Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon becsaptak, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon becsaptak, mit tegyek? Lent folytatás

Figyelt kérdés
20éves vagyok,van egy komoly kapcsolatom,a barátommal 1 és fél éve vagyunk együtt, a barátom 25éves.Addig a percig nem gondolkoztam eljegyzésen, házasságon, míg nem kezdett a barátom erről a témáról beszélgetni velem és ennek már van 1 éve.Egy éven keresztül ezekről a dolgokról beszélgettünk,persze nem minden percbe,de mikor olyan téma volt akkor elképzeltük,hogy hogy lenne a dolog szóval remélem értitek mit akarok mondani.Az év alatt sok lagziba voltunk hivatalosak és ott is elő hozodott,hogy a miénk, hogy lenne és voltak közeli ismerők akik nem tudom komolyan,vagy csak viccből,de megkérdezték,hogy mikor lesz a miénk az esküvő és erre a barátom azt mondta,hogy jövőbe vagyis 2011-be.Erre én meg is lepődtem,de végül is nagyon örvendtem,aztán a babáról is beszéltünk és mondta,hogy már mennyire szeretné ezeket a dolgokat és mondtam én is.Azt mondta,hogy ő úgy szeretné, hogy az eljegyzés után pár hónapra legyen esküvő.2 hónapja nem mond semmit erről a témáról,beszerezte az anyagokat amivel be lehet fejezni a házat és én gondoltam,hogy biztos eljegyzést tervez,így megmerészkedtem kérdezni,hogy hogy szeretné,mert ha eljegyzést szeretne akkor én is el kéne készüljek,mert még egy abroszom sincs ,amit férjhez vihetnék és a szüleim sem sejtik,hogy ez lenne a tervünk és addig nem akarok szóllni nekik,míg nincs a gyűrű a kezemen,mert soha nem lehet tudni,hogy mi történik és akkor mindenkit ne bolonditsak össze,s végül nem lesz semmi,így azt mondtam,hogy ha esküvőt akar jövőbe akkor idén jó lenne az eljegyzés dolgot elintézni,hogy a szüleimmel is tudjunk felkészülni,erre kezdet nyökögni, egyszer egy kifogást mondott aztán már mást,egyik percbe nem volt pénze és mégis volt,a másik percbe nem tetszett az egyik szokásom,mert túl ideges vagyok,stb. majd megkértem,hogy mondja el őszintén mi a baj és elmondta,hogy nem akar még eljegyzést se esküvőt nem készült fel nem biztos magába.Nagy csalódás ért ekkor mert nem én voltam az aki hitegette és nem én voltam,aki mindenkinek mondta hogy igy jövőbe,na meg úgy szóval úgy érzem összetörött minden álmom.
2010. nov. 26. 11:19
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%

Örülj neki, hogy most kiderült, lehet, hogy jobban jártál, ezek szerint ő nem érzi úgy, hogy veled le tudná élni az életét. Meg kéne beszélni, hogy van-e értelme folytatni a kapcsolatotokat, ha mindenbe csak kritizál, hibát talál. Miért nem biztos magában, úgy érzi nem Te vagy neki a tökéletes pár. A barátokat nagy hiba elhanyagolni, nekem is van ilyen barátnőm, én szánalmasnak tartom, hogy csak azért mert pasija van rögtön elfelejti a gyerekkori barátságokat. Azért mert valakinek komoly kapcsolata van, házas még nem kell bezárkózni, párban is lehet bulizni menni a barátokkal, én nem bírnám ki, hogy ki sem mozdulok, legalább 1-2 havonta menj el szórakozni.

Nem vagy feltétlenül fiatal a házassághoz, gyerekhez, egyrészt ez egyén függő, nem gondolnám hogy évtizedekig, 5-6 évig normális lenne vadházasságban együtt élni, várni a házassággal. 1 év után is ki lehet valakit ismerni annyira, hogy tudjam le akarom-e vele élni az életem vagy sem. A szüleim ('80-as évek) 18-21 évesen házasodtak, 1 év járás után, a mai napig együtt vannak, boldogságban. Szerintem nagyon sok házasság azért végződik válással, nem hiszem, hogy valaki 5-6 év együtt élés után nem jön rá hogy a párja megcsalós, verekedős, ivós típus, ez egy vicc, ha tudják, hogy milyen a másik miért mennek hozzá,, ha valami gond van nem képesek megbeszélni a problémákat, rögtön válás, az a legegyszerűbb, régen nem élhettek együtt az emberek, nem szexeltek esküvő előtt mégis több boldog házasság volt (legalábbis a családomban) mint manapság.

2010. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
69%
Az Én párom is ezt csinálta,volt már gyűrűm, rajta voltunk a babprojekten, aztán egy szép napon közölte hogy vége. Két héttel utána már másik nővel volt. És most hogy eltelt egy év, már Őt jegyezte el. Férfiak, mind egyformák, és még csodálkoznak milyenek a nők.
2010. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ez az egyik korábbi kérdésed a témában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


El is felejtettem,hogy a baba dolgot már elsütötted és még így sem kérte meg a kezed.

Szomorú,hogy ennyire kapálózol ezért az esküvőért.

2010. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Minden rendben mostmár,megoldódott a problémám:)
2010. nov. 30. 22:15
 35/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat és véleményeket:)
2010. nov. 30. 22:17
 36/38 anonim ***** válasza:
És elárulod mi lett a megoldás?
2010. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Az ilyen "hangemberektől" tényleg óvakodni kell. A nagy szerelem hevében könnyedén kimondanak ilyen dolgokat, tervezgetnek hangosan gondolkodva, a lány beleéli magát, aztán ahogy az első heves érzelmek múlni kezdenek, visszakoznak. A jelenlegi párom éppen az ellenkezője: sosem volt a szavak embere, nehezen mutatta ki az érzéseit, főleg a kezdetekben, és amikor összejöttünk, kijelentette, hogy csak a mának éljünk, ne tervezgessünk. Nem tervezgettünk. Aztán egyre jobban elmélyült a kapcsolatunk, megnyíltunk egymás előtt, megtanulta kimutatni az érzéseit, és egyre bátrabban tekintett a jövőbe. Három éve vagyunk együtt, és annyira megszilárdultak időközben az érzései, hogy tegnap eljegyzett :)


Szóval ezt csak azért írom le, hogy tudd, nem nem szabad beleélni magad egy olyan fiú szavaiba, aki ilyen könnyedén, súlyát fel nem ismerve odavágja őket, mert ők ezt nem gondolják át, csak elvakulnak a rózsaszín ködtől.


21/l

2010. dec. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, hogy a "jövőben" szó miért utal feltétlen a 2011-es évre.. A jövő lehet 2012, 2013, stb... (Már csak ha megmaradtok a világvége után is..) Ne eröltesd, jó hogy zavarja..
2010. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!