Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt a párommal, eljegyzést szeretnénk, négy év után nem korai ügye?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van aki négy hónap után, van aki 11 év után.... ez csak rajtatok múlik, hogy hogyan érzitek.. Más nem lát bele..
2011. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, hány évesek vagytok, és érettségében hol tart a kapcsolat. Ha érettek vagytok rá, és el tudjátok kezdeni a készülődést a közös életre és persze az esküvőre, akkor abszolút nem korai.
2011. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ! A korotoktól,a kapcsolatotokon,hogy mennyire erős,és persze,hogy ti fel vagytok-e készülve egy eljegyzésre,esküvőre szóval a továbblépésre,ez nagyon átgondolandó de persze én ezzel nem rosszat akarok ám mondani.Ha igazán szeretnétek mind a ketten akkor nem kérdés!!4év után egyáltalán nem korai :-))

Nálunk pontosan 4év 2hónap után volt az eljegyzés(most 4év 6hónaposak vagyunk),igaz elötte már 2éve együtt is éltünk és most is csak már jegyesként és nemsokára már férj és feleség leszünk :-)

Én azt mondom nem korai,de persze ezt csak ti tudjátok,sok boldogságot nektek bárhogy is alakul a dolog :-)

22/L

2011. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A 4 évből már 2 éve együtt élünk külön a szülőktől...Köszönöm a válaszokat :D
2011. ápr. 3. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A "szülőktől külön" egyaránt jelenthet kollégiumot és saját lakást is...
2011. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én lány 19 a párom 28!Nem vagyok kíváncsi arra hogy nagy a különbség,mert nem ezért tettem fel a kérdést!Albérletbe lakunk és csak ketten,teljesen külön a szülőktől!:)
2011. ápr. 3. 12:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Ti érzitek, szerintem egyébként meg minden oké, tény te elég fiatal vagy, de, ha ezt szeretnéd teljesen oké az a 4 év, főleg, hogy együtt is éltetek már.
2011. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy a kérdésedre szeretnél választ kapni. Viszont ezek a dolgok nem függetlenek, nincs olyan általános szabály, hogy 4 év minden esetben elég. Tehát ha azt akarod, hogy elvonatkoztassunk a körülményektől, akkor nem tudunk értelmes választ adni, mert nem lehet. De semmi baj, mert a úgyis Neked kell döntened.
2011. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azt hittem az előző kérdéseket parodizálod :P

mindenki azt kérdezgeti, hogy 2-3 hónap után ugye nem korai az eljegyzés? :D


egyébként szerintem pont optimális. mások egy év után már házasodnak.

2011. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem nem korai. 4 év az már elég hosszú idő, főleg ha már 2 éve külön vagytok. Most már bele lehet vágni... :)
2011. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!