönne be neki. ez bizonytalanságot okoz bennem, ami lassan felőröl

segítséget, véleményeket várok esetleg tapasztalatokat


2011. márc. 5. 20:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
mit várhatsz tőle hosszútávon? hűtlenséget. ez sajnos olyan biztos, mint ahogy a nappalok és éjszakák váltakoznak. ha vele akarod leélni az életed, készülj, hogy eljön majd az az idő, mikor bizony konkrétan rá is izgul más nőkre rajtad kívül. ha neked ez nem fér bele, ne menj hozzá feleségül.
2011. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

és ha találok olyat, aki nem olyan mint a vőlegényem, az nem verhet át?

szerintem arra sincs garancia.

egyenlőre nem menekülök a probl-k elől, próbálom elképzelni vele az életem

2011. márc. 6. 11:27
 23/37 anonim ***** válasza:
72%
de átverhet. viszont ha már így indul egy házasság (hogy pontosan tudod, a párod a létező összes nőt megdugná), sajnos lehetetlennek tartom, hogy ez előbb vagy utóbb, de be ne következzen.
2011. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az is átverhet persze ez is benne van a pakliban. De nincs rosszabb annál, hogy úgy lép be valaki a házasságba, hogy már előre bizonytalan a vőlegényével kapcs-ban és talán tudja, hogy mik következhetnek a házassági évei alatt vagy a gyereknevelés évei alatt...Márpedig kétségekkel nem igen házasodnék.
2011. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

sokan házasodnak kétségek nélkül, mégis 50%-osak a válási arányok

azt meg kétlem hogy megengedné magának, hogy megcsaljon, mert rendkívül odafigyel, hogy apa, az ő egész családja, haverjai előtt ne égjen be

makulátlan akar lenni, ez folyamatos kényszerképzet neki

2011. márc. 6. 11:46
 26/37 anonim ***** válasza:
84%

Igen! Ha kétségek nélkül is csak 50%-nak jön össze az elképzelt boldogság, mit vársz egy eleve kétséges kapcsolattól??

30 évesen még nagyon-nagyon nyugodtan ugrálhatsz, és kell is! Ne vesztegesd az idődet olyan ember mellett, aki nem tisztel, aki mellett nem hiszed, hogy boldog lehetsz! Persze ha te jobban szeretnél majd 35 évesen, 3 gyerekkel új társat keresni..

Egyetlen életed van, miért akarod elszúrni?

2011. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%

"sokan házasodnak kétségek nélkül, mégis 50%-osak a válási arányok "


Aham. Belelátsz? Te is így készülsz házasodni. Elmondod mindenkinek? Vagy csak ide írtál egy kérdést? És akkor majd te is előadod, hogy ki gondolta volna, hogy ilyen ember? Mikor már az elején is tudtad, csak úgy tettél, mintha majd elmúlna a probléma meg a házasság és a gyerek megoldaná? Az csak a filmekben van. Ott vége az esküvővel a filmnek, de az életbe a dolgok csak utána kezdődnek.


Amúgy, ha már most fejfájást okoz, bele gondoltál már, hogy érzed majd magad jól és biztonságban mellette akkora hassal, hogy nem látod a lábaidat, amik amúgy bevannak dagadva, súly felesleg van rajtad, a szülés után lehet olyan leszel, mint a mosott szar, (mert sokan hiába tervezik, hogy tiptop anyukák lesznek, nem mindenkinek jön össze rögtön) és ő meg mindenkire kigúvadt szemmel csorgatja a nyálát? Ha csak csorgatni fogja, az is lehet, hogy akkor már kell is neki egy jó bőr, míg az uncsi tehén neje otthon van a kölyökkel. Nekem nem kéne ilyen pasi, aki mellett nem érzem úgy, hogy ÉN vagyok a legtökéletesebb az egyetlen akit szeret és lát, az egyetlen aki érdekli. Nem vagyok hülye, tudom, hogy egy férfi sem vak, csak nem mindegy, hogyan nem vak. A tied egy gátlástalan paraszt, érdekes más férfiak meg tudják úgy oldani a nőnézést, hogy a partnerük ne vegye észre és ne érezze lenézettnek magát.

2011. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Sajnos egyet kell értenem az utolsó hozzászólóval. Tapasztalatból mondom neked, mert annak idején én is voltam tökéletes nő, aztán kismama, aztán a kismama akinek a férje nyálcsorgatva nézett meg más nőt. Akkor fogadtam meg, azon a nyáron, hogy jövőre is lesz nyár, és majd háromszor fizeti ezt vissza Lúdas Matyi kendnek!

Megelőzött, áprilisban lelépett. :-)

Ne hidd, hogy olyan egyszerű egy gyerekkel kidobni a férjed...

Mindamellett amit írsz szerintem menni fog ő is magától. Hiába vagy tip-top, a bébi onnantól kezdve mindig ott van, ez az újfajta szituáció pedig nem nagyon illik bele egy ilyen típusú ember gondolkodásába. Aki pedi szívni fog, de marha nagyot, az te leszel. Szerintem.

2011. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

hát házasságig lefolyik még sok víz a Dunán

(nem tudom pontosan a mondást)

2011. márc. 6. 17:56
 30/37 anonim ***** válasza:
79%

Őszintén szolva én nem a legboldogabb jövőt szánok ennek a kapcsolatban, és ezt nem megbántás ként mondom.

De aki felizgul minden Nőre ott valami gond lehet, egy kicsit szerintem elkellene beszélgetnetek a kapcsolatotokról, lehet a vőlegényeg ha már nem szerelmes beléd, csak szimplán kötődik hozzád, a sok együtt töltött évek miatt.

És az, hogy nem tesz az ellen semmit, hogy látja rajtad, hogy ezek a dolgok felőrölnek, csak a pasit minősiti.

Párom is megnéz néha napján 1-2 nőt, de nem izgul rájuk. Számára én vagyok a nagy Ő. És nem létezik más nő, akár milyen csinos, szexi az illető.

2011. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!