Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Akit minél hamarabb eljegyezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit minél hamarabb eljegyeznek, az a nagy szerelem jele?

Figyelt kérdés

Sok ismerősömnél látom ezt, hogy 1 év, fél év, pár hónap járás után, vagy még hamarabb már el is jegyzik őket. Én meg a barátommal 2 éve együtt vagyok, de még mindig semmi, de még az összeköltözés se történt meg, pedig 30 évesek vagyunk. A legtöbb velem egyidős, vagy volt osztálytársaim többsége is már házasságban él, gyerekeik vannak, talán 1-2 kivétel van, akik nem, és ennyi.

Nekem néha úgy tűnik mintha engem a barátom kevésbé szeretne, pont emiatt, mert nem jegyzett el.

Viszont az egyik velem hasonló korú ismerősnek álomba illő kapcsolata van facebookon. Szinte állandóan járnak valahova kirándulni, nyaralni, gyakran étterembe, gyakran kap rózsacsokrot, gondoltam is magamban, na őt tuti eljegyzik elég hamar, mert a pasija odavan érte, még 1 éve se járnak, már gyűrűt is kapott. De sok más hasonló példát is látok az ismerőseimnél, nem csak ezt az egyet.

A barátom azt mondta akarja, de még nem most.


2023. febr. 5. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ. 1 év után is megérhet egy kapcsolat az eljegyzésre, ha tudatosan építik a felek és kialakul az összetartozás, egészséges elköteleződés, kötődés. Van, akinek ez 5 év alatt sem sikerül. Általában 5 stádiumról szoktak a kapcsolaton belül beszélni, a 3-4. az, amikor a legtöbb szakítás megtörténik. Rózsaszín ködben azért nem feltétlenül a legjobb az eljegyzés, bár az én szüleim is fél év után házasodtak, és még együtt vannak, mert dolgoznak a házasságukon.
2023. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1212..

Te valami debil vagy, hogy ezt naponta megkérdezed?

2023. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát...A barátod tervez veled komolyan, ennyi az egész. 30 évesen azért 2 év alatt az együtt élésig el kellett volna jutni
2023. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Az meg relatív, mi az álomszerű, számomra pont nem lenne kellemes egy ilyen folyton kirándulós-éttermezős kapcsolat, viszont szoktam spontán virágot venni. Van, aki meg nem, az egyik testvérem például hatalmas pénzkidobásnak és népbutításnak tartja a virágvásárlást, ő máshogy fejezi ki magát. Az biztos, úgy nem leszel boldog, ha másokra figyelsz, és nem azt vizsgálod felül, hogy te mit adsz és kapsz a kapcsolatban és neked az megfelel-e.
2023. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Neked milyen problémád van, hogy minden nap meg kell kérdezned???
2023. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Két éve együtt vagytok, ennyi idősek és meg nem éltek együtt? A párod nem tervez veled komolyan, sajnalom.

Azt szánalmasnak tartom, amikor két ember eljegyzi egymást, akik együtt sem éltek meg és jóformán alig ismerik egymást néhány hónapja, szerintem borzasztó gaz így házasodni, ezt a huszonévesek között mostanában egyre gyakrabban látom, az egyik exem is most készül házasodni 23 évesen :D


24N

2023. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

2 éve, 30-as korosztály, és meg nem éltek együtt? Ezt mai világban barátság extrával kategória inkább, mint párkapcsolat.

Mi a párommal 2,5 hónap után összeköltöztünk, a mai napig nem kértem meg a kezét, pedig 14 éve együtt vagyunk, jóban, rosszban.

Na ezt nevezik párkapcsolatnak, es nem a tiéteket, ahol az eljegyzés a lényeg számodra. Sajnálom a pasid.

2023. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Általában meg a nagy ráb*ás előjele is.
2023. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem szeret téged. Én se tudnék szeretni egy ilyen életképtelen szart aki mindennap ugyanazzal a szöveggel kiírja ezt a kérdést :D
2023. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez az adott személytől függ.

Az első hosszabb kapcsolatomban 3 hónap után megkért az akkori párom. Hosszú sztori, a lényege annyi, hogy nàla abszolut nem a szerelem jele volt, a viselkedése, bánásmódja, a reakciói alapján inkább birtoklási vágy. 1 év után én hagytam el.

A 2. Hosszabb kapcsolatomban a párom 6 hónap után kért meg, az ő viselkedése teljesen más volt , mint az elsőé, miután megkért, nála egyértelmű hogy a szerelem miatt tette, és mert együtt akartuk leélni az életünket:). 1 évre rá házasodtunk.

Azóta is boldog házasságban élünk, 13. éve vagyunk együtt:)

Mindkét esetben viszonylag hamar volt lánykérés, mégis teljesen más indíttatásból. Általánosítani ezt nem lehet. Mindig az adott személytől függ. Abból ahogy bánik veled, ahogyan viselkedik, kiderül mi a helyzet.

2023. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!