Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » (Ha volt) hogyan törtènt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Ha volt) hogyan törtènt az eljegyzèsed?

Figyelt kérdés

Láttam egy eljegyzős storys videót ès most kedvet kaptam ilyen törtèneteket olvasni. :)


Az èn èletemben nem volt eljegyzès, mivel mi egy balatoni nyaraláson egyik este egy gyönyörű naplementèt csodálva egy elhagyatott mólón üldögèlve megbeszèltük, hogy mire várunk? Házasodjunk össze! (Ekkor már 5 ève párkapcsolatban èltünk.) Ez törtènt augusztus vègèn, november vègèn pedig összeházasodtunk (szűk, 30 fő alatti kis vacsorás szertartás keretein belül).


Nem vagyunk romantikus alkatok, ès mostmár fèrjemnek nem fontos a házasság (ezt már a kapcsolatunk elejèn tisztáztuk), de egyèbkènt kifogása nincs ellene, így megbeszèlèses alapon hoztunk döntèst a házassagot illetően - fèrjemnek nem kell házasság ahhoz, hogy valakivel leèlje az èletèt (szerinte ez egy döntès ès a házasság intèzmènye csak a lehúzásra megy manapság, amiben szerintem is rèszben igaza van, emiatt is szerveztünk low budget szertartást, nem bántuk meg, nagyon jól èreztük magunkat).


3 ève házasok vagyunk, bár gyerek mèg nincs, de már sokszor feljön tèmára. (Mèg próbálkozásunk sem volt a babával, mielőtt valaki fèlreèrtenè a gyors házasságot.)


Nálatok hogy törtènt az eljegyzès?


Ha nem volt, mièrt nem?



aug. 20. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Pár hete volt pont. :)


Külföldi nyaralás, elmentünk kirándulni, találtunk egy tök szép helyet (kilátás a tengerre, virágok, napsütés, nyugalom stb) ahol csak mi voltunk. Egyszer csak “megjelent” a kezében a gyűrű és megkért.

(Ha választhattam volna, akkor pont valami ilyesmit akartam volna, szóval tökéletes volt.)


Nagy esküvőt nem akarunk, vagy két tanús lesz egy random hétköznap, vagy szülőket meghívjuk, még nem döntöttük el… de több vendég biztosan nem lesz, meg templomi esküvő se, lakodalom meg pláne.

Egyedül a nászúthoz ragaszkodunk a klasszik felhozatalból, majd elmegyünk valami szép helyre.

aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

USÁ-ban voltunk - egyéb stresszes, húzós dolgok miatt, mindegy, mi, családi dolgok -, de akkorra esett épp a napfogyatkozás (a vőlegényem úgy foglalt utat részben direkt).


A sok minden közepette elutaztunk Texasba három napra (kvázi kikapcsolódni), és az esemény után megkérte a kezem.

Csak kettesben voltunk, kert, kisváros, semmi felhajtás.

aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyűrűnk nem volt - annyi minden mással, sokkal fontosabb dolgokkal kellett foglalkoznunk, hogy ez eszébe sem jutott -, házasság két tanúval talán még idén, lehet csak jövőre.
aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Külföldön élünk, rengeteget kirándulunk. Egy ilyen alkalommal elmentünk hegyet mászni egy olyan környékre,ahol még sose jártunk...A csúcsról az alattunk lévő gyönyörű tó látványa tárult elénk.

Kint álltam a sziklaszirten és akkor ott letérdelt ( már amennyire ott le lehetett térdelni :D) és megkérte a kezemet.Volt ott egy ilyen "emlékkönyv" túrázóknak,abba bele is írtuk a nevünket és a dátumot.

Szerencsére végig teljesen egyedül voltunk, szóval igazán meghitt és intim pillanat volt.

Az azóta már férjem nagyon jól ismert már akkor is, így aztán tényleg olyan lett a lánykérésem, amiről álmodtam.

aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!