Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudnánk megoldani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnánk megoldani az eljegyzést? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés
A párommal több mint egy éve vagyunk együtt és szeptembertől Pécsre mennék tanulni, ő pedig itt maradna (Pécstől kb 110 km-re). Én csak hétvégére járnék haza, az összeköltözés sajnos családi okok miatt nem megoldható. Megkérdeztem, hogy ő el szeretne-e engem valamikor jegyezni és ha igen akkor mikor. Erre az volt a válasz hogy 3 éven belül ha jól megleszünk. Ez idáig rendben van, csakhogy én úgy vélem hogy mielőtt lenne eljegyzés, nem ártana egy kicsit együtt lakni (hiszen úgy ismerik meg egymást az emberek igazán). Én pedig 4-5 évig biztosan itt fogok tanulni (tehát marad a hétvégi tali). Nagyon szeretjük egymást és mindennél jobban vágyom rá hogy komolyabbra fűzzük a kapcsolatunkat, de ő úgy érzi még nem érett meg erre (23 éves). Én valószínű azért érzem magam "érettnek" erre a dologra, mert másfél éve 4 év együtt járás után meg lett beszélve az eljegyzés, csahogy az akkori párom elhagyott. Légyszi aki tud segítsen! Köszönöm!
2011. júl. 8. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

"Megkérdeztem, hogy ő el szeretne-e engem valamikor jegyezni és ha igen akkor mikor."


Miért erőlteted ennyire az eljegyzést???

Lehet hogy az első kapcsolatodban is ezért hagytak el,és lehet hogy ennek is ez lesz a vége..Annyira fiatal vagy még,nem ráér az eljegyzés?Hova rohansz?Még tanulsz..

2011. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazad van, télleg az lenne a legjobb megoldás, ha összeköltöznétek, mert akkor jobban és közelebről megismerhetnétek egymást, és tudnád hogy mire számíthatsz. mondad, hogy ez csádi okok miat nem megoldható, de Édesapám szokta mindig mondani: "mindenre van megoldás" és igaza is van. ha ketten nyugodtan leülnétek és ezt megbeszélnétek, biztos hogy találnátok valamit ami jo mindenkinek:)
2011. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az írásodból az jön le nekem, hogy rá akarod erőltetni az eljegyzést. Ahogy az első válaszoló is írta, lehet az előző kapcsolatodnál is ez volt a probléma.

Szerintem felesleges úgy eljegyzést tartani, hogy Te 4-5 évig Pécsen vagy. A kapcsolatotok is még friss, még csak 1 éve vagytok együtt.

Ha ismered a férfiakat, akkor rá kellene jönnöd, hogy Ők bizony nem könnyen adják a fejüket ilyen dolgokra, főleg nem 23 évesen.

4-5 az még nagyon hosszú, addig bármi történhet, lehet, hogy neki majd más lány fog tetszeni, neked pedig más pasi. Tudom, tudom most az fog jönni, hogy de biztos nem! SEMMI NEM BIZTOS!

Ha szereted vársz és nem erőlteted a dolgokat!


21 éves menyasszony!

2011. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Egy pasi 23 évesen a mai világban(legalábbis az én ismerőseimet nézve) nagyon nincs megérve egy eljegyzésre!Nem szabad őket hajszolni ezzel!Egyik ismerősömet is emiatt(IS) dobta ki a pasija!Én megértelek,én is így voltam vele,hogy erősebb a kapcsolatunk mint puszta barát és barátnő státus de ha ő várni akar nem szabad hajszolni!

Amúgy ha nem is most de mit tudom én mondjuk jövőre vagy utána nem tudtok össze költözni!(Egyébként meg egy összeköltözés után mond hogy milyen erős a kapcsolatotok...addig ne:D)Még csak 1 éve vagytok együtt,nem késtetek le még semmiről,nyugi!:)

2011. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen ráérsz akkor gondolkodni, ha frissen bekerülsz a pécsi egyetemre, aztán ott majd nem találsz pár év alatt mást magadnak. Nem bunkóságból, de 80% talál.
2011. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!