Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom… Miért...

A családom… Miért ilyenek? :S

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, és egy nővérem. Féltestvéreim (apukánk más) A bátyám már elköltözött. Anyu szemében ő az „Isten”. Az egyetemista, diplomázott, tökéletes fiú. Oké. Ezt még meg is értem… Ha van itthon valami zűrzavar elkezdi, hogy ő majd jön és rendet tesz. Na szép…. A nővérem elég kevés az esze.. Ellopkodj a ruháim, cuccaim, ékszereim, vagy bármit ami az enyém. Már próbáltam vele megbeszélni. Volt, hogy megkértem. „Kérlek ezt ne vidd el, mert nincs másik fölsőm, és ezt szeretném felvenni.” Erre másnap a táskájában látom összegyűrve. Nagyon rosszul esik. Tudjátok ő az a fajta hiperaktív lány. 14 éves kora óta bulizik, szórakozik, iszik.. Ez már a sokadik barátja, aki most van. Néha irigylem is érte, hogy ő ilyen talpraesett.. Én pedig nem. Am. fősulira járt két hétig, és utána elment eladónak. A középsuliban végig 2-es 3-as volt. Mégse szidja, soha anyu…:S Állandóan azzal dicsekszik, hogy ő már nem lakik itthon. „külön él” Mégis állandóan haza jön. -.-Néha itthon alszik, néha nem. Anyu meg erre nem szól semmit. Ha véletlenül itthon alszik, természetesen jön a barátja. *(Pici kislány szerepét kell játszanom, miközben anyu a föld alá süllyeszt, úgy éget. De ez mindig így van, ha jön valaki idegen.. Elég megalázónak érzem. )*Szóval, ha itt alszanak, akkor én általában nem tudok. Mivel hallom, hogy kufircolnak. Nyöszörög a nővérem. Recseg, ropog az ágy. Én meg fogom a fejem, hogy jó ég.. :S:// Már nagyon unom. Anyám, meg mint ha meg se hallaná. Bezzeg, ha én mondjuk fél 12-kor kimegyek fogat mosni, akkor ő lehallotta, hogy én mászkálok. És miért vagyok fenn olyan későn?! pf :SS ://Anyu: állandóan cinikus, beszólogat. kikészít. Én itthon vagyok, pedig nyár van. Mégis minden nap felkelek, és kitakarítom a lakást, összesöprök, felmosok, elmosogatok, meg mindent megcsinálok. Ja, bocsi, emellett ő itthon van. Mert nem is dolgozik. És akkor se kösz, se semmi. -.- Egyszerűen, csak elvárja. Mert, hogy a kötelességem.. Ha véletlenül hulla vagyok., és megpróbálok délig aludni, betrappol, benyomja a gépet, és közben üvölti, hogy keljek fel, egész nap alszok, lusta dög vagyok stb..Valamint barátról ne is beszéljünk. Maga lenne az őrület. Régen, amikor tetszett valaki, és sms-eket küldözgettünk, akkor állandóan elolvasta. Volt, hogy elkérte a telóm, hogy neki el kell olvasni, mert muszáj! :| (úristen…) Nyomozgat utánam, folyamatosan, pedig nem vagyok rossz gyerek… Leendő barátomat se szeretném neki bemutatni. Mivel mindig leéget. Azt bírom, amikor szobafogságot kapok „Nem mehetsz sehova címszóval” és fél napos üvöltéssel kísérve. A semmiért. De tudjátok mi a vicc? Hogy tényleg nem megyek sehova! 16 éves vagyok, és nem buliztam még. Elhívnak, de egyszerűen nem mentem még el szinte sehova. Mindent megcsinálok itthon, és akkor én vagyok a rossz…Anyu általában a nővérem pártját fogja. Néha meg összeveszik velem, és akkor olyan …fhu szája van. :s Elmond minden dögnek,szemétnek…stb Meg, h. alig várja, h. elmenjek itthonról. Kollégiumba úgyse fogom sokáig bírni. (mert, hogy a bátyám sírt… és?!Az a bátyám, nem pedig én!!) … De hát miért is nem?! Én akarok kollégista lenni. Mindig mondják, hogy jobb távol a szülőktől. És én úgy érzem eljutottam arra a pontra, hogy egy kicsit hanyagolnám őket.. Valamint folyton szekál. 46 kg vagyok, és 169 cm úgy, hogy nem nagyon sportolok. Csak itthon csinálok néha tornagyakorlatokat, elmegyek futni/ úszni/ biciklizni. amihez kedvem van. És ha ideges, akkor elmond mindennek. Amúgy hamar megnőttem, hirtelen.. És ezért kicsit gerincferdülésem van. Viszont azóta úszok, és már javult. De ezzel is úgy meg szokott sérteni.. Mert hogy súlyos. Pedig megmondták, hogy nem az. Am. egy csomó embernek van, és nekem is csak a hirtelen növés miatt. A másik meg, hogy nem is látszik. Főleg, hogy javult. Szarul esik, ha ezzel bánt…


16/L


2011. júl. 22. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
amit leírtál, így elmondanám neki a helyedben. szerintem megértené. ha meg nem akkor költözz hozzánk. f20
2011. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
látom a te családod is "elbaszott". sokan vannak így, köztük én is. tenni nem tudok, már próbáltam szép szóval, csúnyán, semmi...valszeg azért tart ilyen rövid pórázon az anyukád (ne haragudj, h így fogalmazok), mert te vagy a legkisebb. a testvéreid szinte már kirepültek a fészekből, te maradtál neki. ahhoz nem tudok semmit sem mondani, h te csinálsz mindent otthon, itt is ez van...a nővéred ellen tudsz védekezni: kulcs! szépen bezárod a szobád, és nem tud bemenni (gondolom külön szobátok, csak nem annyira ostoba, hogy veled egy szobában szexel a barátjával!). te miért nem próbálsz tőle ruhákat lopni? ha megüt, nembaj, kezdj el bőgni anyunak, hátha észhez kap.
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom... én anyukám is sokat balhézik marhaságokon de ez beteg... Hallod... fogalmam sincs mit tehetnél, de őszinte részvétem az egészhez!!! Komolyan.

És hajrá! A kollégium király dolog! :D Ezek után wellnessüdülés lesz neked.

20L

2011. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

21:20 aranyos vagy :) xd


21:24 hát igen.. jól mondod! Alig várom, h. elmenjek itthonról.. És nagyon nem szeretem, h. anyu ilyen szigorúan tart.. :S Am. igazad van..

Az a gáz, h. nincs kulcsom, am. jó lenne bezárni :P Valahogy még megpróbálom kibírni ezt a nyarat itthon, aztán el is tűntem. Csak nagyon szarul érzem magam, mint akit teljesen tönkretettek.. :/:SS

2011. júl. 22. 21:32
 5/11 A kérdező kommentje:

21:30 Anyu próbál ilyesztegetni a kollégiummal, meg nézi a vonatokat... -.-

De inkább leszek koleszos. Biztos, hogy nem maradok itthon. :DD

2011. júl. 22. 21:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Am. hozzátenném az egészhez, hogy anyu nagyon gyerekesnek, és debilnek néz. :| :S
2011. júl. 22. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
ha nem engedné, hogy koleszos legyél, akkor próbáld ezt: a sok utazástól annyira el leszek fáradva, h nem fogok tudni rendesen tanulni. viszont ha koleszos leszek, akkor a szobatársaim rengeteget tudnak segíteni. ha ottfelejtek egy könyvet a suliban, akkor gond nélkül be tudok érte menni.
2011. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szerencsére megengedi. amúgy már nagyon várom *-* kiváncsi vagyok milyen lesz :D
2011. júl. 22. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor adok hálát az Úrnak, hogy nincs testvérem. :-)

Amúgy, a helyedben, amit most leírtál, megmutatnám az anyukámnak. Ennyi. :-)

2011. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

sokan írtátok: "a helyedben én megmutatnám anyámnak"

hát az anyja elolvasta. és balhézott is miatta. :S

meg ilyen szülői korlátozóprogramot rakott a gépre, és a képek helyett kis delfinek vannak xD

2011. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!