Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt a párommal, eljegyzést szeretnénk, négy év után nem korai ügye?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 10:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha felteszed ezt a kérdést, akkor Te nem vagy még érett rá. Már bocsi, de ez komoly. Csak gondolj bele... Még csak tervezitek de már aggályaid vannak.
2011. ápr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Már bocs de azért mert feltettem egy kérdést az nem azt jelenti hogy aggályaim vannak...Nem értem hogy miért nem lehet feltenni csak úgy egy kérdést!!!A mások véleményére voltam csak kíváncsi.És ha tudni szeretnéd mindennél jobban szeretném az eljegyzést!!!!Mert szeretjük egymást a párommal!

2011. ápr. 9. 07:42
 13/15 anonim válasza:
Ha ennyire magabiztos vagy, akkor nem értem mire fel ez a kérdés. Ez olyan oldal, hogy ha valamit nem tudsz, nem vagy biztos benne, akkor megkérdezed. És elgondolkodsz a válaszon, vagy nem... Mindenki a saját véleményét és tudásának megfelelőt írja le, Én is csak ezt tettem, ne haragudj ha megbántottalak, nem akartam. De, ha egy emberben felmerül egy olyan kérdés amit be is pötyög a gépbe, tehát nem csak felvillant egy pár pillanatra... Akkor annak oka van. De elnézésedet kérem még egyszer, nem akartalak megbántani. Egyébként: Nem lenne korai ennyi idő után, ha úgy érzitek. :)
2011. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg mert kíváncsi vagyok mások véleményére és nem azért mert bizonytalan vagyok!És amúgy már megtörtént az eljegyzés!:)És ha mindjárt a kérdéshez kiírtam volna hogy 18 éves vagyok akkor mindenkinek más lett volna a véleménye,mert akkor mindenki jött volna azzal a szöveggel hogy fiatal vagy,még nem éltél......De ami a legfontosabb hogy BOLDOG vagyok!!!:)
2011. máj. 23. 11:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Korai??Dehogyis,szurkolok! :-)
2012. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!