Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatás Anyu… Warum?

Folytatás Anyu… Warum?

Figyelt kérdés

(ha valakit érdekel, ez is hozzá tartozik. : http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_.. ) Kicsit hosszú.


10:00-Betrappol, ordít. Ja, meg állandóan leviszi az internetkábelt, azért tudok csak most írni, mert találtam egy másikat. Épp, hogy meg nem ütött. Mindegy is lett volna, hiszen kiskoromban elég sokszor megvert. (fakanállal, fejemet a falba/ asztalba is beverte) Elég szar volt. Volt, hogy be is repedt a homlokom, és vérzett. Ezt pl. olyanért kaptam, mivel általános első osztályában nem sikerült az ő tetszésének megfelelően leírni a „j” betűt (legelőszőr). Már mindegy is. Úgy csinálok, mintha megbocsátottam volna neki. Amúgy a hármasokért még a mai napig leüvölti a fejem, amikor tanulás nélkül 4,0 –ás esetleg 3,9-es átlagokat érek el évvégén, nem hiszem, hogy annyira hülye / „fogyatékos” lennék… Most át megyek egy másik suliba, ami ugyan olyan fajta iskola. Szerinte, engem ott meg fognak buktatni. Éééés akárhányszor fogok könyörögni, hogy had jöhessek haza a kollégiumból, nem fogja engedni. (hát mondom magamba hála az égnek…) Amúgy azért megyek most át, mert már általánosba oda akartam menni, csak kicsit messze van, és kellett volna a kollégium. Emlékszek, de fel kellett volna venni kamerára, hogy majdnem sírt, hogy ő akkor egyedül lesz itthon, és ne menjek el. Erre rám lett fogva, hogy én nem akartam messzire menni.. -.-

Amúgy a barátnőim közül is csak 1-2 tud néhány vitánkról. De azt egyik se tudja, hogy kiskoromban vert.. (Csak már meg tudom védeni magam. Múltkor felemeltem a széket, hogy ne tudjon közelebb jönni. Ebből minden családtagnak és rokonnak az lett elmondva, hogy én megtámadtam egy székkel.. (?!?!?! xd ez már kicsit ütött… ) Gondolkoztam, hogy hangfelvételre fel kéne venni miket mond… Mindenkit akinek csak látom az anyját normális, aranyos, kedves, elengedi ide-oda. Mint a „barátnők”. Irigylem őket…

Különben bárki idegen vagy ismerős rám néz, azt veszi le, hogy ezzel a lánnyal minden oké. Megkap mindent, tökéletes az élete.” Pedig nem… Inkább járnék szakadt holmikban, mint hogy vele éljek. Amúgy apunak van még 2 gyereke mástól… külön élnek. Ők is állandóan el vannak mondva mindennek. Neki mindenki hülye, meg fogyatékos.. -.- Kikészít…

Ja, és ma reggel 10-kor jött be egyet üvölteni, amikor apu nem volt itthon. Nem mintha apu sokat tenne, csak előtte úgy csinál, mint egy kis angyal. Amúgy anyu idegbeteg. Én próbáltam/ próbálok vele együtt élni, de nem lehet. Valójában én egész életemben nyugodt voltam. Semmivel se tudtak volna felhúzni. De az a legrosszabb, hogy ezt pont az anyám tette tönkre… :S

Tönkretett idegileg, és komolyan mondom, nem tudom, mit tegyek. Az eddigi 16 évem nagy szar volt.

Amúgy állandóan azt mondogatja, hogy nekem nincsenek barátaim, engem mindenki utál stb… (különben trágár szavakkal is illet, és elvárja, hogy hipp-hopp ugorjak egy cirkusza után is.) Vannak barátaim, csak Ő nem ismeri őket. Komolyan mondom, azt se tudja, hogy én kivagyok… Meg ugye szórakozni is el kéne velük engedni, és akkor nem néznének hülyének… Teljesen önbizalom hiányossá tett. Úgy rombolja az önbizalmam, mint egy lavina. És most tudom, hogy nem velem van a gond!! (mert, hogy „16 éves” „kamasz” „hülye” „hagyd rá” stb… -.-)

Állandóan „fogyatékos” meg k**** :/ szavakkal illet. Aztán semmi közöm a két szóhoz… Más emberek előtt persze csinálja a kisangyalt, hogy ő milyen jó, meg tökéletes anya. (Aha.. NEM!) Már gondolkoztam, hogy elmenekülök a cigibe, drogokba vagy alkoholba… Nem vagyok ilyen, de komolyan mondom, hogy ezt már nem bírom! Tönkretett… :S

Bocsi, hogy ilyen sokat írtam csak igyekeztem úgy, hogy minden benne legyen. Kérlek, ha tudtok segítsetek: írjátok le a véleményeteket, tanácsokat is elfogadok, és hasonló eseteket is szívesen meghallgatok. Nekem az is sokat jelent. Előre is köszönöm mindenkinek.


16/L


2011. júl. 23. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
lehet kérni az intézeti elhelyezést ;)
2011. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
dehogyis! :S
2011. júl. 23. 12:31
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
dehogynem, besétálsz a gyámhivatalhoz és kérheted ...
2011. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ezt elolvasni is borzasztó volt.nem tudom mit lehet erre mondani vagy tanácsolni.Nem tudsz segítséget kérni egy felnőttől v. bárkitől?

egy rokonhoz költözni?

Egyébként nem hülyeség hangfelvételt vagy videót csinálni amikor így viselkedik veled,mert akkor legalább az is hinne neked aki eddig nem állt melletted.

Őszintén remélem hamarosan rendeződik az életed!

2011. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kollégista leszek szeptembertől, és csak hétvégén leszek itthon. Remélem, úgy jobb lesz...
2011. júl. 23. 12:44
 6/17 anonim ***** válasza:

akkor jó,én a helyedben hétvégén sem mennék haza!

remélem majd összeismerkedsz valakivel,aki megengedi,hogy néha ott aludhass nála.

2011. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Basszus!


Ötletem nincs! Próbáld meg a lehető legzökkenőmentesebben lenyomni ezt a nyarat! Nem veszekedj tesóddal, ne foglalkozz egyikkel sem! Ha valamit mondanak csináld meg, ha nincs dolgod vonulj el tőlük vagy menj el otthonról mondjuk barátnődhöz, hogy még csak beléd se köthessenek semmivel!!


Az önbizalmad ne engedd!

Okos csajszinak tűnsz, azért mert nem tűrsz el valamit meg hagyjad hagy szidjon! A káromkodással és az erőszakkal az ember mindig a saját szellemi gyengeségét bizonyítja be!!! Ennyit anyudról!


Nincs nagymama vagy valaki akihez átköltözhetnél? Apukád vagy valaki? Nem tudnál hozzá átköltözni? Nem hagynák? Tartjátok a kapcsolatot?

Szerintem ha igen, és találkozgattok apudékkal, akkor ha leülsz velük beszélgetni arról hogy mi folyik otthon biztos megpróbálnak valahogy segíteni!

Apukád biztos sok mindent tud elvégre is ismeri anyukádat és anno valamiért el is vált Tőle! Lehet hasonlók játszottak közre!

2011. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igyekszek, úgy ahogy mondod.. "zökkenőmentesen" meg sokszor csak úgy elvonulok...

Apukám Pesten élt, és az anyukája, meg apukája is. Viszont már mind a ketten meghaltak. Apunak van egy húga még Pesten viszont ő eléggé lerobbant.. :S Más rokona nincs neki...

Fú, :o szerintem valamit félreírhattam, vagy nem tudom, de nem váltak el. Csak apu ritkán jön haza, mert kamionozik. Így nem is nagyon tud semmiről, hogy mi van itthon. Ha látja, hogy üvölt velem, volt, hogy együtt mentünk ki az udvarra, és ott üldögéltünk egész nap. Akkor ezt az egészet átbeszéltük, h. beteg. Próbáljam elfogadni, segíteni, és úgy viselkedni. Ilyenkor csendben bementünk, természetesen még mindig üvöltött, aztán megvártuk amíg csönd lett. Amúgy sajnos ez a betegsége, és utána nem emlékszik semmire! :S Vérig sérti az embert. Amúgy az ő rokonai : hát van két testvére, mindkettő elég messze lakik. Nővérem már próbálkozott elköltözéssel. Meg a suliba, szólt, h. milyen anyu. Amikor ennyi idős volt mint én. Csak az a baj, h. akkor játszotta az angyalt, hogy ő jó anyuka, ő nem csinált semmit... :/

Különben nekem az is teljesen oké lenne ha elválnának, mert sokat veszekednek. De nem válik el anyu, mert, h. apura íratta a "haszonélvezetet"...

2011. júl. 23. 14:06
 9/17 A kérdező kommentje:

megtaláltam!

"Amúgy apunak van még 2 gyereke mástól… külön élnek."

Ezt úgy értettem, h. a gyerekei élnek külön, mivel már huszonévesek. Az anyjuk otthagyta őket, apu néha segít nekik. De bejött nekik az élet. Apu, ez előtti házasságából vannak...

2011. júl. 23. 14:13
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja értem!


Figyelj! Itt a jó idő! Én nem egy kamionost láttam aki viszi magával a gyerekeit nyáron! Kérdezd meg apud! Ha külföldre megy és mehetsz vele még szerencséd is lesz mert 1-2 hétig nem látod anyudat :D


Félre a viccet!


Apud is tudja hogy milyen anyud! ezért megy ki veled amikor rajta van anyukádon a bolondóra és ezért próbál meg lenyugtatni téged hogy ne fordulj anyud ellen!


Amúgy a haszonélvező a tulajdonost BÁRMIKOR kirakhatja!!! Most pont egy ilyen dolog van a családunkban sajnos!


Anyukádnak, mint tulajdonosnak el kéne mennie abból a házból ha apud, mint a haszonélvező bíróságra menne!


CIGI DROG ALKOHOL! Felejtsd el! Ettől okosabbnak tűnsz sokkal!

Ennyit soha senki nem fog érni, hogy akárcsak cigihez nyúlj is!

2011. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!