Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatalok! Mesélnétek nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Mesélnétek nekem arról, hozzátok hogyan viszonyultak az ékszerészek mikor eljegyzési gyűrűt vásároltatok?

Figyelt kérdés

Itt most tényleg a fiatalokra gondolok, akár 16-17 évesekre is, akik úgy gondolják megtalálták életük párját de mégsem olyan kiszolgálást kaptak bizonyos ékszerüzlet(ek)be mint ami elvárható, a korukból kifolyólag?

Kérdem én, kinek mi köze van ahoz, hogy ki hány évesen érzi úgy, hogy megtalálta élete szerelmét, pláne úgy, hogy csak egy egyszerű eladó??

Tényleg érdekelne, mert én a héten ezt átéltem, ráadásul mondhatni, hogy annyira nem is mai csirke vagyok, 20 éves...


2010. okt. 1. 21:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Ékszerboltban nem, de minden más boltba igen. Én is sokkal fiatalabbnak néznek ki mint vagyok.(az nem is érdekel, hogy elkérik a személyit ha megtehetik ez a dolguk) de velem is sokszor nagyon bunkók az eladók. Nem is értem, ha nem 30 éves lennék, hanem csak 15 akkor ne vehetnék ékszert vagy ruhát stb. Mindig kijövök az ilyen boltokból, de attól tartok ezt nem sokan teszik mert nagyon sokszor előfordul.
2010. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

sziasztok:D

az igazság az, hogy én is már nagyon odalennék a boldogságtól, ha párom megkérné a kezemet. volt már pár barátom..nemsok, de akadt pár. egyiket se szerettem őszintén. de most, hogy 19vagyok (leszek a hó végén) és elérkezett az én időm, úgy tűnik:D Ámor nyila komolyan szíven talált:D

nagyon nagyon szerelmes vagyok, és élvezem ezt az érzést.

irigyellek, bár nem irigylem tőled, hogy ti már gyűrűt kerestek, és remélem egy hosszú életen keresztül lesztek egymás mellett, boldogságban, és szerencsében! nagyon nagyon gratulálok:)

de az eladók mind egy hülye bunkók, kivétel persze létezik, de eza kijelentésem nem csak ékszerészekre vonatkozik. mintha az embert a seggükből rángatnák ki, úgy viselkednek a vásárló közönséggel. aztán elgörbül a szájuk a hat kiló szájfény alatt, ha kéred a panaszkönyvet:D magasan hordják az orrukat ahhoz képest, hogy nem ők készítik a gyönyörű ékszereket (akkor még azt mondom, legyen rá büszke de bunkó akkor se legyen), de még csak nem is saját pénzéből vásárolt ékszereket árulja, a saját boltjában..megkapja jobb esetben a 110ezer forintos fizuját, és akkor túl van fizetve, de nagyképűsködni azt tud...minden embernek egyenlő ellátásban kell részesülnie, a ruha nem jelent mindent, attól még, hogy valaki egy kínai mackóban megy be az ékszer boltba, lehet h összetúlórázott egy év alatt 250ezret, hogy egy ilyen nemes alkalomra valóban értékes ékszerrel lephesse meg élete szerelmét, és nem érdemli meg, hogy elvegyék a kedvét attól, hogy megkeresse a számára minden igényt kielégítő ékszert, melyet élete végéis viselni fog. utálatosan bánnak az emberek a másikkal, a kinézete alapján. még egy luxusban élő embernek is lehet rossz napja, de látják "rajta" a pénzt, és körbenyalják a seggét, míg egy egyszerű kis emberkét rosszabb napján porig tudnak alázni. de még jobb napjaikban is...igazságtalan az élet..

nah most kifakadtam

még egyszer nagyon sok boldogságot!:)

2010. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok.Most h így olvastam a hozzászólásaitokat,nekem is eszembe jutott egy történet.A férjemtől(akkor még nem volt a férjem),a diplomaosztómra kaptam egy arany karláncot,ami nagy lett,asszem 21 éves voltam akkor.Elvitte egy ötvöshöz,hogy vegye kisebbre a méretét h ne essen le a karomról.Az ötvös kedélyesen megszólalt,mikor a férjem megmutatta h mekkorára kellene bevenni:"Mi a te barátnőd,etióp?"
2010. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

17:38-as.

Végre egy normális eladó:) Téged klónozni kéne!!:)

2010. okt. 8. 11:23
 35/37 A kérdező kommentje:

09:24-es maximálisan egyetértek veled!

Tökéletesen kifejtetted a gondolataimat.

Hétfőn voltunk annál az ékszerésznél ahol csinálják a gyűrűinket, már el is kezdték:)

Csak ajánlani tudom őket, iszonyat aranyosak voltak, még sok boldogságot is kívántak, és mondták hogy hordjuk majd egészséggel életünk végéig!

Ha esetleg majd nektek is előjön az eljegyzés gondolata, akkor nézzetek rá erre az oldalra: www.buttelekszeresz.hu

Ha Gödöllőiek vagy a környéken laktok akkor nézzetekbe, mert ezt százszázalékra mondom, hogy nagyon normálisak. Ráadásul én már nyakláncot is csináltattam náluk régebben és gyönyörűen dolgoznak! Egy őszülő bácsi az ékszerész amúgy:)

Köszönjük a jókívánságokat! Nektek is sok boldogságot!!!!:)

2010. okt. 8. 11:35
 36/37 A kérdező kommentje:

10:49-es ez egyenesen undorító....a szemem kerekedett mikor megláttam mit írtál. Ez már nem is bunkóság hanem valami új fogalom ami még azon is túltesz. Pf...

Remélem a párod nem ott csináltatta a karláncot végül!Mondd hogy nem!!

2010. okt. 8. 11:37
 37/37 anonim ***** válasza:
Köszönöm,bár biztos én se vagyok tökéletes de ez a véleményem akkor is .Sok boldogságot nektek :)
2010. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!