Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért jó az ha a párok előre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az ha a párok előre megbeszélik az eljegyzést?

Figyelt kérdés
Nem provokációként kérdezem, csak nagyon érdekel, mert rengeteg kérdésben olvasom és nekem nagyon fura. Semmi meglepi, semmi romantika (legalábbis sokat veszít az értékéből).
2010. nov. 17. 12:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
hát igen! na ez az amit én sem értek! mi jó van benne? az szerintem ugy szép és romantikus ha meglepiként történik! :) igaz nekem most még biztos nem lesz de én meglepiként szeretném és nem megtervezve...:S 19/L
2010. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
86%

Mi már évek óta beszélünk az eljegyzésről...mert mindketten vágyunk rá...olyan jó megbeszélni, tudni, hogy Ő is ugyanannyira vágyik rá mint én...

Ettől függetlenül pl. számomra meglepetés mikor fog történni, mert megkértem, hogy ne tudjak róla. Egyébként egyetemisták vagyunk azért nem történt meg még eddig...

3,5 éve együtt...

2010. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom mert manapság sosem lehet tudni ki akar megházasodni és ki nem. Én pl. nem akarok, ha valaki megkérné a kezem élből nemet mondanék mindegy mennyire szeretem... Szóval biztosabb megbeszélni, bár mondjuk nem tudom mire gondolsz pontosan hogy előre megbeszélni..
2010. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert a házasság nem egy romantikus csoda, meg a film vége, hanem akkor kezdődnek el a nehézségek csak igazán. Ahhoz, hogy jó legyen, mindkét félnek meg kell dolgoznia stb. stb. Az eljegyzés pedig ennek a szövetségnek az előszobája. Jó tudni, mielőtt belemennek a felek, hogy ki mit vár az élettől, egymástól, milyen szándékaik vannak, és ha ez egyirányba mutat, meg mindketten akarják, akkor van értelme eljegyezni, meg házasodni, valószínűleg sikeresebb és hosszabb életű lesz a dolog.
2010. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyanok, akik szerint a párkapcsolatban 2 egyenrangú fél vesz részt, nem egy fölé- és egy alárendelt.
2010. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Konkrétan arra gondolok amikor az időpontját beszélik meg, és a gyűrűt is együtt választják ki.
2010. nov. 17. 12:27
 7/44 A kérdező kommentje:
Attól még lehet mindkét fél egyenrangú, hogy nincs "lelőve a poén".
2010. nov. 17. 12:29
 8/44 anonim ***** válasza:
80%

A gyűrűt pl. azért veszik meg együtt, mert jó esetben életük végéig viselik a felek. Én nem szeretném, ha életem végéig egy olyat kellene viselni, ami esetleg nem az én stílusomat tükrözi, esetleg nem az én méretem és méretre igazításnál torzul a forma/minta.


Az időpontot pedig miért ne beszélhetnék meg? Főleg, ha családi eljegyzést tartanak, meghívottakkal.


Nekem elég romantikus volt az is, hogy össze fogunk házasodni, meg el akar venni, a szempilla rebegtetés, meg a meglepetés nélkül is.

2010. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Hoppá! Mikor lett a meglepi eljegyzésből hirtelen képmutatás? Lemaradtam valamiről?
2010. nov. 17. 12:42
 10/44 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább mások maradtak le mögötted. Hol látod te azt, hogy a meglepetés képmutatás?
2010. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!