Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagyon becsaptak, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon becsaptak, mit tegyek? Lent folytatás

Figyelt kérdés
20éves vagyok,van egy komoly kapcsolatom,a barátommal 1 és fél éve vagyunk együtt, a barátom 25éves.Addig a percig nem gondolkoztam eljegyzésen, házasságon, míg nem kezdett a barátom erről a témáról beszélgetni velem és ennek már van 1 éve.Egy éven keresztül ezekről a dolgokról beszélgettünk,persze nem minden percbe,de mikor olyan téma volt akkor elképzeltük,hogy hogy lenne a dolog szóval remélem értitek mit akarok mondani.Az év alatt sok lagziba voltunk hivatalosak és ott is elő hozodott,hogy a miénk, hogy lenne és voltak közeli ismerők akik nem tudom komolyan,vagy csak viccből,de megkérdezték,hogy mikor lesz a miénk az esküvő és erre a barátom azt mondta,hogy jövőbe vagyis 2011-be.Erre én meg is lepődtem,de végül is nagyon örvendtem,aztán a babáról is beszéltünk és mondta,hogy már mennyire szeretné ezeket a dolgokat és mondtam én is.Azt mondta,hogy ő úgy szeretné, hogy az eljegyzés után pár hónapra legyen esküvő.2 hónapja nem mond semmit erről a témáról,beszerezte az anyagokat amivel be lehet fejezni a házat és én gondoltam,hogy biztos eljegyzést tervez,így megmerészkedtem kérdezni,hogy hogy szeretné,mert ha eljegyzést szeretne akkor én is el kéne készüljek,mert még egy abroszom sincs ,amit férjhez vihetnék és a szüleim sem sejtik,hogy ez lenne a tervünk és addig nem akarok szóllni nekik,míg nincs a gyűrű a kezemen,mert soha nem lehet tudni,hogy mi történik és akkor mindenkit ne bolonditsak össze,s végül nem lesz semmi,így azt mondtam,hogy ha esküvőt akar jövőbe akkor idén jó lenne az eljegyzés dolgot elintézni,hogy a szüleimmel is tudjunk felkészülni,erre kezdet nyökögni, egyszer egy kifogást mondott aztán már mást,egyik percbe nem volt pénze és mégis volt,a másik percbe nem tetszett az egyik szokásom,mert túl ideges vagyok,stb. majd megkértem,hogy mondja el őszintén mi a baj és elmondta,hogy nem akar még eljegyzést se esküvőt nem készült fel nem biztos magába.Nagy csalódás ért ekkor mert nem én voltam az aki hitegette és nem én voltam,aki mindenkinek mondta hogy igy jövőbe,na meg úgy szóval úgy érzem összetörött minden álmom.
2010. nov. 26. 11:19
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Bocsi a hosszú szövegért:)
2010. nov. 26. 11:19
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

Az én környezetemben ezt legalább 5 pasi csinálta meg a barátnőimmel, ismerőseimmel. Ebből is látszik, hogy mindegyik egyforma! Miért kell hitegetni, aztán meggondolnia magát? Ennyire nem biztos magában? Akkor meg minek a rizsa, hogy így szeretlek, feleségül veszlek!

Szerintem a pasik sokkal álmodozóbbak! Azt nem veszik tudomásul, hogy a szavaknak súlya van.

Az ígéret, az ígéret. Ha valamiben nem vagyok biztos, akkor csak magamban morfondírozok rajta, és nem állok elő nagy esküvői tervekkel. Nem szebb lenne fordítva? Kábítás nélkül, meglepetésként előállni lánykéréssel? Férfiak!

2010. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%

szerintem egy kapcsolat kezdetén mind a férfi mind a nő a jó oldalát mutatja.. de aztán eltelik 1 év és akkor már megismered a társad milyen ha türelmetlen milyen ha rossz napja van stb.

és lehet h jobban megismert és nem biztos abban h te vagy az igazi számára..

de az is lehet h csak fél az elkötelezettségtől..

én szerintem is ráérsz még házasodni főleg h 20 éves vagy.

2010. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
ismerős. az én párom is ezt mondogatta meg a babát is aztán utána egyik napról a másikra dobott. sajnos vannak éretlen komolytalan pasik, akik abban az egy percben ezt érzik de utána el is felejtik és gond nélkül továbblépnek. vagy megváltoztak az érzései irántad vagy egyszerűen csak komolytalan..
2010. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj kérdező, de én a másik oldalról közelíteném meg a dolgot. 20 évesen valóban ez , amire vágysz? Házasság , majd gyerek? Szíved mélyén is akarod ezt? Lehet hogy tévedek, de szerintem 20 évesen még Te sem állsz készen. Neked most az fáj, hogy a párod eltervezte a jövőt és most visszakozik. Jól teszi. Te is fiatal vagy még, meg ő is. Ha együtt szól az utatok teljesen mindegy, hogy mikor vesz el; ha pedig mégsem egy az utatok, jobb hogyha most derül ki, mint 2 év múlva egy rossz házasságban....
2010. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%
és még a nőkre mondják hogy nem logikusak...sokkal következetesebbek, tudják pontosan hogy mit akarnak, ha meg nem biztosak a dolgukban, akkor nem is ámítják az illetőt, ellentétben a kretén férfiakkal
2010. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
83%
Minden nő számára tanulság, ha egy férfi már rögtön azzal kezdi, hogy házasságot és gyereket akar veled, akkor az elég kétes, mivel a férfiak alaptermészetből nem ez következik .
2010. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

"neked az fáj, hogy a párod eltervezte a jövőt, és most visszakozik"

Szerintem meg az fáj neki, hogy nem csak magában tervezgetett, hanem teledumálta a fejét, elérte, hogy változtasson az eredeti elképzelésen, és most visszakozik. Szerintem egy görény alak.

Még ha egyetértek is vele, hogy ilyen fiatalon hülyeség házasodni, azért az aljasabb dolog, ha nem tartod be amit ígérsz. Én azt hiszem a mai világban elveszítette a szó a jelentését. Régen az adott szó kötelez elvét vallották, ma meg már azt sem tudjuk, mi az az ígéret! Csak kimondott szó, ami elszáll, mi?

2010. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt. 19 voltam mikor összejöttünk, hitegedett házassággal, gyerekekkel, mondtam, majd mikor befejezem az egyetemet. 22 évesen befejeztem és mégis sehol semmi. Pedig utolsó évben már emlegettem neki, h el kéne kezdeni a készülődést, de akkor már nem akarta. Még egy évet húztam mellette, aztán leléptem.

Valószínüleg, ő is és a te barátod is nagyon szerelmesek voltak az elején, nem gondolkoztak, csak járt a szájuk. Tényleg tipikus pasi dolog. Te még fiatal vagy, nem is vagytok olyan rég együtt, várhatsz még. Ha úgy érzed csak nem akar, és még beszélni se hajlandó róla, akkor lesz baj.

2010. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
49%

bocsánat, de most jobb lett volna, ha megkéri a kezét majd 2 hónap múlva közli, hogy "bocs, én mégsem ezt akarom"? vagy pedig már a házasságban derül ki? Egy 20 éves lánynak mi a házasság? Esküvő, szép ruha, lagzi.... A gyerekvállalás meg egyenlő a tündibündi kis baba. Aha. Férjnél vagyok és van babám is. Felelősség mindkét részről, komoly és sokszor nehéz.

Mennyi eljegyzést bontanak fel egyébként is. Hát az mi, igéretmegtagadás? Jajj, nem kellene a 21. században már ilyen bigott erkölcsi mélységekig alászállni...:)

2010. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!