Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Látszik a vőlegényemen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik a vőlegényemen, hogy minden mozgó nőre izgul. Mit várhatok hosszú távon vele?

Figyelt kérdés

a nők a gyengéi, de hűséges. nincs, aki ne jönne be neki. ez bizonytalanságot okoz bennem, ami lassan felőröl

segítséget, véleményeket várok esetleg tapasztalatokat


2011. márc. 5. 20:58
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

kedves előző

nem tudom mennyi idős srácról írhattál

a párom 32 éves és nem a húzzunk meg mindenkit korban van

tekintve, hogy eljegyzett és gyereket akar

2011. márc. 5. 22:13
 12/37 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésedből az derült ki, hogy téged zavar a viselkedése, de most mégis véded? Nyilván aki megcsalja a párját, az nem köti az orrára, főleg ha mellette fix partnert és gyereket szeretne. Ha úgy érzed, nem gond ahogyan érez, akkor mi a probléma?
2011. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
az éppen 26 volt. De igazából mindegy. 30 felett családra házasságra inkább olyat választanék aki a nőt szereti, nem a nőket. Persze kinek a pap, kinek a papné.
2011. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

azért védem, mert sokan a megcsalással jönnek, de szerintem ezzel nincs összefüggésben, tekintve, hogy a csőlátású pasik is ugyanolyan eséllyel lépnek félre szerintem, mint aki ilyen.


ha megcsal kidobom, ennyi


engem az érdekel, mi van, ha nem csal meg.

hogyan képzeljem el vele hosszú távon?

miket fogok kapni.

a végén már lehet engem nem fog tisztelni abszolut? le fog nézni?

miket fogok érezni?

esetleg lassan fel sem tűnik, vagy beleőrülök?

2011. márc. 5. 23:02
 15/37 A kérdező kommentje:

belegondoltam az ő helyzetébe

én akkor lennék ilyen "szabadelvű" egy kapcsolatban és félig nyitva lennék pasik felé, ha a párommal azért vagyok, mert az eszem szerint normális, komoly kapcs. biztonságát nyújtja, amire vágyok, de igazából nem szeretem, kicsit lenézem, simán irányítom

2011. márc. 5. 23:08
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így érzem, hogy valahogy így gondolkodhat. Te jó leszel neki állandó partnerként, tudja, hogy biztos otthont nyújtasz számára és felneveled a gyerekeiteket, de nem tisztel meg a teljes szeretetével. Ő akarja ezt a kapcsolatot, de csak a pozitívumokat belőle, a többit pedig (egyetlen nővel élete végéig) lazán szőnyeg alá söpri. Úgy gondolhatja jó leszel te tartalékba, de melletted nem akar lemondani semmiről.

Lehet, hogy most nem csal meg, de én tényleg elég lehetetlennek tartom, hogy évekig csak nézegessen más nőket, és miközben te lassan elveszíted a varázsodat (terhesség, pecsétes ruhák, ingerültség, stb - hiszen egy gyerek mellett nehéz ugyanolyan tökéletesnek lenni, mint korábban, még ha nagyon akarod, akkor is), körülötte pedig ott az a rengeteg nő, akik közül biztosan találna olyat, akit megkaphat..

Én nem igazán tudnék benne bízni hosszú távon:( Az viszont biztos, hogy te idegileg nagyon bele fogsz fáradni, főleg ha otthon ülsz lestrapálva a kicsikkel, és ahányszor kiteszed a lábad, azt látod hogy a férjed más nőket nézeget.. Ez nagyon megalázó tud lenni. Nyilván ez a viselkedéseden is meglátszana, veszekednétek, így már ürügye is lenne más után nézni. Hiányzik neked életed végéig az érzés, hogy lebecsülnek téged?

Legalább a házasság (vagy gyerekvállalás) elején érezze az ember úgy, hogy tökéletes a kapcsolata, hiszen később úgyis annyi probléma fog még felmerülni!

2011. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ennyire ne keseredj el... A parom is megnezni a noket,ok csak tvben,es hangosan mondja stb. Foleg a nagymellueket. De eloben soha nem tesz ilyet, ill nagyon nagyon ritkan.

Ha amugy minden rendben,ez abszolut nem szakitook. Megbeszelheted vele,hogy ez neked rosszul esik...es hogy figyeljen oda...kerdezgesd,hogy mit erez,gondol stb ilyenkor.

De szvsz minden ferfi megnezi a jo noket.


Attol meg lehet huseges. Vannak otthon ulo papucs tipusok,es pl titokban szex chatelnek stb... Van akinek meg a szaja jar,es ennyi...


Beszeljetek elsosorban,hogy ez neked hogy esik stb.

2011. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen hagyd ott!! Szőrnyen boldogtaln lennél vele. Erre vágysz?
2011. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

annyit már írtam neki erről, hogy ha gyerekeink lennének félek, ha találkozunk vmi havernőjével úgy alakulna a szitu, hogy én csak battyognék hátul a gyerekkel, meg amikor iskolás a gyerek, haverkodna ott az anyukákkal (jelenleg suliban dolgozom és amikor a szülők mennek a gyerekért, látom az apukák hogy viselkednek az anyukákkal - kedvesen-ami nem is lenne baj, csak az én páromról ez a kedvesség a nők számára mindig máshogy csapódik le....)

minderre csak annyit írt vissza, hogy akkor már máshogy fogom látni, és még én leszek az aki haverkodni fog a szülőkkel

és mindig ez van, amikor beszélgetünk

marad nekem a homály


utolsónak írnám, így 30 évesen, hogy látok már pár ősz hajszálat is!!! 2szer meggondolom ugrálni ki-be a kapcsolatokból

2011. márc. 6. 10:53
 20/37 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ennyire bizonytalan vagy és kétséges gyötörnek keress valaki olyat, aki nem ilyen mint a vőlegényed.
2011. márc. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!